Gdy nadejdzie jutro

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
7,26 (191 ocen i 20 opinii)
832412330X

Inne wydania

Tracy Whitney realizuje swoje wielkie marzenie. zostaje narzeczoną wspaniałego, przystojnego i bogatego mężczyzny. Ale zamiast na ślubny kobierzec, trafia do więziennej celi. Upokarzana, opuszczona przez ukochanego zachowuje godność. I poprzysięga zemstę wszystkim, którzy zniszczyli jej życie... Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Alan Stoob, łowca nazistów
  • Powrót do Daringham Hall
  • Z jednym wyjątkiem
  • Szturmując niebo
  • Fangirl
  • Nie tacy oni straszni
  • Inna dusza
  • Podziemny labirynt
  • Widok z nieba
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Czarny świt
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

6,32 (73 ocen i opinii)
Widok z nieba
Clara Sanchez

6,7 (46 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6,4 (10 ocen i opinii)
Czarny świt
Rolf Börjlind , Cilla Börjlind

6,9 (10 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
alicjuszka | 2014-08-17
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Tracy Whitney to młoda, pełna ambicji dziewczyna, kocha swoją pracę w banku. Kocha też swojego chłopaka i przyszłego męża i ojca jej dziecka.

Miał być piękny ślub, piękne wesele i piękne życie u boku ukochanego mężczyzny.

Los chciał jednak inaczej - zamiast życia pięknego, bogatego, na Tracy czekało lat w więzieniu.

Zaczęło się od informacji o tragicznej śmierci matki. Tracy próbując wyjaśnić jej śmierć została oskarżona o chęć zabójstwa.

W więzieniu nie miała łatwego życia, już pierwszego dnia przekonała się, że może liczyć tylko i wyłącznie na siebie.

Dzięki wytrwałości, chęci odegrania się na sprawcach jej nieszczęścia udało jej się przeżyć trudne chwile. Los w końcu uśmiechnął się do niej i opuściła mury więzienne.

Wydawało się, że wszystko wróci do normy, Tracy wróci do pracy, do w miarę normalnego życia już bez ukochanego, ale jednak normalnego życia. Niestety, a banku nie było dla niej miejsca, podobnie wszędzie, gdzie się udała. Zmuszona była wykorzystać wizytówkę,...

BagatElka | 2014-05-04

Przeczytana bardzo dawno temu ale niezmiennie Sindney Sheldon to jeden z moich ulubionych autorów.

Felicity | 2014-01-23
Przeczytana: 01 lipca 1995

Jedna z moich ulubionych książek.
Historia odważnej, silnej kobiety (Sidney Sheldon lubi o takich pisać) która w pewnym momencie życia podnosi się z największego zyciowego dołka i szykuje inteligentną, ale okrutną zemstę na ludziach przez których kiedyś upadła na dno.
Powieść ma już ładnych parę lat, ale za każdym razem czytam ją z przyjemnością. Jest tu i fajna historia, i siła kobiecości, i wątek romansowy. Ale przede wszystkim przygodowa opowieść o sprytnej dziewczynie która stała się wybitnym złodziejem. Dobra rozrywka na zimowy wieczór.
Polecam wszystkim!

boziaczek | 2012-06-18

Bardzo dobra, trzymająca w napięciu, napisana w dobrym stylem powieść Sheldona.

Agata | 2012-05-08
Przeczytana: lipiec 2000

Po książkę sięgnęłam mając w pamięci serial telewizyjny. Wciągnęłam się kolejny raz w fabułę. Kibicowałam zaciekle głównej bohaterce, podziwiałam jej spryt i inteligencję.
Od czasu kiedy oddawałam się tej lekturze minęło już sporo czasu i tak sobie właśnie myślę, że czas byłby żeby znów po nią sięgnąc.

Gosia9101 | 2013-11-30
Na półkach: Przeczytane, Sidney Sheldon
Przeczytana: 30 listopada 2013

Książka bardzo mi się podobała. Tracy to młoda, piękna i niezwykle mądra dziewczyna, które po wyjściu z więzienia wie jak sobie poradzić w życiu. Niestety staje się także dość wyrachowana, wszystko co ma dużą wartość, prędzej czy później i tak trafia w jej ręce..

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 08 listopada 2011

Karolina | 2013-03-12
Przeczytana: 2013 rok

Pamietam film na podstawie tej ksiazki...dlugo nie moglam sobie przypomniec jego tytulu, az tu niespodziewanie wpadla mi w rece ta oto ksiazka:) Ksiazke czyta sie lekko i konkretnie, bez zbenych opisow miejsc, osob i wydarzen. Czytajac, widzialm film , pametam kazda scene i ta wspaniala aktorke, Madolyn Smith Osborne, ubrana w diamenty:)))) Juz teraz znam tytul i napewno powroce do filmu...ja to mam szczescie:)

Moja ocena:10/10...mimo iz nie jest to arcydzielo, jednak 10 to dobra ocena za lekkosc piora i przebieglosc bohaterow:)

Serial" Jesli nadejdzie jutro" 1986r

ira | 2012-11-06
Przeczytana: 1996 rok

Zaczęło się od bardzo emocjonującego w owych czasach serialu - a skończyło na bardzo dobrej książce.
Chętnie wróciłabym do tej powieści. :)

Filiżanka | 2014-05-21

Twórczością Pana Sidneya Sheldona zaraziła mnie moja mama.Rewelacyjna, wciągająca i trzymająca w napięciu aż do ostatnie strony.Mogę śmiało powiedzieć,że ubóstwiam kryminały.