Miłość ci wszystko wypaczy

Cykl: Zwierzenia Georgii Nicolson (tom 8)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Luuurve is a Many Trousered Thing...
yuurita

Zupełnie przypadkowo mam dwóch potencjalnych chłopaków. To znaczy, że cały czas będę musiała wyglądać pięknie i olśniewająco, nawet w kiblu. Muszę być gotowa. Ale tak, żeby nikt nic nie zauważył. Mam wyglądać bosko, ale tak naturalnie, jakbym właśnie wstała z łóżka. Wystarczy odrobinka podkładu, korektor na pryszcze, muśnięcie pudrem brązującym i już. Aha, i oczywiście troszkę błyszczyka, tusz do rzęs i delikatne kreski na powiekach. Pewnie by nie chcieli umawiać się ze mną na przemian?

źródło opisu: [Egmont, 2009]

Sophie | 2013-07-14
Przeczytana: 30 czerwca 2013

Georgia Nicolson powraca, a wraz z nią kolejne kłopoty. Młoda Angielka żyłaby sobie spokojnie z bogiem miłości z Krainy Pizzy, gdyby nie chciał on do niej wyjechać. Jakby tego było mało do miasta wraca Robby, bóg seksu i był chłopak Georgii, który zostawił ją i wyjechał do Krainy Kangurów, oczywiście podglądać kangury. Wychodzi więc na to, że biedna Georgia ma aż dwóch potencjalnych chłopaków i przez to musi wyglądać olśniewająco cały czas!

"Muszę być gotowa. Ale tak, żeby nikt nic nie zauważył. Mam wyglądać bosko, ale tak naturalnie, jakbym właśnie wstała z łóżka. Wystarczy odrobinka podkładu, korektor na pryszcze, muśnięcie pudrem brązującym i już. Aha, i oczywiście troszkę błyszczyka, tusz do rzęs i delikatne kreski na powiekach. Pewnie by nie chcieli umawiać się ze mną na przemian…"

Ósmy tom zwierzeń Georgii to kolejne strony pełne czystej zabawy! Nie zaleca się czytania tych książek w miejscach publicznych, ponieważ na pewno wybuchniecie śmiechem podczas lektury i to nie...

deChavannes | 2010-08-14

Kupiłam parę lat temu, będąc na wagarach. Krążyłam między półkami księgarni, błądząc między klasyką, a książkami dla młodych i trafiła w moje ręce 8 część przygód Georgii. Długo się zastanawiałam i w końcu jakiś wielki i przesławny pisarz trafił z powrotem na swoje miejsce, a Georgia wywędrowała ze mną na dalsze podboje wagarowicza. Przeczytana w kilka godzin, czasem raziła, czasem rozbawiała do łez. Ale nie ma po co dopatrywac się w tej książce jakichś głębszych przemyśleń, celów czy czegokolwiek innego. Bo to nie jest ten typ powieści, która coś wnosi do naszego życia, prócz uśmiechu i sporej dawki energii.

BlackBerry | 2010-10-18
Na półkach: (2010), Przeczytane
Przeczytana: 15 października 2010

Książka jest nie do opisania słowami. Podobnie jak cała seria. Jest to ostatnia część, która obecnie została wydana, ale mam nadzieję, że nie ostatnia.
Autorka prezentuje nam w niej swoje niezwykłe poczucie humoru, które po porostu ubóstwiam jak całą resztę. Główna bohaterka jest tak zabawna, że nie raz rozpłakałam się (ze śmiechu oczywiście) czytając te wszystkie sytuacje i wpadki, w których się znalazła. W tej książce chyba każdy znalazłby coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający czytelnik. Polecam ją wszystkim tym, którzy lubią takie zwariowane historie.

Ewa | 2010-08-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

Książka idealna :) Jeśli jej nie przeczytasz to żałuj, jeśli przeczytasz zaliczysz zgona na kołkach ze śmiechu i masakrę z masłem z bólu brzucha od śmiechu :) To, że rodzice będą na Ciebie wściekli, że tak głośno się śmiejesz murowane :D No i romantyzm jest ;)

Karolina | 2010-10-19
Przeczytana: 11 września 2010

Przeczytałam chyba wszystkie książki o życiu nastoletnie Georgii. Tym razem także się nie zawiodłam. Mimo, że znowu było o chłopakach i znowu o jej wielkim nosie to śmiałam się do łez. Idealna na jesienne wieczory. Rozchmurzy każdy dzień.

LittleStarryx3 | 2012-08-02
Przeczytana: 01 lipca 2011

Świetna książka dla nastolatek, w stylu dziennika Bridget Jones. Fajne postacie i ciekawe doświadczenia.

Charlie | 2012-01-17

czy te książki są jeszcze w ogóle dostępne ? albo może ktoś chce sprzedać ?

Justyna | 2013-08-15
Przeczytana: 12 sierpnia 2013

Super książka! Polecam wszystkim nastolatkom.

AlexiaS | 2012-05-01

Epicka książka ;) Kocham.

Magda1991 | 2016-10-17