Gdy nadejdzie jutro

Amber
832412330X
typ
papier
7,25 (187 ocen i 20 opinii)

Opis książki

Tracy Whitney realizuje swoje wielkie marzenie. zostaje narzeczoną wspaniałego, przystojnego i bogatego mężczyzny. Ale zamiast na ślubny kobierzec, trafia do więziennej celi. Upokarzana, opuszczona przez ukochanego zachowuje godność. I poprzysięga zemstę wszystkim, którzy zniszczyli jej życie... Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
alicjuszka | 2014-08-17
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Tracy Whitney to młoda, pełna ambicji dziewczyna, kocha swoją pracę w banku. Kocha też swojego chłopaka i przyszłego męża i ojca jej dziecka.

Miał być piękny ślub, piękne wesele i piękne życie u boku ukochanego mężczyzny.

Los chciał jednak inaczej - zamiast życia pięknego, bogatego, na Tracy czekało lat w więzieniu.

Zaczęło się od informacji o tragicznej śmierci matki. Tracy próbując wyjaśnić jej śmierć została oskarżona o chęć zabójstwa.

W więzieniu nie miała łatwego życia, już pierwszego dnia przekonała się, że może liczyć tylko i wyłącznie na siebie.

Dzięki wytrwałości, chęci odegrania się na sprawcach jej nieszczęścia udało jej się przeżyć trudne chwile. Los w końcu uśmiechnął się do niej i opuściła mury więzienne.

Wydawało się, że wszystko wróci do normy, Tracy wróci do pracy, do w miarę normalnego życia już bez ukochanego, ale jednak normalnego życia. Niestety, a banku nie było dla niej miejsca, podobnie wszędzie, gdzie się udała. Zmuszona była wykorzystać wizytówkę,...

BagatElka | 2014-05-04

Przeczytana bardzo dawno temu ale niezmiennie Sindney Sheldon to jeden z moich ulubionych autorów.

Felicity | 2014-01-23
Przeczytana: 01 lipca 1995

Jedna z moich ulubionych książek.
Historia odważnej, silnej kobiety (Sidney Sheldon lubi o takich pisać) która w pewnym momencie życia podnosi się z największego zyciowego dołka i szykuje inteligentną, ale okrutną zemstę na ludziach przez których kiedyś upadła na dno.
Powieść ma już ładnych parę lat, ale za każdym razem czytam ją z przyjemnością. Jest tu i fajna historia, i siła kobiecości, i wątek romansowy. Ale przede wszystkim przygodowa opowieść o sprytnej dziewczynie która stała się wybitnym złodziejem. Dobra rozrywka na zimowy wieczór.
Polecam wszystkim!

boziaczek | 2012-06-18

Bardzo dobra, trzymająca w napięciu, napisana w dobrym stylem powieść Sheldona.

Agata | 2012-05-08
Przeczytana: lipiec 2000

Po książkę sięgnęłam mając w pamięci serial telewizyjny. Wciągnęłam się kolejny raz w fabułę. Kibicowałam zaciekle głównej bohaterce, podziwiałam jej spryt i inteligencję.
Od czasu kiedy oddawałam się tej lekturze minęło już sporo czasu i tak sobie właśnie myślę, że czas byłby żeby znów po nią sięgnąc.

Gosia9101 | 2013-11-30
Na półkach: Przeczytane, Sidney Sheldon
Przeczytana: 30 listopada 2013

Książka bardzo mi się podobała. Tracy to młoda, piękna i niezwykle mądra dziewczyna, które po wyjściu z więzienia wie jak sobie poradzić w życiu. Niestety staje się także dość wyrachowana, wszystko co ma dużą wartość, prędzej czy później i tak trafia w jej ręce..

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 08 listopada 2011

Karolina | 2013-03-12
Przeczytana: 2013 rok

Pamietam film na podstawie tej ksiazki...dlugo nie moglam sobie przypomniec jego tytulu, az tu niespodziewanie wpadla mi w rece ta oto ksiazka:) Ksiazke czyta sie lekko i konkretnie, bez zbenych opisow miejsc, osob i wydarzen. Czytajac, widzialm film , pametam kazda scene i ta wspaniala aktorke, Madolyn Smith Osborne, ubrana w diamenty:)))) Juz teraz znam tytul i napewno powroce do filmu...ja to mam szczescie:)

Moja ocena:10/10...mimo iz nie jest to arcydzielo, jednak 10 to dobra ocena za lekkosc piora i przebieglosc bohaterow:)

Serial" Jesli nadejdzie jutro" 1986r

ira | 2012-11-06
Przeczytana: 1996 rok

Zaczęło się od bardzo emocjonującego w owych czasach serialu - a skończyło na bardzo dobrej książce.
Chętnie wróciłabym do tej powieści. :)

Filiżanka | 2014-05-21

Twórczością Pana Sidneya Sheldona zaraziła mnie moja mama.Rewelacyjna, wciągająca i trzymająca w napięciu aż do ostatnie strony.Mogę śmiało powiedzieć,że ubóstwiam kryminały.

Bestseller drugiej Rzeczpospolitej
Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Gianrico Carofiglio
    54. rocznica
    urodzin
    Nie ma człowieka, który naprawdę przestałby palić. Palenie można rzucić co najwyżej na chwilę. Na całe dni. Albo miesiące, albo lata. Ale nikt tak naprawdę nie przestaje. Papieros zawsze będzie cię kusić. Niekiedy pojawia się ni stąd, ni zowąd we śnie, nawet pięć lub dziesięć lat po tym, jak "przest... pokaż więcej
  • Ilona Felicjańska
    42. rocznica
    urodzin
    Zło nie czeka na zaproszenie. Zło wypatruje okazji.
  • Jan Strelau
    84. rocznica
  • Billie Letts
    77. rocznica
    urodzin
    - Och, może jeszcze tego nie wiesz. Może nigdy nie miałaś na sumieniu takiego kłamstwa, które by zjadło kawałek ciebie. Ale gdybyś kiedyś miała... to przy odrobinie szczęścia... może się trafić szansa, żeby je naprawić. Jedna jedyna szansa, by to zmienić. Tylko że ta szansa przemija. I już nigdy n... pokaż więcej
  • Ronald Chetwynd-Hayes
    96. rocznica
  • Voltaire
    237. rocznica
    śmierci
    Nie ma bardziej chimerycznego projektu jak projekt doprowadzenia poglądów ludzkich do jednolitości. Jednakże, mówicie, interes polityczny wymaga ustanowienia owej jednolitości, skrzętnego usunięcia wszystkich poglądów przeciwnych poglądom przyjętym przez państwo, to znaczy, wymaga ograniczenia człow... pokaż więcej
  • Tomasz Pacyński
    10. rocznica
    śmierci
    Pijak przy trzepaku czknął, równo z wybiciem północy. Zogniskował z trudem wzrok na przyglądającym mu się uważnie piwnicznym kocurze.
    - Kisssi... kisssi - zabełkotał. - Ciiicha noooc... Powiesz coś, koteczku, luzkim goosem?
    - Spierdalaj. - odparł beznamiętnie kocur i oddalił się z godnością.
  • Borys Pasternak
    55. rocznica
    śmierci
    To dobrze, kiedy człowiek zawodzi nasze oczekiwania, kiedy nie odpowiada z góry powziętym wyobrażeniom. Typowość to koniec człowieka, to wyrok na niego. Jeżeli nie da się go podciągnąć pod żaden wzorzec, jeżeli nie jest typowy, to znaczy, że spełnia co najmniej połowę wymagań, jakie się stawia człow... pokaż więcej
  • Christopher Marlowe
    422. rocznica
    śmierci
    I cannot read, and therefore wish all books burned.
  • Tadeusz Kostecki
    49. rocznica