Spadające gwiazdy

Amber
2008-01-01
1999-01-01

więcej Więcej

Nie jest to czysty kryminał. I niestety brak mi wartkiej akcji, momentami Wynudziłam sie.

Sheldon to jeden z moich ulubionych pisarzy. A "Spadające gwiazdy" połknęłam w mig i z przyjemnością.

na początku treść wzbudziła moją ciekawość, z biegiem kolejnych stron czekałam na jakieś WOW, ale się nie doczekałam.
książka raczej dedykowana jako wakacyjne czytadło.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Główna bohaterka Lara Cameron odnosi sukcesy w branży budowlanej. Nie buduje ona sam swoich obiektów. Trafnie inwestuje w dobre lokalizacje, które według niektórych nie mają szans. Polecam każdemu.

Według mnie niektóre książki, Sheldon pisze jakby z szablonu. Niestety tak jest z tytułem "Spadające gwiazdy". Biedna dziewczyna, dzięki jakimiś bliżej nieokreślonym zdolnościom, staje się (oczywiście krok po kroku) potentatem budownictwa i jedną z najbardziej liczących się osób w tej branży. I to wszystko dzięki nieznanemu mężczyźnie, który udziela wartościowych porad...

Na wstępie chciałam zaznaczyć, że jest to bardzo przyjemna lektura, chociaż wielbiciele kryminałów nie będą z niej zadowoleni.

Książka przedstawia coś zupełnie innego niż sugerowałby opis na okładce. W rzeczywistości jest to historia o dążeniu na szczyt, wielkich ambicjach, poświęceniach związanych z karierą.

Główną bohaterką jest młoda, ambitna, inteligentna kobieta,...

Książka mocno mnie rozczarowała. Moim zdaniem nie powinna być w kategorii: kryminałów/thrillerów. Właściwie nie wiem do jakiego gatunku możnaby ją zakwalifikować. Fabuła zupełnie różniła się od opisu zamieszczonego na okładce książki. Jak dla mnie za bardzo przewidywalna powieść. Zmęczyła mnie bardzo i ciągnęłam ją przez kilka tygodni. Jestem zdecydowanie na nie...

1978

Ciekawa narracja, nieprzewidywalne zwroty akcji, świetnie wpleciony wątek miłosny. Temat wpływu rodziny na poczucie własnej wartości, chęci udowodnienia sobie i innym, że jesteśmy coś warci, cena wyśrubowanej samorealizacji.

Bardzo fajna książka.W sumie zaczęłam czytać ją z nudów,ale tak mnie wciągnęła,że przeczytałam ją w dwa dni.

Czy ktoś mi może powiedzieć, jak pierwszy rozdział ma się do pozostałych?:) W którym momencie znika Philip? Przeczytałam o tym w opisie książki, ale w jej treści czegoś takiego nie znalazłam:)

• Thriller/ Sensacja
  • Przeczytane dawno temu
  • Dawno temu
  • Przeczytane 2021
  • Obyczajowe
  • 2008

Dodaj cytat z książki Spadające gwiazdy