Koszmar Morfeusza

K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio Red
2020-01-01
2017-02-07

Książka w bardzo ciekawy sposób opisuje dalsze losy główych bohaterów-Adama i Cassandry. Naprawdę polecam i nie mogę doczekać się kolejnej (:

Może nie koszmar, ale było blisko. Nie ukrywam, że sięgam po erotyki/romanse dosyć często i zazwyczaj są na tyle interesujące, że dosyć szybko i łatwo mi się je czyta. Ale niestety ta seria wchodzi mi bardzo opornie. Nastawiłam się, że przeczytam całość, a ja tak już mam, że jak coś zacznę to muszę skończyć. Pierwsza część była słaba, ale to co tutaj się wyprawia to jednak wykracza poza moją wyobraźnie. Niektóre zachowania głównych bohaterów są jak dla mnie zdecydowanie niezrozumiałe i co najmniej chore. Zaczynam się obawiać co mnie czeka w kolejnych częściach.

2049

Książka „Koszmar Morfeusza” K. N. Haner zabiera nas do drugiego tomu cyklu „Mafijna miłość”.
Cassandra Givens i Adam McKey od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie Mirrors przeżywają różne fazy swojego związku.
Organizacja do której należy Adam jest niebezpieczna. Został wciągnięty do niej przez swojego brata, który nie żyje. Teraz ukrywają swój związek przed wszystkimi. Cass po raz kolejny pakuje się w emocjonalne kłopoty. W jej życiu po raz kolejny pojawia się kołowrotek emocji: gorące uzależnienie od mężczyzny, złamane serce, namiętne chwile, przemoc, tęsknota i wiele innych.
Jedynym pozytywem w życiu dziewczyny jest Tommy, przyjaciel walczący z białaczką.
Morfeusz przeżyje prawdziwy koszmar.
Dodatkowym zwrotem akcji będzie nowe życie i decyzje jakie zostaną podjęte.
Oczywiście przeczytam kontynuację.

Są lepsze książki kontynuowałam bo pierwsza część mnie zaciekawiła, ale jej dziecinne zachowanie to porażka ciężko się to czytało.

Cassandra wie już aż za dobrze, że kocha Adama. A on gdzieś w głębi siebie też to czuje, jednak nie pozwala swoim uczuciom ujrzeć światła dziennego. Ukrywa je pod maską Morfeusza. Dlaczego? Mafia dla której jest zmuszony pracować jest bardzo groźna. Swoim zachowaniem chce uchronić ukochaną przed tymi niebezpiecznymi ludźmi. Adam zachowuje się jakby był na jakieś huśtawce emocjonalnej. Raz ubóstwia Cassandrę by za chwilę na nią warczeć i krzyczeć. Te dobre chwile powodują, że Cass chce walczyć o swoją miłość, o swojego Adama. I właśnie przez tą jej waleczność popada w coraz to większe bagno, popełnia coraz więcej błędów, które mogą ją bardzo drogo kosztować. A największą cenę jaką może zapłacić to jej własne życie. Pytanie czy Adam jest wart tej ceny?

Książka jest świetna, czyta się ją jednym tchem. Napisana jest łatwo przyswajalnym językiem, dzięki czemu po prostu się ją pochłania. W ,,Koszmarze Morfeusza" mamy zdecydowanie mniej sexu. Autorka bardziej skupia się na walce Cassandry z mafią, chorobą, Adamem i w końcu z sama sobą. Owszem jest tu także sporo scen erotycznych, część bardzo brutalnych, jednak nie są one tu najważniejsze. Autorka najwięcej czasu poświęca Cassandrze i jej uczuciom.

Czytając to co wyprawiała Cass, momentami miałam ochotę złapać ją za ramiona i mocno potrząsnąć, żeby oprzytomniała. Jak można być tak głupim i pchać się w łapy tych niebezpiecznych bandytów! Wiem, że ona to sobie tłumaczyła, że chce odzyskać Adama, ale jednak bardzo dużo ryzykowała.

Tom skończył się tak, że już mam ochotę złapać za trzecią część!!! I taki mam zamiar!!!!! Lecę czytać dalej!!!

Oprócz dwoch opowiadań Kasi przeczytałam 2 tomy Morfeusza, moje grono ulubionych autorów się poszerza. Do kupna serii nakłoniły mnie zachwyty czytelników, kiedy zdecydowałam się na zapoznanie ze słynną serią nie było na legimi ani jednego tomu więc zaryzykowałam , odnalazłam na allegro i zamówiłam, nie żaluje, Kasia pisze w tak cudowny sposób. Czytając Jej książkę można wczuć się w postać , ach te emocję, radość, śmiech, gniew, a nawet i łzy , czyli wszystko czego oczekuję jako wieloletni czytelnik od Autora. Kasiu Kochana Gratuluje ❤️❤️❤️❤️ Mogę się tylko przyczepić jednej rzeczy, a mianowicie brakuje rozdziałów w książce. Polecam , warto przeczytać i poczuć fabułę i historię Całą Sobą 😍

Ostrzeżenie! Historia Cassandry i Adama vel Morfeusza jest niesamowicie wciągająca i kolejne strony wchodzą jak sałatka jarzynowa😁
Relacja Cass i Adama nie należy do najłatwiejszych, ona szaleńczo w nim zakochana, on pragnący jej obecności w swoim życiu, ale jednocześnie wplątany w niebezpieczny układ. Niejednokrotnie robił wszystko żeby zniechęcić ją do siebie, ale uczucia zawsze biorą górę i pomimo ogromnego niebezpieczeństwa para spędza z sobą wiele wspólnych chwil. Niestety dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach "przypadkowych" zdarzeń, które sprawiają, że Cassandra czuje się niezmiernie zraniona i wykorzystana przez Morfeusza..... Jej cierpienie pcha ją w niezobowiązujące relacje innymi mężczyznami, ale także sprawia, że Cass chce zagłębić się w świat, w którym żyje Morfeusz i postanawia zbliżyć się do Erosa- jednego z członków podejrzanej grupy dla której pracuje Adam......Jak można się domyślić plan przechytrzenia Erosa nie należy do najmądrzejszych i ruch Cassandry sprowadza na nią, Adama i jej przyjaciół szereg nieszczęśliwych wypadków........Dziewczyna traci również swojego bliskiego przyjaciela, który przegrał walkę z chorobą, a przewrotny los dodatkiwo stawia przed nią wymagającą rolę. Cassandra będzie zmuszona pogodzić się z nowym życiem. Życiem bez Adam. Życiem, które teraz będzie dla niej wielkim darem.....🤫

Druga część trochę lepsza, przy czym główna bohaterka nadal jest okrutnie głupia. Podsumowując - ta książka jest chora. Powinny pojawić się ostrzeżenia o gwałtach i o chorym okrucieństwie opisywanym w książce.

Jeśli pierwszy tom was wciągnął to musicie to przeczytać .
Historie trzeba dokończyć :)

Jeśli pierwszy tom was wciągnął to musicie to przeczytać .
Historie trzeba dokończyć :)

Uwielbiam

Uwielbiam