Okładka książki Gdy nadejdzie jutro

AMBER
832412330X
typ
papier
7.21 (155 ocen i 16 opinii)

Opis książki

Tracy Whitney realizuje swoje wielkie marzenie. zostaje narzeczoną wspaniałego, przystojnego i bogatego mężczyzny. Ale zamiast na ślubny kobierzec, trafia do więziennej celi. Upokarzana, opuszczona przez ukochanego zachowuje godność. I poprzysięga zemstę wszystkim, którzy zniszczyli jej życie... Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
BagatElka | 2014-05-04

Przeczytana bardzo dawno temu ale niezmiennie Sindney Sheldon to jeden z moich ulubionych autorów.

Felicity | 2014-01-23
Przeczytana: 01 lipca 1995

Jedna z moich ulubionych książek.
Historia odważnej, silnej kobiety (Sidney Sheldon lubi o takich pisać) która w pewnym momencie życia podnosi się z największego zyciowego dołka i szykuje inteligentną, ale okrutną zemstę na ludziach przez których kiedyś upadła na dno.
Powieść ma już ładnych parę lat, ale za każdym razem czytam ją z przyjemnością. Jest tu i fajna historia, i siła kobiecości, i wątek romansowy. Ale przede wszystkim przygodowa opowieść o sprytnej dziewczynie która stała się wybitnym złodziejem. Dobra rozrywka na zimowy wieczór.
Polecam wszystkim!

boziaczek | 2012-06-18

Bardzo dobra, trzymająca w napięciu, napisana w dobrym stylem powieść Sheldona.

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 08 listopada 2011

Agata | 2012-05-08
Przeczytana: lipiec 2000

Po książkę sięgnęłam mając w pamięci serial telewizyjny. Wciągnęłam się kolejny raz w fabułę. Kibicowałam zaciekle głównej bohaterce, podziwiałam jej spryt i inteligencję.
Od czasu kiedy oddawałam się tej lekturze minęło już sporo czasu i tak sobie właśnie myślę, że czas byłby żeby znów po nią sięgnąc.

Gosia9101 | 2013-11-30
Na półkach: Sidney Sheldon, Przeczytane
Przeczytana: 30 listopada 2013

Książka bardzo mi się podobała. Tracy to młoda, piękna i niezwykle mądra dziewczyna, które po wyjściu z więzienia wie jak sobie poradzić w życiu. Niestety staje się także dość wyrachowana, wszystko co ma dużą wartość, prędzej czy później i tak trafia w jej ręce..

ira | 2012-11-06
Przeczytana: 1996 rok

Zaczęło się od bardzo emocjonującego w owych czasach serialu - a skończyło na bardzo dobrej książce.
Chętnie wróciłabym do tej powieści. :)

Karolina | 2013-03-12
Przeczytana: 2013 rok

Pamietam film na podstawie tej ksiazki...dlugo nie moglam sobie przypomniec jego tytulu, az tu niespodziewanie wpadla mi w rece ta oto ksiazka:) Ksiazke czyta sie lekko i konkretnie, bez zbenych opisow miejsc, osob i wydarzen. Czytajac, widzialm film , pametam kazda scene i ta wspaniala aktorke, Madolyn Smith Osborne, ubrana w diamenty:)))) Juz teraz znam tytul i napewno powroce do filmu...ja to mam szczescie:)

Moja ocena:10/10...mimo iz nie jest to arcydzielo, jednak 10 to dobra ocena za lekkosc piora i przebieglosc bohaterow:)

Serial" Jesli nadejdzie jutro" 1986r

Filiżanka | 2014-05-21

Twórczością Pana Sidneya Sheldona zaraziła mnie moja mama.Rewelacyjna, wciągająca i trzymająca w napięciu aż do ostatnie strony.Mogę śmiało powiedzieć,że ubóstwiam kryminały.

Maja | 2014-01-15

Myślałam że nie lubię kryminałów, ale ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Książka mocna , wciągające i trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Gorąco polecam.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku