Energia do kwadratu Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umysłu na materię

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
E-Squared Nine Do-It-Yourself Energy Experiments That Prove Your Thoughts Create Your Reality
MaratikS

Autorka tego bestselleru New York Timesa udowadnia, że rzeczywistość poddaje się sile woli, a Ty możesz swobodnie kształtować życie za pomocą umysłu. Potwierdza to dziewięć eksperymentów, które możesz samodzielnie wykonać. Dzięki nim przekonasz się, że zasady duchowe są tak samo pewne jak grawitacja i tak stałe jak prawa Newtona. Autorka udowadnia, że istnieje niewidzialna energetyczna siła, będąca w rzeczywistości polem nieskończonych możliwości. Ty oddziałujesz na to pole i możesz z niego czerpać wedle swoich wierzeń i oczekiwań. Kiedy to sobie uświadomisz, wszechświat udostępni Ci swoje nieograniczone zasoby. Wszystko, czego będziesz oczekiwał, zamanifestuje się w Twoim życiu. Twój umysł kształtuje Twoją rzeczywistość.

źródło opisu: http://talizman.pl/moc-umyslu/9648-energia-do-kwad...(?)

źródło okładki: http://talizman.pl/12983-thickbox_default/energia-do-kwadratu.jpg

Wojciech | 2019-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2019

Książka utwierdzająca w tym co już wiedziałem, czyli w jaki sposób fizyka kwantowa jest obecna w naszym życiu na każdym kroku. Paradoksem jest niewątpliwie to, że jeśli wierzysz w to co przedstawione w książce, albo jeśli nie wierzysz w to, to w obu przypadkach potwierdzasz teorię przekazywaną w książce. Udanej lektury!

Michał Bagiński | 2015-08-27
Na półkach: Przeczytane, Kwanty

Zdecydowane tak - przeczytać, przetestować na sobie i wdrożyć w życie wnioski, które płyną z zaprezentowanych eksperymentów.

Adam89 | 2015-03-27

Krótko i treściwie wprowadza w tajniki prawa przyciągania, stawiając na jego praktyczne zastosowanie, a nie tylko czarowanie teorią.

Bartłomiej Grabowski | 2014-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2014

Energia do kwadratu autorstwa Pam Grout to kolejna próba wyjaśnienia tajemnicy działania wszechświata. Pisarka swoim łatwo przyswajanym stylem pokazuję w jaki sposób zbudowany jest świat, który nas otacza, przy czym nie jest to świat, który można zobaczyć, a raczej świat, który możemy poczuć.

Książka skupia się na temacie energii krążącej we wszechświecie. Wszyscy jesteśmy energią – tak twierdził Albert Einstein, a więc i my składamy się z pierwiastków, czyli jesteśmy energią, a co za tym idzie przyciągamy do siebie inne źródła energii. Tematem przewodnim publikacji, jest również wiara w siebie i hasło: wszystko na czym się skoncentrujesz, rozwinie się, u nas bardziej znane: marzenia się spełniają, albo to szkiełko wszystko potrafi... Wszystko sprowadza się do tego, że do celu, który sobie wyznaczymy w życiu, obojętnie, czy będzie to kupno auta, budowa domu, czy wyjazd na urlop za granice prowadzi prosta droga, oparta o wiarę w siebie i skrupulatne dążenie do spełnienia tego...