Towarzysze broni

Wydawnictwo: Rebis

Jeden z najbardziej poszkodowanych pacjentów Ośrodka Rehabilitacji Ofiar Tortur w Minneapolis, Irakijczyk zbiegły przed prześladowaniami Husajna, skrywa straszliwą tajemnicę. Bliźniaczki ; atrakcyjne blondynki, a zarazem doskonałe zabójczynie zostają wynajęte, by go zgładzić. Próba kończy się jednak niepowodzeniem, napotykają bowiem byłych agentów, Dale7;a Millera i Charleya Paynea, których wynajęto do ochrony mężczyzny. Wyruszają oni za Bliźniaczkami do Amsterdamu. Gdy Miller zostaje ranny w strzelaninie, Payne musi sam się dowiedzieć, co kryje się pod kryptonimem Smutne Wakacje, i powstrzymać śmiertelnie niebezpiecznego człowieka na ulicach Waszyngtonu, zanim ten rozpęta prawdziwe piekło Rok wydania: 2005;

Krzysiek | 2013-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2013

Typowe czytadło dla rozrywki. Poza bohaterami z rozbuchanym ego i miejscami naiwnymi sytuacjami nie można jej nic zarzucić. Akcja toczy się wartko i czyta się szybko i przyjemnie.

Tomek | 2012-09-02

Wszystkie książki Marcusa Wynne bardzo mi się podobają. Ta nie jest wyjątkiem. 8/10

Saloth | 2015-06-26
Miras | 2013-05-10