Zbrodnia na klifie

Okładka książki Zbrodnia na klifie Carla Neggers
Okładka książki Zbrodnia na klifie
Carla Neggers Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: FBI (tom 1) Seria: New York Times Bestselling Authors: Sensacja kryminał, sensacja, thriller
FBI (tom 1)
2009-05-08
9788323852087
Halina Dobrowolska
detektyw zabójstwo zagadka

Ta książką czekała parę dobrych lat bym wzięła ją do rąk. Muszę przyznać że początek był troszkę nudny ale potem super się rozkręciło. Obstawiałam mordercę ale nie zgadłam. Polecam

Dawno się tak nie wynudziłam przy czytaniu książki,ale mam zasadę,że jak zacznę czytać jakąś książkę,to muszę dotrwać do końca.Czasem od połowy akcja nabiera tempa.Ale nie tym razem.Detektyw Abigail po anonimowym telefonie jedzie na wyspę aby po siedmiu latach od zabójstwa jej męża,poszukać rozwiązania zagadki pod tytułem: kto jest mordercą. A przy okazji wdaje się w romans z facetem,który znalazł wówczas ciało jej męża. Absurd goni absurd,akcja ślimaczy się jak flaki z olejem,zakończenie przewidywalne i bez fajerwerków. Można powiedzieć: gniot nad gnioty

Bardzo dobra. Trzyma w napięciu od początku aż do samego końca. Musze przyznać, że miałam spory problem z wytypowaniem mordercy, przez co książka wydawała mi się jeszcze ciekawsza.

Cztery dni po ślubie Abigail Browning, która jest detektywem do spraw wydziału zabójstw przeżywa wielki dramat,straszną tragedię; jej mąż zostaje zastrzelony na skalistym wybrzeżu wyspy Mount Desert. Czy był on jedyną przypadkową ofiarą przemocy, czy też ktoś chciał jego śmierci.
To pytanie zadaje sobie Abigail od ponad siedmiu lat, prześladuje ją. Pewnego dnia otrzymuje anonimowy telefon, zamierza wrócić na wyspę, żeby znaleźć zabójcę swego męża.Czy ten telefon okaże się tym tylko kolejnym fałszywym tropem, czy uda się w końcu udowodnić, że Chrisa zamordowano z prawdziwą premedytacją?
Przyjaciel rodziny Owen Garrison, ma ciągle te wyrzuty sumienia, że odnalazł zbyt późno Chrisa, by go ocalić i uratować.
Abigail pomaga teraz rozwikłać tę zagadkę tajemniczego zabójstwa kto zabił Chrisa, kto ukrywa się za tym?

Historia bardzo przerażająca, życiowa, ciekawie skonstruowana. Dobra fabuła, trzyma w napięciu, szybka akcja i wątek kryminalny też jest.
Główna bohaterka Abigail to znakomita Pani detektyw zajmująca się sprawami zabójstw świetnie poradziła sobie z rozwiązaniem zabójstwa swojego męża od razu ją polubiłam jest miłą, życzliwą osobą da się lubić.
Powieść Kryminalna napisana w bardzo dobrym stylu,zachwyciła i przeszła moje najśmielsze oczekiwania nie wiedziałam, że tak doskonała będzie ta powieść w bibliotece stała na półce i mnie skusiła do przeczytania nie rozczarowała mnie, a natomiast zaskoczyła,wzruszyła.
Ten kryminał zaciekawił mnie,a okładka zaintrygowała więc postanowiłam dać jej szansę.
Czytałam z zainteresowaniem, wciąga i to bardzo wzbudza ogrom emocji,dużą dawkę grozy.
"Zbrodnia na klifie" jest powieścią kryminalną naprawdę wciągającą,mocną...rewelacja po prostu.

str 350,
książka od Pani Grażyny

str 350,
książka od Pani Grażyny

Fajna lekka książka na zbliżające się letnie wieczory. Ciekawa intryga, interesujące i złożone postaci. Polecam.

Fajnie, szybko się czyta.

Książka trochę dziwna, po 7 latach morderca dzwoni do niej i mobilizuje do śledztwa.. po co ?
Ktoś 7 lat temu zastrzelił jej męża - agenta FBI - na miesiącu miodowym, sprawcy nie złapano. Jej ojciec pełni wysoką funkcję w FBI, ktoś morduje męża jego kochanej córki a on....no właśnie a on NIC nie robi. Śledztwo jest ale powolne i nic się nie dzieje.

Na wyspie gdzie popełniono morderstwo jej mąż miał samych przyjaciół,ale żaden jej nie pomaga w znalezieniu sprawcy..
Pełno tajemnic, niekoniecznie takich do ukrycia.

Pomimo polecam książkę , porażająca nie jest ale fajnie się ją czyta.
A mordercą jest... - i tu zaskoczenie!! Duży plus za to :))

Fajnie, szybko się czyta.

Cztery dni po ślubie zostaje zamordowany mąż Abigail. Mordercy nie udało się odnaleźć. Kobieta zostaje detektywem. W siódmą rocznicę ślubu odbiera tajemniczy telefon, który motywuje ją do samodzielnego rozwikłania zbrodni, wyjeżdża więc na wyspę- miejsce przestępstwa i rozpoczyna śledztwo, które wielu tamtejszym mieszkańcom trochę przeszkadza, ponieważ boją się, że wyjdą na jaw tajemnice skrywane w tej małej wspólnocie. To tyle jeśli chodzi o treść, a wrażenia? Przez pierwsze pół książki śledztwo niby było, ale bardzo ślamazarne, rozwlekłe i przegadane. Tajemnice, których mieli bronić też nie były porażające, może jeden czy dwa wyjątki zasługiwały na faktyczne ukrywanie. Zaletą książki jest na pewno lekka lektura, pod koniec dość szybka akcja, ale wątek kryminalny i jego wyjaśnianie były dla mnie mało przekonujące

Ciekawa lektura, z odrobiną tajemnicy w tle, bardzo dobrze i szybko się czyta.

Ciekawa lektura, z odrobiną tajemnicy w tle, bardzo dobrze i szybko się czyta.

Połączenie sensacji z Harlequin stylem.

Połączenie sensacji z Harlequin stylem.

• Kryminał
  • 2010
  • Chciałabym
  • Romans

Dodaj cytat z książki Zbrodnia na klifie