Bez wyboru

No Other Option
83-7301-451-9
żołnierz, strach, tajemnica, pościg
Edyta

Jonny Maxwell - były agent superelitarnej jednostki Dominance Rain skazany za okrutne gwałty - ucieka z więzienia. Wyzbył się już wszelkich zahamowań. Przemierzając Stany Zjednoczone, morduje i dopuszcza się kolejnych gwałtów. Policja i antyterroryści nie są w stanie wyśledzić i powstrzymać zaprawionego w bojach i dysponującego sporym arsenałem speca do zadań specjalnych. Może to zrobić tylko jeden człowiek - jego przyjaciel z jednostki, Dale Miller. Doskonale prowadzona, pełna napięcia akcja i ciekawe portrety psychologiczne głównych bohaterów sprawiają, że powieść czyta się jednym tchem. Marcus Wynne, pracując w agencjach rządowych Stanów Zjednoczonych, zawędrował do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Polował na agentów północnokoreańskich w strefie zdemilitaryzowanej, koordynował ewakuację amerykańskiej ambasady podczas zamachu stanu na Haiti, dowodził jednostką antyterrorystyczną w trakcie wojny w Zatoce Perskiej. Bez wyboru to jego pisarski debiut, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca