Zbrodnia na klifie

Wydawnictwo: HarperCollins
The Widow
9788323852087
detektyw, zabójstwo, zagadka

Cztery dni po ślubie Abigail Browning, detektyw wydziału zabójstw, przeżyła tragedię: jej mąż został zastrzelony na skalistym wybrzeżu wyspy Mount Desert. Czy był przypadkową ofiarą przemocy, czy też ktoś chciał jego śmierci? To pytanie od siedmiu lat prześladuje Abigail. Po otrzymaniu anonimowego telefonu wraca na wyspę, żeby znaleźć zabójcę męża. Czy ten telefon okaże się kolejnym fałszywym...

To pytanie od siedmiu lat prześladuje Abigail. Po otrzymaniu anonimowego telefonu wraca na wyspę, żeby znaleźć zabójcę męża. Czy ten telefon okaże się kolejnym fałszywym tropem, czy też uda się w końcu udowodnić, że Chrisa zamordowano z premedytacją?
Owen Garrison, przyjaciel rodziny, wciąż ma wyrzuty sumienia, że odnalazł Chrisa zbyt późno, by go ocalić. Teraz próbuje pomóc wdowie rozwikłać zagadkę zabójstwa. Wspólnie odkrywają wokół tej sprawy pokłady fałszu i niedomówień...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl

gwiazdka | 2013-08-02
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 02 sierpnia 2013

Cztery dni po ślubie zostaje zamordowany mąż Abigail. Mordercy nie udało się odnaleźć. Kobieta zostaje detektywem. W siódmą rocznicę ślubu odbiera tajemniczy telefon, który motywuje ją do samodzielnego rozwikłania zbrodni, wyjeżdża więc na wyspę- miejsce przestępstwa i rozpoczyna śledztwo, które wielu tamtejszym mieszkańcom trochę przeszkadza, ponieważ boją się, że wyjdą na jaw tajemnice skrywane w tej małej wspólnocie. To tyle jeśli chodzi o treść, a wrażenia? Przez pierwsze pół książki śledztwo niby było, ale bardzo ślamazarne, rozwlekłe i przegadane. Tajemnice, których mieli bronić też nie były porażające, może jeden czy dwa wyjątki zasługiwały na faktyczne ukrywanie. Zaletą książki jest na pewno lekka lektura, pod koniec dość szybka akcja, ale wątek kryminalny i jego wyjaśnianie były dla mnie mało przekonujące

Sanderka1985 | 2015-05-26
Przeczytana: 26 maja 2015

Fajna lekka książka na zbliżające się letnie wieczory. Ciekawa intryga, interesujące i złożone postaci. Polecam.

Sylwka | 2013-07-25
Przeczytana: 26 stycznia 2012

Ciekawa lektura, z odrobiną tajemnicy w tle, bardzo dobrze i szybko się czyta.

Sabi | 2014-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2014

Fajnie, szybko się czyta.

Książka trochę dziwna, po 7 latach morderca dzwoni do niej i mobilizuje do śledztwa.. po co ?
Ktoś 7 lat temu zastrzelił jej męża - agenta FBI - na miesiącu miodowym, sprawcy nie złapano. Jej ojciec pełni wysoką funkcję w FBI, ktoś morduje męża jego kochanej córki a on....no właśnie a on NIC nie robi. Śledztwo jest ale powolne i nic się nie dzieje.

Na wyspie gdzie popełniono morderstwo jej mąż miał samych przyjaciół,ale żaden jej nie pomaga w znalezieniu sprawcy..
Pełno tajemnic, niekoniecznie takich do ukrycia.

Pomimo polecam książkę , porażająca nie jest ale fajnie się ją czyta.
A mordercą jest... - i tu zaskoczenie!! Duży plus za to :))

Bardzo dobra ksiazka, czyta sie ja bardzo szybko, co powoduje, ze juz od pierwszch stron wciaga i cieżko jest się od niej oderwać. polecam

Alicja | 2013-05-18
Przeczytana: 27 maja 2013

Połączenie sensacji z Harlequin stylem.

Kasia | 2015-08-26
Przeczytana: 12 września 2015