Wojownik w mroku

Wydawnictwo: Rebis
6 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Charley Payne był niegdyś agentem CIA i brał udział w najtrudniejszych akcjach, ale z ulgą porzucił to zajęcie i został kontraktowym fotografem pracującym dla agencji w Minneapolis. Ale nic nie trwa wiecznie. Kiedy groźny seryjny morderca w wyjątkowo okrutny sposób zabija jego przyjaciela wraz z całą rodziną, Charley wraca na wojenną ścieżkę. Nie ma jednak łatwego zadania, jego przeciwnik nie tylko jest zawodowym zabójcą na usługach handlarzy narkotyków, ale i aborygeńskim szamanem, który pożera ciała ofiar.

Krzysiek | 2013-08-27
Przeczytana: 25 sierpnia 2013

Czytając odniosłem wrażenie że książka jest lepsza od Towarzyszy broni. Co prawda z treści wynika że ta dzieje się przed ale bardzo to nie przeszkadza. Dość ciekawy motyw z wierzeniami i magią Aborygenów. Nie jest t o jakieś wybitne arcydzieło ale dość porządny kawałek sensacji w sam raz żeby się odprężyć i miło spędzić czas.

Ewa | 2014-03-23
Mariusz | 2013-10-25