OOBE ŚCIEŻKA SERCA

Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble
Aneta

"Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać się temu, co było mi ukazywane. Mój analityczny umysł Roberta ciągle funkcjonował na pełnych obrotach. Byłem w wibracji, która zakręciła mnie w prawym kierunku. Czułem się jak na kolejce górskiej, było to tak intensywne doznanie, że nie wyobrażam sobie niczego mocniejszego! Praktykując OBE zawsze dążyłem do tego, by mieć mocne wrażenia, takie, jakich nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić. Tym razem otrzymałem coś, co było najmocniejszym fajerwerkiem w całym wszechświecie…"

Najnowsza książka Roberta Noble, jednego z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce, autora podręcznika „OOBE. Drugie życie poza ciałem” to osobista, barwna, pełna zaskakujących szczegółów relacja z trwającej wiele lat wyprawy w przestrzeń ducha i w głąb własnego Serca. Ten fascynujący zapis duchowej podróży autora może stać się inspiracją, jak również przestrogą dla wszystkich tych, którzy zapragnęliby podążyć jego śladem. Ścieżka Czarownika nie jest bowiem łatwa, czyha na niej wiele pokus i niebezpieczeństw. Po drodze mogą pojawić się Rośliny Mocy, Istoty Nieorganiczne, a także cała plejada niezwykłych stworzeń z innych wymiarów, o nie zawsze jasno sprecyzowanych intencjach. Nie brakuje również fałszywych drogowskazów, pytań bez odpowiedzi i bardziej przyziemnych przeszkód, jednak autor, dzięki nieustannemu kierowaniu się Sercem pokazuje, jak je pokonać, jak przezwyciężyć własne słabości, przejrzeć duchowe iluzje i osiągnąć spełnienie.

„OOBE. Ścieżka Serca” to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc…

źródło opisu: https://www.facebook.com/oobesciezkaserca/

Magikaw | 2017-06-04

Świetna książka!! Moje zdanie jest krótkie, KSIĄŻKA UKAZAŁA SIĘ przynajmniej o 100 lat za wcześnie, zanim ludzie dojrzeją by zrozumieć jej treść, to trochę wody w rzekach będzie musiało upłynąć!
Piszę tak dlatego, gdyż słyszałam już nie jedną opinię na jej temat i jeszcze NIKT nie uchwycił jej przekazu(SERCA).

Książka, pokazuje wszystkim bez wyjątku jak być i żyć w pełni szczęścia, nie tylko poprzez doświadczanie stanów OOBE.

Panie Robercie dobrze, że nie żyjemy w czasach Chrystusa gdyż pewnie zawisł by Pan obok niego na krzyżu.
Serdecznie dziękuję za tak odważny ponadczasowy przekaz!!

Maurycy | 2017-03-30

Rewelacyjna książka o doświadczeniach OOBE i duchowych poszukiwaniach prowadzących do przebudzenia. Najlepsza jest historia związana z Ayahuascą!

MoznaPrzeczytac | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016

"W momencie, w którym raz otworzyłeś się na inną rzeczywistość, tracisz możliwość zamykania się na nią - i to niezależnie od Twoich starań" (Robert Monroe)

OOBE, czyli wrażenie świadomego wychodzenia poza własne ciało to temat rzeka. Dla jednych zagadnienie kontrowersyjne, dla innych fascynujące. Tym razem, jeden z polskich ekspertów w tej dziedzinie, Robert Noble dzieli się swoimi przeżyciami ze swoich astralnych wędrówek w swojej najnowszej książce "OOBE. Ścieżka serca". Trzeba jednak przyznać, że lektura jest na tyle specyficzna, że nie jest to książka dla wszystkich.

Pełna recenzja książki na stronie:

Eoscris | 2016-09-06
Przeczytana: 05 września 2016

Nie potrafię słowami opisać tego, co czułam czytając drugą książkę Autora Roberta Noble OOBE. Ścieżka Serca. Książka poruszyła we mnie wszystko co było możliwe do poruszenia... Większość czasu spędziłam na przecieranie łez z oczu bo historia Autora była bardzo wzruszająca... Do tej pory na samo wspomnienie, czuję jak trzęsie mnie w środku z niewiadomego mi powodu. Książka jest dla wszystkich, nie tylko dla tych osób, co interesują się tematyką opuszczania ciała. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Książka pisana jest lekkim piórem więc czytelnik nie zmęczy się wertując kolejne strony tej opowieści. Jestem tego pewna! Ja nie męczyłam się w ogóle. Wręcz przeciwnie! Przeczytałam książeczkę jednym tchem! :)
Autor opisuje swoje życie, jak wyglądała jego chęć wzniesienia się wyżej niż to, co jest nam ofiarowane w dniu codziennym.
Jego zmagania, jego zaciętość i codzienna mordercza walka o uzyskanie tego co zamierzył. I to, że nigdy się nie poddał!
Jak napisałam na wstępie, nie...