‘It’s OK, I’m wearing really big knickers!’

Okładka książki ‘It’s OK, I’m wearing really big knickers!’ Louise Rennison
Okładka książki ‘It’s OK, I’m wearing really big knickers!’
Louise Rennison Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Zwierzenia Georgii Nicolson (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Zwierzenia Georgii Nicolson (tom 2)
HarperCollins
2005-08-01
2005-08-01

Uwielbiałam te książki będąc nastolatką! Przyjemnie było się oderwać do świata Georgii!

To się czytało na bieżąco... Wyczekiwałyśmy na kontynuacje, to były nasze arcydzieła z młodszych lat...

Ta oprawa graficzna to nawet nie jest nieporozumienie. To jest co najmniej jakaś kompletna kpina.

Możliwe, że przeczytawszy oryginał, dałabym 10. Będąc mimo wszystko trochę starszą. *fake smile*

Przecież to nie była literatura dla dorosłych :/.

Czy chociaż zostało zaoszczędzone trochę hajsu?

Przecież to nie była literatura dla dorosłych :/.

Czy chociaż zostało...

Zabawna, wzruszająca, równie fajna co pierwsza część przygód Georgi. Nieco gorsza, ale bardzo nie odstaje.
Bridget Jones dla nastolatków.
Płaczę ze śmiechu i ze wzruszenia.

Bridget Jones dla nastolatków.
Płaczę ze śmiechu i ze wzruszenia.

Cała seria przeznaczona dla nastolatek, wyjątkowo zabawna na tle innych tego typu serii.

Zwariowane opowieści dla nastolatek;)

Zwariowane opowieści dla nastolatek;)

Na półkach: , , , , , , , ,

Nie wiem co tu dużo mówić... chcesz się pośmiać albo odreagować doła lub dzień nudy? W takim razie zapraszam do przeczytania!

To już drugi raz kiedy spotykamy się z tą głupią, a przy okazji nieprzyzwoicie zabawną Georgią Nicolson! Gąski krzyczcie: Nnnn!

Tym razem przeżywamy na nowo miłosne rozterki, zawieszenia, super zabawę, odpały głupawki i próbę wyjazdu oraz romanse matki! A przy tym wszystkim chory psychicznie kot będzie przeżywał swoją pierwszą miłość.

Zapraszam na kolejną dawkę przezabawnej historii dziewczyny w moim wieku! Czasem zastanawiam się czy jej bohaterowie przypadkiem nie mają coś z głową!

Książka troszkę gorsza od części pierwszej - mniej śmieszna, ale mimo wszystko polecam.

Rewelacyjna książka, można się nieźle uśmiać. Gorąco Polecam !!!

Rewelacyjna książka, można się nieźle uśmiać. Gorąco Polecam !!!

Jak zawszę masa humoru :)

Jak zawszę masa humoru :)

Jeszcze zabawniejsza od poprzedniej części.

Jeszcze zabawniejsza od poprzedniej części.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa