Okładka książki Gdy nadejdzie jutro

AMBER
832412330X
typ
papier
7.18 (163 ocen i 17 opinii)

Opis książki

Tracy Whitney realizuje swoje wielkie marzenie. zostaje narzeczoną wspaniałego, przystojnego i bogatego mężczyzny. Ale zamiast na ślubny kobierzec, trafia do więziennej celi. Upokarzana, opuszczona przez ukochanego zachowuje godność. I poprzysięga zemstę wszystkim, którzy zniszczyli jej życie... Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Gdzie kupić?

Polecamy

Opinie czytelników
alicjuszka | 2014-08-17
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Tracy Whitney to młoda, pełna ambicji dziewczyna, kocha swoją pracę w banku. Kocha też swojego chłopaka i przyszłego męża i ojca jej dziecka.

Miał być piękny ślub, piękne wesele i piękne życie u boku ukochanego mężczyzny.

Los chciał jednak inaczej - zamiast życia pięknego, bogatego, na Tracy czekało lat w więzieniu.

Zaczęło się od informacji o tragicznej śmierci matki. Tracy próbując wyjaśnić jej śmierć została oskarżona o chęć zabójstwa.

W więzieniu nie miała łatwego życia, już pierwszego dnia przekonała się, że może liczyć tylko i wyłącznie na siebie.

Dzięki wytrwałości, chęci odegrania się na sprawcach jej nieszczęścia udało jej się przeżyć trudne chwile. Los w końcu uśmiechnął się do niej i opuściła mury więzienne.

Wydawało się, że wszystko wróci do normy, Tracy wróci do pracy, do w miarę normalnego życia już bez ukochanego, ale jednak normalnego życia. Niestety, a banku nie było dla niej miejsca, podobnie wszędzie, gdzie się udała. Zmuszona była wykorzystać wizytówkę, którą...

BagatElka | 2014-05-04

Przeczytana bardzo dawno temu ale niezmiennie Sindney Sheldon to jeden z moich ulubionych autorów.

Felicity | 2014-01-23
Przeczytana: 01 lipca 1995

Jedna z moich ulubionych książek.
Historia odważnej, silnej kobiety (Sidney Sheldon lubi o takich pisać) która w pewnym momencie życia podnosi się z największego zyciowego dołka i szykuje inteligentną, ale okrutną zemstę na ludziach przez których kiedyś upadła na dno.
Powieść ma już ładnych parę lat, ale za każdym razem czytam ją z przyjemnością. Jest tu i fajna historia, i siła kobiecości, i wątek romansowy. Ale przede wszystkim przygodowa opowieść o sprytnej dziewczynie która stała się wybitnym złodziejem. Dobra rozrywka na zimowy wieczór.
Polecam wszystkim!

boziaczek | 2012-06-18

Bardzo dobra, trzymająca w napięciu, napisana w dobrym stylem powieść Sheldona.

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 08 listopada 2011

Agata | 2012-05-08
Przeczytana: lipiec 2000

Po książkę sięgnęłam mając w pamięci serial telewizyjny. Wciągnęłam się kolejny raz w fabułę. Kibicowałam zaciekle głównej bohaterce, podziwiałam jej spryt i inteligencję.
Od czasu kiedy oddawałam się tej lekturze minęło już sporo czasu i tak sobie właśnie myślę, że czas byłby żeby znów po nią sięgnąc.

Gosia9101 | 2013-11-30
Na półkach: Sidney Sheldon, Przeczytane
Przeczytana: 30 listopada 2013

Książka bardzo mi się podobała. Tracy to młoda, piękna i niezwykle mądra dziewczyna, które po wyjściu z więzienia wie jak sobie poradzić w życiu. Niestety staje się także dość wyrachowana, wszystko co ma dużą wartość, prędzej czy później i tak trafia w jej ręce..

ira | 2012-11-06
Przeczytana: 1996 rok

Zaczęło się od bardzo emocjonującego w owych czasach serialu - a skończyło na bardzo dobrej książce.
Chętnie wróciłabym do tej powieści. :)

Karolina | 2013-03-12
Przeczytana: 2013 rok

Pamietam film na podstawie tej ksiazki...dlugo nie moglam sobie przypomniec jego tytulu, az tu niespodziewanie wpadla mi w rece ta oto ksiazka:) Ksiazke czyta sie lekko i konkretnie, bez zbenych opisow miejsc, osob i wydarzen. Czytajac, widzialm film , pametam kazda scene i ta wspaniala aktorke, Madolyn Smith Osborne, ubrana w diamenty:)))) Juz teraz znam tytul i napewno powroce do filmu...ja to mam szczescie:)

Moja ocena:10/10...mimo iz nie jest to arcydzielo, jednak 10 to dobra ocena za lekkosc piora i przebieglosc bohaterow:)

Serial" Jesli nadejdzie jutro" 1986r

Filiżanka | 2014-05-21

Twórczością Pana Sidneya Sheldona zaraziła mnie moja mama.Rewelacyjna, wciągająca i trzymająca w napięciu aż do ostatnie strony.Mogę śmiało powiedzieć,że ubóstwiam kryminały.

Załóż konto za darmo!

103. rocznica
  • Katarzyna Berenika Miszczuk
    26. rocznica
    urodzin
    - Latanie... jest jak pierwsza miłość. Jak zakochanie. Nie umiałem znaleźć porównania, dopóki cię nie spotkałem.
  • Stefan Darda
    42. rocznica
    urodzin
    W towarzystwie przyjaciela nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza.
  • Stefania Grodzieńska
    100. rocznica
    urodzin
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Walter Kirn
    52. rocznica
    urodzin
    Szybkie przyjaźnie to nie jedyne, jakie zawieram, ale najlepsze. Bo ci ludzie znają życie dużo lepiej niż moi bliscy.
  • Frederik Pohl
    1. rocznica
    śmierci
    może dojrzałość polega na tym, że chce się tego, czego się samemu chce, a nie tego, co inni ci każą chcieć
  • Stanisław Grochowiak
    38. rocznica
    śmierci
    Wolność dla wszystkich. Giniemy za wolność. Najwyższą wartość człowieka jest wolność.Chyba tylko wrodzone poczucie złego smaku pozwoliło ludzkości na aż tak natrętne nadużywanie nic nie znaczącego liczmanu. Dodajmy do tego, że w imię tejśce wolności, owszem, więziono, gilotynowano i brano w jasyr ca... pokaż więcej
  • Viktor E. Frankl
    17. rocznica
    śmierci
    To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, wyróżnia nas spośród innych, nadając sens naszej egzystencji i wpływając w jednakowy sposób na naszą pracę twórczą, jak i na naszą zdolność do miłości. Kiedy uświadomimy sobie, że nie da się zastąpić jednego człowieka drugim, ro... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku