Sny Morfeusza

Cykl: Mafijna miłość (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Kamilkaa21

Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety, nic nie idzie po jej myśli, a poznanie Adama McKeya — jej przyszłego szefa — komplikuje wszystko jeszcze bardziej.
Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu, ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność, nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry, której zasady są bardzo proste, ale narażają oboje na ogromne ryzyko.

Jak potoczy się historia, która nigdy nie powinna się wydarzyć?

Sny Morfeusza to intensywna, pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura, która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama!

źródło opisu: http://editio.pl

źródło okładki: http://editio.pl

Anna | 2016-09-13
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

,,Sny Morfeusza” jest książką erotyczną polskiej autorki ukrywającej się pod pseudonimem K.N. Haner. Wciągająca, napisana lekkim stylem historia z pewnością znajdzie zwolenników wśród wielbicieli powieści erotycznych. Nie jest to proza przeintelektualizowana, skłaniająca do myślenia, lecz przeładowana wydarzeniami, o których czyta się z napięciem i ciekawością.

Główna bohaterka, Cassandra Givens, stawia się na rozmowę o pracę w ogromnej firmie architektonicznej. Pomimo starań i potencjału nie otrzymuje upragnionej posady, wręcz przeciwnie, zostaje upokorzona przez niedoszłego szefa, aroganckiego Adama McKeya. Dziewczyna postanawia zrekompensować sobie porażkę spotkaniem ze znajomymi, lecz niewinny wypad do restauracji przekształca się w żałosną farsę. Koniec końców decyduje się na wyprawę do klubu, gdzie zostaje dostrzeżona przez tajemniczego mężczyznę… Od tej pory życie dwudziestopięciolatki diametralnie się zmieni.

Książkę czytało się przyjemnie i bez zgrzytów. Jest w niej...

korcia | 2016-11-27
Przeczytana: 14 listopada 2016

Muszę przyznać, że powieść zapowiadała się całkiem nieźle. Na początku czytało mi się ją dobrze i byłam bardzo ciekawa dalszego ciągu. Niestety Cassanda jest tak irytującą bohaterką, że w pewnym momencie ciężko było mi ją strawić. Fabuła wydała mi się tak oderwana od rzeczywistości, że trudno było mi przejść nad tym do porządku dziennego.

W trakcie tej lektury mnóstwo razy przewracałam oczyma z niedowierzania i irytacji. Okropnie wkurzała mnie ta książka. Doczytałam ją jednak do końca i muszę przyznać, że mimo wielu wad, jestem jednak ciekawa kontynuacji, chciałabym się dowiedzieć, o co w niej chodzi. Dlatego pewnie w przyszłości sięgnę po dalszy ciąg i mam nadzieję, że nie będzie mnie on aż tak mocno wyprowadzał z równowagi.

Cała recenzja na:

migotynka | 2016-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2016

Cassandra przeprowadza się do Miami żeby zacząć nowe życie. Zaczyna od starań o pracę, podczas których spotyka Adama McKeya, swojego potencjalnego szefa. Gdy rozmowa kwalifikacyjna nie przebiega po jej myśli, Cassandra sądzi, że już nigdy nie zobaczy tego mężczyzny i zimnym spojrzeniu i trudnym charakterze. Nie wie jeszcze, jak bardzo się myli.

Nie wiem od czego zacząć. Minusów tej książki jest naprawdę wiele. Jednym z poważniejszych jest główna bohaterka. W tym miejscu chciałabym zaapelować do wszystkich polskich autorów, którzy piszą lub mają zamiar pisać książki erotyczne – błagam was, ludzie, nie róbcie z kobiet kretynek. Kobieta, która występuje w erotyku nie musi być głupia jak stołowa noga, nie musi tracić rozumu, tylko dlatego, że ma coś większego między nogami. Z głównej bohaterki K.N.Haner robi idiotkę, o umyśle piętnastolatki, na co wskazuje także poziom jej słownictwa. Pierwszoplanowa postać kobieca została sprowadzona do roli wiecznie napalonej baby, która zdobywa...

rinos | 2016-07-15
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 lipca 2016

"Sny Morfeusza" to dobra książka, ale z pewnymi niedociągnięciami.

Sceny seksu są w dobrym guście, ale jest ich tak dużo, iż miałam wrażenie, że seks jest praktycznie na każdej stronie, a właściwej fabuły nie ma. Dodatkowo dialogi między Cassandrą a Adamem vel Morfeuszem były czasami zbyt proste, nijakie, nic nie wnoszące.

Główna bohaterka, Cassandra, to 25-letnia kobieta, która może działać czytelnikowi na nerwy. Swoim zachowaniem, niekontrolowanymi wybuchami jak u 5-letniego dziecka, doprowadzała mnie do szału.

Na plus zasługuje tytułowy Morfeusz i jego tajemnicza postać. Nie ukrywam, że zaintrygowała mnie jego osobowość i jestem ciekawa w co on się wpakował.

Pozytywną postacią jest Tommy, 20-latek chory na białaczkę, który pomimo młodego wieku jest dojrzały emocjonalnie. Dodatkowo autorka w piękny sposób ukazała przyjaźń miedzy nim a Cassandrą.

Książka ma potencjał, ale K.N.Haner nie do końca potrafiła to wykorzystać. Szkoda, bo to mogła być naprawdę doskonała historia....

mala1x9 | 2017-05-08
Przeczytana: 08 maja 2017

Jestem bardzo rozczarowana tą pozycją niestety:( Zaczytuję się od jakiegoś czasu w romansach i erotykach. Wiedząc, że tę książkę napisała Kasia Haner podeszłam do niej z dużym zaciekawieniem. Inne powieści tej autorki bardzo się mi podobały. Sny Morfeusza niestety nie tak bardzo. Z czego to wynika:
hmm raczej z postaci głównej bohaterki. Cassandra najbardziej irytująca bohaterka z jaką ostatnio miałam do czynienia. Co za niezdecydowana kobieta!
Po pierwszych 60 stronach dziewczyna wylądowała juz w łóżku z dwoma facetami. Kolejne strony mijały na tym, że na zmianę pieprzyła się ze swoim szefem a potem się za to nienawidziła. Zakochałą się z nim po kilku dniach znajomości, nie przeszkadzało jej nawet to, że właściwie ją zgwałcił. No głupia!
Podobał mi się i zaintrygował pomysł z nielegalnych klubem. Chociaż dokladnie nie został ten wątek wyjaśniony. Szkoda,bo mógł być bardziej rozbudowany.
Nie mniej jednak jak na dobry erotyk przystało pikantnych scen nie brakowało i były...

Wybebeszamy_książki | 2016-07-09

To jest jedna z tych cięższych do zaopiniowania pozycji. Mogłabym po prostu zlać sprawę i pokierować się różnorodnymi recenzjami, z którymi zetknęłam się do tej pory, ale czy takie zachowanie ma sens?
Maska

Bohaterowie, których tworzy autorka mają to do siebie, że są bardzo powtarzalni. Podobni do swoich poprzedników z "Na szczycie". Dlatego trudno określić ich mianem wyjątkowych. Tym bardziej utrudnia to fakt, że nie tylko ślad K.N. Haner odnajdujemy, ale także rysę po innych autorkach.
Normalnym jest, że pisząc książkę trudno wyzbyć się pewnych naleciałości, które osiadły na naszym stylu wraz z czytaniem coraz to nowszych romansów.
Jednak dla kogoś doświadczonego w tej tematyce pewne, pozornie niekolące w oczy elementy, stają się nieudogodnieniem, z którym trudno sobie poradzić.

Cassandra to młoda kobieta, która nie wywarła na mnie wrażenia.
Cechowała ją chwiejność, którą dawała się tytułowemu Morfeuszowi we znaki. Płaczliwość, choć już na początku pojawiło się zapewnienie,...

izabela81 | 2016-08-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016 rok
Przeczytana: 20 sierpnia 2016

"Nie wiem, co w nim takiego jest, ale jestem pewna, że się w nim zakochuję. Z sekundy na sekundę coraz bardziej. I kompletnie nie potrafię tego wyjaśnić. To jest sprzeczne ze wszystkim, co do tej pory myślałam o miłości. Jako można kochać kogoś tak wyniosłego, władczego i zadufanego w sobie? Tak agresywnego i nieobliczalnego. Dlaczego zakochujemy się w osobach kompletnie dla nas nieodpowiednich?"

To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale jakże udane. Spodziewałam się kolejnego trójkąta, kiedy bohaterka nie wie, kogo wybrać, kręcąc się wokół dwóch facetów. Jednak zostałam mile zaskoczona, bo książka okazała się bardzo nietuzinkowa, a fabuła nie była powielona.

Bohaterowie są wyraźnie nakreśleni, dynamiczni i zdecydowani. Jak każdy z nas - mają wady, słabości, ale i zalety. Niekiedy mnie swoim zachowaniem po prostu irytowali, ale tym razem zadziałało to na korzyść książki. Miałam nawet wielką ochotę nimi ostro potrząsnąć! Takie charakterki, że... och.

"Chcę zobaczyć jego...

adorable | 2017-01-31
Przeczytana: 30 stycznia 2017

Lubię od czasu do czasu sięgnąć po książkę zawierającą odważniejsze sceny, zatem kiedy tylko dowiedziałam się o tym, iż na rynku wydawniczym pojawiła się powieść erotyczna autorstwa polskiej autorki, wiedziałam, że muszę poznać tę historię. Gdy "Sny Morfeusza" trafiły na moją półkę, odłożyłam je, co jakiś czas sięgając po nią i ponownie odkładając - coś zawsze stawało na drodze, aby mi przeszkodzić. Teraz podejrzewam, że to było przeznaczenie albo moja intuicja...

"Są takie miejsca, w których nigdy nie powinniśmy się znaleźć. Są tacy ludzie, których nigdy nie powinniśmy poznać. Są też takie chwile, w których jest za późno na to, by się wycofać, i wtedy już nic nie zależy od nas samych." *

GŁÓWNI BOHATEROWIE: Krótko i na temat? Irytująco głupi. Nieco dłużej i konkretniej? Cassandra, młoda kobieta, która sama nie wie, czego chce. Z jednej strony żałuje błędów młodości, po czym od razu wikła się w znajomość z...

Diane_Rose | 2016-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2016

Cóż mogę napisać? Autorka nie kłamała. Sny Morfeusza zmieniają oklepany schemat kobieta-szef-biuro-romans, w świetną historię z pieprzykiem. Czytając książkę płyniemy przez morze tajemnic, niedopowiedzeń i niepewności. Na przemian zalewają nas fale, które parzą nasze zmysły, by za chwilę zgasiły je kolejne lodowate fale, przeszywające nas do szpiku kości. Tym właśnie jest związek Cassandry i Adama, dlatego właśnie ta historia wyrywa się poza granice schematu, a autorka sprawia, że czytelnik sięgnie po kolejne jej książki, by ponownie poczuć ten sztorm emocji.

Cała recenzja: http://www.recenzjezpazurem.pl/2016/06/knhaner-sny-morfeusza-przedpremierowo.html

Sharlene | 2016-08-18
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

Książki z gatunku romansów traktuję jako przerywnik w czytaniu ukochanych sensacji, kryminałów i thrillerów.
Z takim zamiarem sięgnęłam po "Sny Morfeusza" i umęczyłam się strasznie.
Pod koniec wręcz pomijałam co większe fragmenty, wczytując się tylko w dialogi, by mieć jako taki zarys sytuacji.
Bzdura goni bzdurę, a infantylność głównej bohaterki dopełnia całokształtu sprawiając, że czytelnik może albo odłożyć książkę na wieczne nigdy, albo zacisnąć zęby i spróbować dobrnąć do końca.