Cunning

Wydawnictwo: Romig Works
dark erotica
angielski
Ewitka

Lennox "Nox" Demetri broke his own rule by making a deal. It may not have been directly with the devil, but that doesn't mean Satan himself isn't watching. Was it fate that brought Charli into his life and his bed? What will happen when rules are broken and secrets are revealed? "New rules...my rules." Alex "Charli" Collins found pleasure with Nox like she'd never known. That was before she...

"New rules...my rules."

Alex "Charli" Collins found pleasure with Nox like she'd never known. That was before she knew his last name. Now that Infidelity is involved and the rules have changed, what will result when real life and fantasy collide?

Is it really cheating if you're doing it to yourself?

From New York Times and USA Today bestselling author Aleatha Romig comes a sexy, new dominant hero who knows what he wants and a strong-willed heroine who has plans of her own. With classic Aleatha Romig twists, turns, deceptions, and devotions, the depth of this new, epic dark romance reaches new levels and will have readers swooning one minute and screaming the next.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/26883802-cunning

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/26883802-cunning

rinos | 2017-01-17
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Ciąg dalszy historii Charlie i Noxa. Pojawia się kilka nowych wątków z przeszłości, które jak domniemywam będą mieć znaczenie w kolejnych częściach.
Jedną małą zagadkę rozwiązałam sama, ale widać, że z każdym rozdziałem
autorka się rozkręca. Jestem bardzo ciekawa co wydarzy się dalej.
Nie będę zagłębiać się w fabułę, by nie spoilerować. Ogólnie tę część oceniam na 7 gwiazdek, bo wiem że Aleathę stać na więcej i nie jest to szczyt jej możliwości.

Marika | 2017-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2017

„Jesteś jego własnością. Cokolwiek ci powie, robisz to.”

Alex i Nox ponownie się spotykają poprzez zawarcie pewnego układu. Ale zasady, które wcześniej ustalili – choć nawet Nox złamał własną – teraz przestają obowiązywać. W ich miejsce pojawiają się nowe. Mimo że Alex mogą się one nie podobać, nie może nic na to poradzić przed upływem roku...
Co się stanie, kiedy fantazja zderzy się z rzeczywistością i okaże się być całkowicie inna? Kto ich obserwuje? I jakie sekrety zostaną ujawione?

I już w pierwszym rozdziale potwierdziły się moje obawy co do Noxa. A dopiero co pisałam, że go uwielbiam i nie chciałabym, żeby się to zmieniło. Niestety... Wolałam go jak był tajemniczym, uwodzicielskim mężczyzną, a nie cholernym dupkiem. Sama Alex trochę przeżyła szok, jak bardzo różnił się od faceta, którego poznała w Del Mar. Później się trochę zrehabilitował, kiedy widzieliśmy przebłyski tego faceta. Choć z drugiej strony trochę z niego hipokryta... Tak bardzo chce, żeby Alex była z nim...

Kasiek121 | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Druga część nie byla, wg mnie, az tak bardzo emocjonującą jak pierwsza. Nox byl za bardzo ulegly. Liczylam, ze to bedzie bardzo srogi, nieprzystepny facet. A tu po kilku stronach juz ulegl , prawie calkowicie, Alex. Bylo, wg mnie za rozowo. Ciekawi mnie co bedzie dalej, czy Alex I Nox będę razem.

k_a_s_i_a | 2016-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2016

Drugi tom podobnie jak pierwszy wciąga od samego początku. Akcja cały czas trzyma w napięciu. Trochę przeszkadzały mi skoki czasowe raz był rozdział odnośnie Alex później Noxa następnie powrót do przeszłości Adelaide. Jednak możza było się dowiedzieć dlaczego jej matka nalega tak bardzo na ślub z B. Co do A&L są na pewno świetną parą, jednak żadne z nich nie wyznało sobie wszystkich sekretów i to jest ich głównym problemem i może doprowadzić do wielu nieporozumień... Takich jak np. w zakończeniu, które oczywiście było zaskakujące.

magpie101 | 2016-10-21
Przeczytana: 03 października 2016

Mezczyzna, ktory na rok kupil Alex okazuje się, ze jest nim tajemniczy nieznajomy z kurortu Nox, ktory tak naprawde nazywa sie Lennox Demetri.
Mr Demetri jest wściekły, ze kobieta, o której marzyl i myślał o niej jak o księżniczce okazala się tania. Kupil ja aby ja chronic i jednoczesnie pokazac jej jak nisko upadla.
W ksiazce jest wiele tajemnic, poznjemy historie widziana oczami matki Alex i możemy się przekonac, ze dla nazwiska jej ojciec, a dziadek Alex był zdolny nawet do morderstwa.
Caly czas wokół Alex kreeci się jej były „narzeczony”, który tez nie jest taki idealny i dowiadujemy się kto jest jego ojcem.
Koniec taki, ze od razu chciałoby się sięgnąć po kolejna czesc.

Joaśka | 2016-10-14
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 października 2016

Im dalej w las tym ciemnej ,a w "lesie" Aleathy Romig potrafi być naprawdę mroczno, i zabójczo tajemniczo - z naciskiem na  zabójczo oczywiście .

W samym środku tego lasu, historia  Alexandrii Montague Collins i  Lennox'a Demetri...i ich rodzinnych tajemnic,tragedii, intryg,zdrad i bezwzględnego "okrucieństwa" przede wszystkim względem najbliższych, a wszystko dla  pieniądzy i statusu społecznego, dla tradycji i podtrzymania rodu lub dla zasady...a zasady panujące w ich świecie były bezduszne i bezdyskusyjne.
W tych rodzinach zdecydowanie nie użyczył byś  rodzinnego ciepła, bo wszyscy , którzy prawdziwie kochali już nie żyli i było ich jak na lekarstwo,bardzo wyjątkowe i ciężko dostępne lekarstwo.

W życiu tych dwojga jedynie prawdziwe, wydaje sie być, ich wspólne pragnie siebie nawzajem. Zdecydowanie mogłoby ono wywołać pożar...właściwie ,latające bezustannie iskry na każdym kroku to robią. Jednak jak to w życiu bywa,  ich przeszłość ,może zagrozić ich wspólnej teraźniejszości i...

| 2016-10-14

Absolutnie fantastyczna druga część. Po skończeniu pierwszej wiedziałam, że ta tamta przebije.
Intryga goni intrygę, głupota, głupotę.
I znów nieprzewidywalna, trudno się czegokolwiek domyślić do tego zakończenie książki, które powoduje, że nie ma mowy, żeby nie chcieć przeczytać trzeciej części. Ja osobiście będę czekała z niecierpliwością graniczącą z szaleństwem.
UWIELBIAM I POLECAM !

Ewitka | 2016-03-11
Przeczytana: 26 lutego 2016

Druga część cyklu Infidelity nie zawodzi. Mistrzyni intryg i napięcia, erotyki i zmysłowości oraz gry na emocjach czytelnika zdecydowanie rozwija swoje skrzydła. Tutaj nie tylko mamy pokaz nowych relacji Mr Demetri - Miss Collins, ale dowiadujemy się dużo o przeszłości bohaterów i ich rodzin, a te informacje zwalają nas z nóg. Oprócz Alex i Noxa dochodzi jeszcze jeden narrator - matka Alex, poznajemy jej przeszłość, której bynajmniej nie można pozazdrościć. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że przeszłość obojga bohaterów się splata, ich rodziny się znają i wzajemnie nienawidzą, dochodzi jeszcze tajemnicza śmierć żony Noxa, o której pewnie dowiemy się w kolejnej części. No i niestety, zapowiada się na to, że dwulicowa rodzinka Alex z jej dziadkiem i ojczymem na czele nieźle jeszcze pobruździ w kolejnych częściach.
A jeśli chodzi o wątek przewodni, który po przeczytaniu pierwszej części pozostawił niezły bałagan, trzeba przyznać, że mamy tu prawdziwe starcie ognistych...