rozwiń zwiń

Sny Morfeusza

Okładka książki Sny Morfeusza
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Mafijna miłość (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Mafijna miłość (tom 1)
Editio Red
Editio
2016-07-03
2016-07-03
romans erotyk miłość seks dla dorosłych mafia szef przyjaźń choroba

Czas, w którym Twój organizm postanowił się zbuntować i wymusić na Tobie przymusową pauzę najlepiej poświęcić na 100%regenerację!No i koniecznie dobrą lekturę! Niewątpliwie @k.n.haner należy do autorów, którzy dają nam tą gwarancję! Historia Morfeusza(Adama) i Cassandry jest pełna zaskakujących zwrotów akcji, gry przypadków a może przeznaczenia......Cassandra jest ambitną, młodą kobietą, która zraniona swoim poprzednim związkiem postanawia postawić na karierę. Dlatego też bardzo przeżywa rozmowę kwalifikacyjną w prestiżowej firmie projektowej. Od początku nic nie idzie po jej myśli, kilka drobnych kłód pod nogi z ważny dla Ciebie dzień.....któż tego nie przeżył....Oliwy do ognia dolewa gburowata postawa szefa, który przeprowadza rozmowę z Cass nawet nie odwracając do niej twarzy.....jego chamstwo i snobizm zostają dosadnie skomentowane przez dziewczynę, która po odrzuceniu jej kandydatury nie ma już nic do stracenia..... Jak myślicie co jest najlepsze na zapominanie o najgorszym dniu? Wieczór z przyjaciółki😁
Jednak i ten wypad okazuje się niewypałem. Cassandra kontynuje wieczór sama i przypadkowo poznaje Tomma z którym wybiera się do klubu zapić smutki niepowodzeń. Oboje łapią świetny kontakt, jednak to nie w jego ramionach się obudzi. Tym kimś będzie tajemniczy Morfeusz poznany w klubie, z którym podda się ogromnej sile pożądania. Niespodziewanie też otrzyma telefon z firmy gdzie starała się o pracę z informacją, że została przyjęta. Jakie będzie jej zaskoczenie, że gburowaty szef jednak postanowił dać jej szansę..... tym bardziej zdziwi ją pierwsze spotkanie twarzą w twarz z szefem Adamem McKeyem ----> MORFEUSZEM!
Ich wspólna noc bardzo skomplikuje zawodowe drogi Cassandry. Szef bowiem będzie oczekiwał od niej o wiele więcej czasu i uwagi, a ich relacja ściągnie na nich wiele problemów, uwagę niebezpiecznych ludzi i kłopotliwych sytuacji. Kim tak na prawdę jest Morfeusz? Kim są ludzie, którym podporządkował życie? Jaką rolę ma odebrać w tym życiu Cassandra? Jak wiele tajemnic skrywają przed sobą i jak wiele przeszkód muszą pokonać żeby ich relacja miała jakąś przyszłość?

super fabuła

super fabuła

Nie bywa zbyt często abym dzieliła się swoją opinia na temat przeczytanych książek. Robię to wyłącznie w dwóch sytuacjach - jeśli książka była tak dobra, ze nie mogłam przejść obojętnie bez uzewnętrznia moich odczuć odnośnie jej; Lub jeśli treść nie pozwala mi dokończyć czytanej pozycji.
Zasadniczo pierwszy raz się zdażyło, ze mam okazje wyrazić swoje zdanie w sytuacji bolesnego zawodu - książka „Sny Morfeusza” pióra K. N. Haner skłoniła mnie po raz pierwszy do napisania negatywnej opinii.
Książka nie zaczęła się złe ani dobrze, co dało mi cień nadziei, czytałam już sporo rożnego rodzaju pozycji i bezwzglednie od początku i środka kończylam co zaczelam. Miałam nadzieje jednak, przeczytawszy wiele opinii, ze ów książka rozkręci się i będę w stanie ja doczytać jak i poznać cała serie. Niestety będąc na 63% czułam już tak silne zażenowanie i ból zawodu, ze musiałam zakończyć czytanie. Naprawdę nie wiem jakim cudem udało się autorce wydać taka książkę. Czy osoba, która do tego dopuściła ja czytała? Jestem od tego momentu pelna sceptyzmu odnośnie każdej książki, która wyszła z tej redakcji, nie mówiąc już o kolejnych pozycjach tej samej autorki.
Główna bohaterka jest niezrownowazona psychicznie - będzie to chyba najmilsze co mogę o niej powiedzieć. Ciagle zmiany zdania, głupie decyzje, chorobliwa zazdrość, niewyparzony język, brak umiejętności zachowania profesjonalizmu w wymagających tego sytuacjach - chociaż autorka próbuje wmówić nam co innego. Zasadniczo w życiu nie spotykałam się z tak okropnie wykreowana postacią. Choćby porównując do „365 dni”, które notabene maja niższe oceny i gorsze opinie, główna bohaterka jest sto razy lepiej „zrobiona”.
Adam Morfeusz McKey - jego postać nie byłaby jeszcze taka tragiczna gdyby całość została lepiej napisana, Cassandra lepiej wykreowana a cały tekst nie kręciłby się wyłącznie w temacie seksu. Zero fabuły, wszystko płytkie, ciagle, denerwujące zmiany zdań Cassandry. Całość składa się wyłącznie na smutne zażenowanie przeczytanym tekstem.

Nie jestem w stanie przebrnąć przez pierwszy tom. Podobno później jest lepiej ale póki co szkoda mi wydanej kasy na wszystkie cztery części.

Edit. Jest niestety gorzej niż myślałam. Ledwo dotrwałam do końca. Czytałam tylko dialogi. Tępa główna bohaterka, główny bohater też nie najmądrzejszy. Chcę ją chronić a pierwsze co to zabiera ją z powrotem do tego klubu. Katastrofa. Same sceny seksu przeplatane kiepskimi i żałosnymi wątkami. Debilnymi wątkami.

Fajnie się zaczyna i z kolejna przeczytana kartką wciąga coraz bardziej.
Fajny pomysł na fabułę.
Polecam.

Fajnie się zaczyna i z kolejna przeczytana kartką wciąga coraz bardziej.
Fajny pomysł na fabułę.
Polecam.

Sny Morfeusza to książka dla osób, które lubią w główniej mierze jednowątkową akcję, skupienie na głównej relacji i jej dotyczących bohaterach. Klasyczna zabawa w kotka i myszkę. Chce - nie powinienem - ale jestem tylko człowiekiem więc to zrobię. Tak bym określiła uczucia Cassandry i Adama. Książka ma już trochę czasu i dzięki niej widzę jak K.N.Haner się rozwinęła. To jaki progres dostrzegam jest na prawdę imponujące. Na rok 2016 moim zdaniem było to "wow", teraz wśród mnóstwa książek w tej tematyce jest to przeciętniak, ale któremu moim zdaniem można dać szanse.

Na półkach: , , , , , ,

Na różnych grupach na FB naczytałam się, że seria z Morfeuszem jest niesamowita i warto po nią sięgnąć. Książki kupiłam i przy okazji L4 postanowiłam po nie sięgnąć.

O matko, jakie to było okropne. Żałuję KAŻDEJ minuty spędzonej na czytaniu książki i łudzeniu się, że 'będzie lepiej'. Nie było. Było tylko coraz gorzej. Główny bohater ma chyba jakieś rozdwojenie osobowości, bo w jednej chwili jest do rany przyłóż, a sekundę później jest wybuchowy. Cassandra...to brak mi słów. Jest tępa, głupia i naiwna. Nie mam pojęcia co autorka miała na myśli kreując te postacie. Mało tego, że postacie są 'okropne' to jeszcze fabuła, a raczej jej brak. Tam, na co drugiej stronie książki jest opis seksu. Fabuły niemal żadnej.

Za każdym razem jak Cassandra wmawiała sobie, że już nie wybaczy Adamowi, chwilę potem się na niego rzucała. No ja pier....

Słyszałam i czytałam wiele opinii na temat "365 dni", ale wg mnie zdecydowanie jest o wiele wiele lepsza niż ta książka, a pani Kasia powinna najpierw spojrzeć się krytycznie swojej 'twórczości' a dopiero potem krytykować innych autorów.

Książki nie polecam, dla mnie stracony czas i pieniądze. Mimo, że staram się zawsze kończyć rozpoczęte serię, tej na pewno nie skończę, bo to dla mnie strata czasu.

Łooo matko, co za kupa. Studium durnoty i comiesięcznego krwawienia. Swoją drogą co niektóre autorki mają za fetysz miesiączek, to ja do dziś zrozumieć nie mogę...To ma być śmieszne? Podniecające??? Nie kumam

K. N. Haner i jej seria o Morfeuszu podbiła nie jedno serce. Ja mimo tego, iż znam dzieła autorki, mam po raz pierwszy możliwość bliżej poznać się z tą serią. „Sny Morfeusza” to pierwsza część, która opowiada losy młodziutkiej Cassandry Givenes i jej szefa Adama McKeya. Ich pierwsze spotkanie nie będzie należało do przyjemnych.. czy może być jeszcze gorzej? Przypadkowe spotkanie w klubie będzie ich początkiem, ale czy będą gotowi na to co ich czeka później?

Na samym początku muszę Wam powiedzieć, że nie wiedziałam czego mam się spodziewać po tej historii. Opis książki nie zdradza nam wiele, za co jestem ogromnie wdzięczna, ponieważ mam ogromną radość z czytania i z tego jak bardzo bohaterowie potrafią mnie zaskoczyć. Domyślałam się, że będzie to bardzo gorący erotyk. I oczywiście się nie zawiodłam! Autorka świetnie przedstawiła nam tą stronę bohaterów zarówno bardzo namiętnie jak i brutalnie. Adam jest bardzo interesującym mężczyzną. Podoba mi się to jak zmienia się jego zachowanie w stosunku do Cass. Jednak wielokrotnie miałam ochotę uderzyć go patelnią po tej pustej główce, bo jego zmienny humor już mnie lekko drażnił. Kiedy już myślałam, że zrobiliśmy krok do przodu on robił dwa w tył. Jednak nie skreślam go, ponieważ to dopiero początek tej historii i już nie mogę doczekać się dalszej metamorfozy tego bohatera, ponieważ jest bardzo intrygujący. Jeśli chodzi o Cass, to tutaj chyba też każdy ma podobne odczucia, że kobieta powinna uciekać jak najszybciej od tego mężczyzny. Domyślałam się, że będzie się mieszać i tak właśnie było. Raz była na tak, a raz na nie.. mała zabawa w kotka i myszkę. Ale to nie tak, że była jedynie uległa urokowi Adama, gdy trzeba było potrafiła pokazać charakter i pazurki. Czasami za dużo mówi i popełnia głupie błędy, ale taki jej urok. Liczę, że w jej przypadku dostaniemy w drugiej części metamorfozę w postaci bardziej silnego charakteru.

Cass i Adam to z pewnością duet wybuchowy, który równie często sprawi, że będziemy mieć palpitacje serca, jak i będziemy śmiać się w głos. Jeśli myślicie, że cała akcja toczy się tylko wokół tej dwójki to bardzo, ale to bardzo się mylicie. W tle mamy również postać Toma, który od samego początku skradł mi serce. Dodatkowo znajdziecie tutaj dramaty rodzinę, dużo tajemnic, pewien klub i gromadę niebezpiecznych mężczyzn. Wiele połączeń i wiele tajemnic, a nie wszystko zostaną wyjaśnione. Po przeczytaniu tej historii, z pewnością będziecie chcieli więcej.. tak jak ja.

To co mnie najbardziej zaskoczyło to akcja, która od samego początku pędziła jak szalona i nie chciała się zatrzymać. Nie mamy tutaj zbędnych wątków czy jakiegoś przedłużania historii, po prostu wszystko jest bardzo dynamiczne co mi osobiście bardzo się spodobało. To z czego znana jest autorka to również to, iż nie owija w bawełnę i tak było tym razem. Bohaterowie nie mają wobec siebie tajemnic jeśli chodzi o ich relację i przyszłość. Natomiast jeśli chodzi o przeszłość i życie Adama, to oczywiste było to, że nie będziemy mieli od początku odkrytych kart w związku z tym co robi. I to co jest najważniejsze, nie jesteście wstanie przewidzieć, czy książka zakończy się dobrze czy też źle i tutaj wielkie uznanie. Przez cały czas zastanawiałam się, czym bohaterzy nas zaskoczą, a uwierzcie tam ciągle się coś dzieje.

Jeśli chodzi o całość, to chyba nikomu nie muszę mówić, że jest to bardzo dobra i wciągająca książka. Ja jestem zauroczona dwójką naszych bohaterów i ich perypetii, które na pierwszy rzut oka mogą się wydawać banalne czy schematyczne, jednak nic bardziej mylnego. W środku dzieje się tak wiele, że z pewnością nie będziecie mogli oderwać się od czytania tak samo jak ja. Te uczucia pomiędzy Adamem i Cassandrą z pewnością poruszą Wasze serca, i w ten zły i dobry sposób. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy sięgnąć po tą serię, to nie ma innej możliwości, koniecznie musicie ją przeczytać!

[RECENZJA]
SNY MORFEUSZA
Autor: K.N. Haner
Wydawnictwo: Editio Red
Premiera: 03.07.2016
Tom 1, seria: Mafijna miłość

K.N. Haner zadebiutowała serią Miłość w rytmie rocka, jednak Czytelniczki pokochały twórczość Autorki za sprawą Mafijnej miłości. W skład cyklu aktualnie wchodzą trzy książki: SNY MORFEUSZA, KOSZMAR MORFEUSZA i PRZEBUDZENIE MORFEUSZA. Już w 8 grudnia 2021r. ukaże się długo wyczekiwana kontynuacja tej serii - PIĘTNO MORFEUSZA.

Główna bohaterka Cassandra Givens właśnie przeprowadziła się do Miami i chce rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Do tej pory nie miała szczęścia do facetów i miłości. Jej związki kończyły się katastrofą i złamanym sercem. Dodatkowo jej wybuchowy charakter i impulsywność często wpędzają ją w kłopoty. Aktualnie przygotowuje się do rozmowy kwalifikacyjnej. Ma nadzieję, że nowa praca pomoże jej stanąć na nogi. Jednak jej znajomość z nowy szef Adamem McKey komplikuje bieg wydarzeń. Adam jest bogaty, pewny siebie i bezwzględny. Jednak McKey nie wierzy w miłość i nie dopuszcza do siebie myśli o prawdziwym związku. Między tą dwójką nawiązuje się gorący romans i nadciągają też nowe kłopoty. Dziewczyna traci głowę dla przystojnego Adama. A mężczyzna wciąga ją w niebezpieczną grę. Drugą twarzą Adama jest Morfeusz – mroczny, tajemniczy i bardzo przystojny mężczyzna. Skrywa mnóstwo sekretów, przez co on sam i jego bliscy nie mogą czuć się bezpiecznie. Po drodze Cassandra poznaje również innego chłopaka. Tommy jest całkowitym przeciwieństwem Adama. Sympatyczny, wrażliwy i czuły. Chłopak od razu obdarza Cassandrę uczuciem, jednak dziewczyna nie może tego odwzajemnić i staje się tylko jego przyjaciółką. Pomaga mu w walce z chorobą i wciąż spotyka się z Adamem… .

W SNACH MORFEUSZA będzie tajemniczo, niebezpiecznie, pojawi się też duża dawka namiętności, mroczne doznania bohaterów i… uczucia. Tajemniczy Morfeusz, piękna Cass i ich zakazana miłość. Główna bohaterka czasami bywa irytująca i potrzeba do niej sporo cierpliwości. Do tego od samego początku w tle przewija się pewien klub w którym nie do końca wiadomo co się dzieje, wszystkie sekrety tego miejsca zdradzane są bardzo powoli, a to dopiero początek serii. K.N. Haner zdecydowanie zaciekawiła mnie – Co wydarzy się dalej? Myślę, że SNY MORFEUSZA rozpalą zmysły nie jednej Czytelniczki. Jest to historia zdecydowanie dla fanek gorących romansów i erotyków.

[RECENZJA]
SNY MORFEUSZA