Pamiętnik pisany miłością

837311422X
powieść, romans, patterson
Agu

Inne wydania

Niełatwo jest kobiecie spotkać idealnego mężczyznę. Kate Wilkinson się udało, ale cóż z tego skoro pewnego dnia ukochany Matt odchodzi bez wyjaśnienia, zostawiając jej tylko pamiętnik... Okazuje się, że ten dziennik pisała młoda matka, Suzanne Bedford, z myślą o swoim maleńkim synku. Kobieta we wzruszający sposób opowiada o własnym życiu, o początkach znajomości z ojcem dziecka i radościach związanych z macierzyństwem. Podczas czytania tych chwytających za serce wyznań Katie nagle uświadamia sobie, że utracony przez nią ukochany to mąż i ojciec z pamiętnika. Podczas dalszej lektury, przerażona i pełna nadziei, próbuje zrozumieć, co właściwie zaszło. Zastanawia się również, czy jej miłość na szanse na przetrwanie...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Sylwia | 2011-02-09
Przeczytana: styczeń 2011

Opowieść o miłości. Opowieść o tym, jak w życiu może być dobrze, gdy trafi się na odpowiedniego człowieka. Opowieść o cieszeniu się każdą chwilą, jakby była nadzwyczajnym cudem. O radości tkwiącej w każdej milionowej części sekundy...

Martyna | 2014-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2014

Ehh... Książka po prostu wciąga od pierwszych stron. Nieoczekiwane zwroty akcji (chociaż ja i tak w większości podejrzewałam co i jak będzie, ale mimo to) trzymały super atmosferę. Śmiałam się, płakałam, dosłownie byłam w szoku/amoku podczas czytania. Nie dowierzałam temu co się wydarzało. Dlaczego zawsze złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom? Na szczęście w tej historii prócz tragedii przydarzyło się jeszcze coś dobrego..
Godna uwagi powieść.

beatka18 | 2014-10-01

jaka ta książka jest rewelacyjna, czytałam ją z zapartym tchem, i takie ksiązki mi się podobają, od początku do końca wiadomo co się czyta, żadna strona nie nudzi, nie ma bezsensownego lania wody na 200 stron, tu jest piękne i treściwe 82 strony które aż chce się czytać, teraz tylko obejrze film, ciekawa jestem jak będzie wyglądał, ale książke gorąco polecam

Mandarynka | 2015-10-08
Przeczytana: 08 października 2015

"My" to dużo więcej niż "ja"

Wzruszająca, chwytająca za serce powieść!
Bardzo lubię powieści, które głęboko wpływają na moje emocje i nie chcą opuścić umysłu zostawiając trwały ślad. To jedna z takich powieści. Gorąco polecam, dla wszystkich romantyków i nie tylko.

Katie spotkała idealnego mężczyznę, którego pokochała i chciała dzielić z nim życie. Pewnego wieczoru, kiedy chciała ogłosić wesołą nowinę, Matt nieoczekiwanie z nią zrywa. Nie daje żadnych wyjaśnień, pozostawia jedynie pamiętnik. Autorką pamiętnika jest Suzanne, kobieta we wzruszający sposób opowiada o własnym życiu i początkach macierzyństwa. Okazuje się, że Suzanne to............żona Matta i matka ich dziecka! Co właściwie zaszło? Czy miłość Katie i Matta ma sznase na przetrwanie?

Ziraelka | 2013-07-17
Przeczytana: 13 lipca 2013

Bardzo oryginalna opowieść o nadziei, o wartości i kruchości ludzkiego życia, a przede wszystkim o miłości - miłości w wielu odsłonach: słodkiej i romantycznej, pięknej miłości macierzyńskiej, miłości utraconej i niespodziewanie zyskanej.
Króciutka książka, która zrobiła na mnie duże wrażenie.
Bardzo polecam!

Ellie1993 | 2014-03-30
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014

Urzekła mnie ta opowieść! Kate i Suzanne ogromnie polubiłam, a Matta wręcz pokochałam. Książka króciutka, ale jakże treściwa. Dosłownie pochłonęła mnie historia bohaterów. Nie pamiętałam kiedy ostatnio jakaś powieść tak bardzo mnie wzruszyła. Dzięki niej zrozumiałam jak ważne jest to, aby cieszyć się w życiu każdą chwilą i traktować je jak najpiękniejszy dar. Żadne słowa nie oddadzą burzy emocji jaka towarzyszy mi po przeczytaniu tej opowieści. Z pewnością jeszcze nieraz do niej wrócę. Polecam gorąco!

Insreall | 2013-05-02
Przeczytana: 2012 rok

Przed sięgnięciem po tę książkę obejrzałam jej ekranizację, jednak film nie wywarł tak mocnego wrażenia jak ta lektura. Ta wyjątkowa opowieść o miłości, rodzinie i poświęceniu urzeka tak dogłębnie, na długo pozostawiając po sobie ślad w pamięci czytelnika. Wzruszająca i piękna historia przedstawiająca matczyną miłość. Opowiada o tym, co w życiu najważniejsze i z jakimi problemami czasem musimy się zmierzyć. Bo czy jest coś ważniejszego niż rodzina i miłość? Niewiele książek tak wpływa na tok myślenia sprawiając przy tym, że pochłania się tą historię jednym tchem. Ten pamiętnik po prostu trzeba przeczytać.

Arleta | 2014-04-05

Piękna opowieść o miłość którą czyta się jednym tchem . Bardzo zaskakująca i nie przewidywalna .

Natasza | 2014-04-11
Przeczytana: kwiecień 2014

To jest opowieść o miłości.
Miłości Nicholasa, Suzanne i Matta. Opowieść o tym, jak w życiu może być dobrze, gdy trafi się na odpowiedniego człowieka.

To prawdziwy " Pamiętnik pisany miłością"

Hela400 | 2014-03-14

Piękna opowieść o miłości, która na długo zostaje w pamięci. Czytając koniec, nie potrafiłam powstrzymać łez. Nigdy tak bardzo się nie wzruszyłam. Mimo smutnych chwil, autor pokazuje, że życie nie zawsze kończy się wtedy kiedy my tak myślimy i, że w życiu coś dobrego może przyjść w najmniej spodziewanym dla nas momencie.