Missing
Romans, Sensacja,
Krystyna

Wes Holden przez piętnaście lat służył w oddziałach specjalnych. Poznał okrucieństwo i cierpienie, lecz nic nie mogło przygotować go na bezsensowną śmierć żony i synka, zabitych w ataku terrorystycznym. Nawiedzany koszmarami staje się wrakiem człowieka, a jego życie zamienia się w smutną wegetację. Do czasu gdy podczas włóczęgi po kraju przypadkiem trafia w progi domu Ally Monroe. Wychowana w górach Wirginii Ally wiedzie monotonne życie poświęcone opiece nad surowym owdowiałym ojcem oraz dwójką braci. Choć samotna, wierzy, że pewnego dnia w jej życiu pojawi się nieznajomy, który pokocha ją i odmieni jej los. Między tym dwojgiem pozbawionych złudzeń, zagubionych ludzi powstaje szczególna zażyłość. Ta więź pogłębia się jeszcze, gdy Ally i Wes stają ramię w ramię do walki z szalonym naukowcem, który próbuje wyhodować zmodyfikowany genetycznie narkotyk...

wiejskifilozof | 2018-04-09

I mi też się pODOBAŁA,warto było.Wzrusza.

odAdoZ | 2013-12-31
Przeczytana: 29 grudnia 2013

"Zagubieni" to książka z gatunku tych, które preferuję na co dzień. Bez zbędnego napięcia i uwagi, jakie czasem należy poświęcić książce, lekko i przyjemne spędziłam przy niej wolny czas.
To powieść sensacyjna, którą pożera się strona po stronie.
Temat główny odmienny od tych, z którymi dotychczas się spotkałam.
Przez to książka jest interesująca i nie domyślamy się zakończenia (oprócz wątku romantycznego, który niestety był zbyt wyraźny, żeby nie dało się go przewidzieć).
To ostatnia książka przeczytana przeze mnie w 2013 roku.
W nadchodzącym roku z wielkim apetytem oczekuję na nowe ciekawe tytuły.

książek: 2063
anya | 2012-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2012

piękna opowieść, kojąca serce. Mi się podobało przeczytałam w jeden dzień. Polecasm

Maka | 2018-06-28
Przeczytana: czerwiec 2018

Bardzo wzruszająca i ciekawa książka, polecam

Anna Gręda | 2013-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2013

Trzymająca w napięciu, wzruszająca powieść. Ledwie mogłam powstrzymać emocje, które zalewały mnie falami podczas czytania. To nie kolejny romans, słodki i lukrowany jakich wiele.
Śmiech, łzy, strach i napięcie.
Naprawdę wspaniała powieść, jedna z najlepszych tej autorki.

Sylwka | 2012-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2012

Bardzo lekko się czyta. Losy głównego bohatera aż wciągają. Książkę przeczytałąm w jeden dzień i chodź się domyśliłam że się w sobie na koniec zakochają to i tak czekałam na ten finał z zapartym tchem. Super książka warta przeczytania:)

MeBrunette | 2018-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2018

Strata kogoś najbliższego boli bardzo. Uważam, że nie ma nic gorszego na świecie niż śmierć bliskich. Jeszcze gorzej jak giną na Twoich oczach, bezradność sprawia, że czujemy się naprawdę źle. Bohater książki znajduje się właśnie w takiej sytuacji- stracił wszystko co dla Niego najcenniejsze w jednej chwili, nie ma już ochoty żyć, nie zdołał nawet pożegnać się ze swoją ukochaną żoną i malutkim synkiem. Jednak wiele okoliczności sprawia, że wyrusza w pieszą wędrówkę i napotyka na swej drodze Ally- kobietę która mimo obaw wyciąga do Niego pomocną dłoń.

Lektura porywająca już od pierwszej strony. Nie jest to zwykły romans, pełno tam bólu, goryczy i wzruszenia. Wątek kryminalny dodaje tylko szczypty pikanterii całej książce. Sprawia, że nie chcemy odkładać jej na bok, musimy doczytać do końca.
Książka jest bardzo poruszająca. Daję nadzieję i wiarę, że choćby nie wiadomo jak było w życiu źle to nie można się...

anaszko | 2016-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Książka cudowna. Wzruszająca, ciekawa, momentami zaskakująca.. Bywały chwile kiedy naprawdę miałam ochotę cierpieć razem z Wesleyem Holdenem. Ta przepiękna historia ukazująca trudy życia żołnierza po wojnie i jego drogę do normalnego życia po stracie najbliższych ujęła mnie za serce. Warta uwagi postacią jest także Ally i portret jej rodziny. Myślę, że śmiało może być pokazywana jako przykład dla pań cierpiących na różnego typu niepełnosprawności, że też mogą być szczęśliwe. Jedynym minusem jak dla mnie jest lekkie niedopracowanie historii dotyczącej Rolanda Storma. Nie była zła, aczkolwiek czegoś mi brakowało w tej całej otoczce hodowli nowego narkotyku i odkrywania tego przez Wesa i Ally. Co prawda, niezbyt przyjemne opisy zachowań i wyglądu braci Dannego i Portera po pracy na polu u Storma były wyraziste i wystarczające aby zobaczyć własnymi oczyma co autor chciał nam powiedzieć. Jednak czuję lekki niedosyt w związku z tą kryminalną częścią powieści. Co do reszty nie mam...

LadyEssex | 2018-01-11
Przeczytana: 2010 rok

Może i książka jest bardzo prosta i nie wymaga wyjątkowego skupienia, ale muszę powiedzieć, że mnie się podobała. Czasem warto przeczytać coś lekkiego, a ona właśnie taka jest. To moja druga książka tej pisarki i muszę przyznać, że coraz bardziej lubię jej twórczość, choć tak jak uważam, pisze wręcz banalnie jak na mój gust.

Ryszard Pałka | 2015-11-30
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Przeciętna ale mimo to czyta się dobrze