Missing
Romans, Sensacja,
Krystyna

Wes Holden przez piętnaście lat służył w oddziałach specjalnych. Poznał okrucieństwo i cierpienie, lecz nic nie mogło przygotować go na bezsensowną śmierć żony i synka, zabitych w ataku terrorystycznym. Nawiedzany koszmarami staje się wrakiem człowieka, a jego życie zamienia się w smutną wegetację. Do czasu gdy podczas włóczęgi po kraju przypadkiem trafia w progi domu Ally Monroe. Wychowana w górach Wirginii Ally wiedzie monotonne życie poświęcone opiece nad surowym owdowiałym ojcem oraz dwójką braci. Choć samotna, wierzy, że pewnego dnia w jej życiu pojawi się nieznajomy, który pokocha ją i odmieni jej los. Między tym dwojgiem pozbawionych złudzeń, zagubionych ludzi powstaje szczególna zażyłość. Ta więź pogłębia się jeszcze, gdy Ally i Wes stają ramię w ramię do walki z szalonym naukowcem, który próbuje wyhodować zmodyfikowany genetycznie narkotyk...

Aneta | 2013-12-31
Przeczytana: 29 grudnia 2013

"Zagubieni" to książka z gatunku tych, które preferuję na co dzień. Bez zbędnego napięcia i uwagi, jakie czasem należy poświęcić książce, lekko i przyjemne spędziłam przy niej wolny czas.
To powieść sensacyjna, którą pożera się strona po stronie.
Temat główny odmienny od tych, z którymi dotychczas się spotkałam.
Przez to książka jest interesująca i nie domyślamy się zakończenia (oprócz wątku romantycznego, który niestety był zbyt wyraźny, żeby nie dało się go przewidzieć).
To ostatnia książka przeczytana przeze mnie w 2013 roku.
W nadchodzącym roku z wielkim apetytem oczekuję na nowe ciekawe tytuły.

książek: 2064
Anna Gręda | 2013-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2013

Trzymająca w napięciu, wzruszająca powieść. Ledwie mogłam powstrzymać emocje, które zalewały mnie falami podczas czytania. To nie kolejny romans, słodki i lukrowany jakich wiele.
Śmiech, łzy, strach i napięcie.
Naprawdę wspaniała powieść, jedna z najlepszych tej autorki.

anaszko | 2016-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Książka cudowna. Wzruszająca, ciekawa, momentami zaskakująca.. Bywały chwile kiedy naprawdę miałam ochotę cierpieć razem z Wesleyem Holdenem. Ta przepiękna historia ukazująca trudy życia żołnierza po wojnie i jego drogę do normalnego życia po stracie najbliższych ujęła mnie za serce. Warta uwagi postacią jest także Ally i portret jej rodziny. Myślę, że śmiało może być pokazywana jako przykład dla pań cierpiących na różnego typu niepełnosprawności, że też mogą być szczęśliwe. Jedynym minusem jak dla mnie jest lekkie niedopracowanie historii dotyczącej Rolanda Storma. Nie była zła, aczkolwiek czegoś mi brakowało w tej całej otoczce hodowli nowego narkotyku i odkrywania tego przez Wesa i Ally. Co prawda, niezbyt przyjemne opisy zachowań i wyglądu braci Dannego i Portera po pracy na polu u Storma były wyraziste i wystarczające aby zobaczyć własnymi oczyma co autor chciał nam powiedzieć. Jednak czuję lekki niedosyt w związku z tą kryminalną częścią powieści. Co do reszty nie mam...

anya | 2012-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2012

piękna opowieść, kojąca serce. Mi się podobało przeczytałam w jeden dzień. Polecasm

Sylwka | 2012-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2012

Bardzo lekko się czyta. Losy głównego bohatera aż wciągają. Książkę przeczytałąm w jeden dzień i chodź się domyśliłam że się w sobie na koniec zakochają to i tak czekałam na ten finał z zapartym tchem. Super książka warta przeczytania:)

AnKa | 2013-08-03
Przeczytana: 01 sierpnia 2013

Cóż moge powiedzieć o tej książce... bardzo szybko sie ją czyta i momentami jest ciekawa. Ale jednak coś mi w tej książce brakuje, nie spotkałam sie nigdy z tą autorką i chyba nigdy juz nie zamierzam.

Ryszard Pałka | 2015-11-30
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Przeciętna ale mimo to czyta się dobrze

Emma | 2015-11-23

Szybko się czyta, akcja wartka, ale nie wymagająca. Polecam na zimowy wieczór. (:

daria | 2011-10-12

Fajna książka. Przyjemnie się czyta.

Marjory | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016