Gdy nadejdzie jutro

Amber
832412330X
typ
papier
7,27 (181 ocen i 20 opinii)

Opis książki

Tracy Whitney realizuje swoje wielkie marzenie. zostaje narzeczoną wspaniałego, przystojnego i bogatego mężczyzny. Ale zamiast na ślubny kobierzec, trafia do więziennej celi. Upokarzana, opuszczona przez ukochanego zachowuje godność. I poprzysięga zemstę wszystkim, którzy zniszczyli jej życie... Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
alicjuszka | 2014-08-17
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Tracy Whitney to młoda, pełna ambicji dziewczyna, kocha swoją pracę w banku. Kocha też swojego chłopaka i przyszłego męża i ojca jej dziecka.

Miał być piękny ślub, piękne wesele i piękne życie u boku ukochanego mężczyzny.

Los chciał jednak inaczej - zamiast życia pięknego, bogatego, na Tracy czekało lat w więzieniu.

Zaczęło się od informacji o tragicznej śmierci matki. Tracy próbując wyjaśnić jej śmierć została oskarżona o chęć zabójstwa.

W więzieniu nie miała łatwego życia, już pierwszego dnia przekonała się, że może liczyć tylko i wyłącznie na siebie.

Dzięki wytrwałości, chęci odegrania się na sprawcach jej nieszczęścia udało jej się przeżyć trudne chwile. Los w końcu uśmiechnął się do niej i opuściła mury więzienne.

Wydawało się, że wszystko wróci do normy, Tracy wróci do pracy, do w miarę normalnego życia już bez ukochanego, ale jednak normalnego życia. Niestety, a banku nie było dla niej miejsca, podobnie wszędzie, gdzie się udała. Zmuszona była wykorzystać wizytówkę,...

BagatElka | 2014-05-04

Przeczytana bardzo dawno temu ale niezmiennie Sindney Sheldon to jeden z moich ulubionych autorów.

Felicity | 2014-01-23
Przeczytana: 01 lipca 1995

Jedna z moich ulubionych książek.
Historia odważnej, silnej kobiety (Sidney Sheldon lubi o takich pisać) która w pewnym momencie życia podnosi się z największego zyciowego dołka i szykuje inteligentną, ale okrutną zemstę na ludziach przez których kiedyś upadła na dno.
Powieść ma już ładnych parę lat, ale za każdym razem czytam ją z przyjemnością. Jest tu i fajna historia, i siła kobiecości, i wątek romansowy. Ale przede wszystkim przygodowa opowieść o sprytnej dziewczynie która stała się wybitnym złodziejem. Dobra rozrywka na zimowy wieczór.
Polecam wszystkim!

boziaczek | 2012-06-18

Bardzo dobra, trzymająca w napięciu, napisana w dobrym stylem powieść Sheldona.

Agata | 2012-05-08
Przeczytana: lipiec 2000

Po książkę sięgnęłam mając w pamięci serial telewizyjny. Wciągnęłam się kolejny raz w fabułę. Kibicowałam zaciekle głównej bohaterce, podziwiałam jej spryt i inteligencję.
Od czasu kiedy oddawałam się tej lekturze minęło już sporo czasu i tak sobie właśnie myślę, że czas byłby żeby znów po nią sięgnąc.

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 08 listopada 2011

Gosia9101 | 2013-11-30
Na półkach: Przeczytane, Sidney Sheldon
Przeczytana: 30 listopada 2013

Książka bardzo mi się podobała. Tracy to młoda, piękna i niezwykle mądra dziewczyna, które po wyjściu z więzienia wie jak sobie poradzić w życiu. Niestety staje się także dość wyrachowana, wszystko co ma dużą wartość, prędzej czy później i tak trafia w jej ręce..

Karolina | 2013-03-12
Przeczytana: 2013 rok

Pamietam film na podstawie tej ksiazki...dlugo nie moglam sobie przypomniec jego tytulu, az tu niespodziewanie wpadla mi w rece ta oto ksiazka:) Ksiazke czyta sie lekko i konkretnie, bez zbenych opisow miejsc, osob i wydarzen. Czytajac, widzialm film , pametam kazda scene i ta wspaniala aktorke, Madolyn Smith Osborne, ubrana w diamenty:)))) Juz teraz znam tytul i napewno powroce do filmu...ja to mam szczescie:)

Moja ocena:10/10...mimo iz nie jest to arcydzielo, jednak 10 to dobra ocena za lekkosc piora i przebieglosc bohaterow:)

Serial" Jesli nadejdzie jutro" 1986r

ira | 2012-11-06
Przeczytana: 1996 rok

Zaczęło się od bardzo emocjonującego w owych czasach serialu - a skończyło na bardzo dobrej książce.
Chętnie wróciłabym do tej powieści. :)

Filiżanka | 2014-05-21

Twórczością Pana Sidneya Sheldona zaraziła mnie moja mama.Rewelacyjna, wciągająca i trzymająca w napięciu aż do ostatnie strony.Mogę śmiało powiedzieć,że ubóstwiam kryminały.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Kevin J. Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Leia z bliźniętami czekała na jednym z najwyżej położonych lądowisk, aż Pogromca Słońc i "Tysiącletni Sokół" skrzydło w skrzydło opadną na platformę. Han przeszedł przez właz Pogromcy i zaczął schodzić po drabince, ale zanim zdążył postawić nogę na płycie, Leia podbiegła i porwała go w objęcia. - Ci... pokaż więcej
  • Khady Sylla
    52. rocznica
  • Dubravka Ugrešić
    66. rocznica
    urodzin
    Pogodzić się, ugodzić, przestać marzyć, to może najważniejsze, przestać śnić, odnowić przyjaźnie, poszerzyć krąg zainteresowań, znaleźć sobie hobby, włazić raz w tygodniu na górę Sljeme, zapisać się na nowo do czytelni amerykańskiej, uczyć się jakiegoś języka, zimą jeździć na narty, latem nad morze,... pokaż więcej
  • Lucyna Legut
    89. rocznica
    Kłopoty są dla ludzi.
  • Shūsaku Endō
    92. rocznica
    urodzin
    Jeśli Mitsu nauczyła mnie czegoś , to chyba tego, że gdy ktoś chociaż raz jeden przejdzie przez nasze życie, pozostawia w nim ślad, którego nie można zatrzeć.
  • Nigel Cawthorne
    64. rocznica
    urodzin
    Szkoda, że nie urodziłem się pedałem. Wy, kobiety, jesteście trucizną. - John Barrymore
  • Michael Jackson
    73. rocznica
  • Krzysztof Pieczyński
    58. rocznica
    urodzin
    Nie patrzymy wstecz z powodu czasu, który minął bezpowrotnie. Patrzymy wstecz, gdyż tam zdarzyło nam się kochać. Z przeszłości pamiętamy ten stan upojenia, bez którego żyjemy od lat, wyglądając końca tej drogi jak cudu, który ma nas przywrócić na łono miłości. Wszystko nam jedno, jaką miarą będziemy... pokaż więcej
  • Stanisław Lem
    9. rocznica
    śmierci
    Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony, wiesz...
  • Dick Giordano
    5. rocznica