Poza czas i nieśmiertelność

Seria: Inny Świat
Wydawnictwo: Limbus
Many lives, many masters
hunter

Nadchodzi taki dzień, kiedy każdy z nas zaczyna się zastanawiać nad swoim życiem, prędzej czy później zaczyna stawiać sobie pytania: Kim właściwie jestem? Po co żyję? Co się ze mną stanie, gdy umrę? Lęk przed śmiercią – jako czymś nieznanym, ciągle nas porusza.

chemicalemon | 2015-10-17
Przeczytana: 14 października 2015

Bardzo ciekawa książka. Plusem jest początkowy sceptycyzm autora do tematu duchowości oraz jego solidna i ugruntowana pozycja naukowa w dziedzinie psychiatrii. Dzięki temu książka może łatwiej trafić do sceptyków i osób pierwszy raz stykających się z zagadnieniem reinkarnacji. Sama lektura jest bardzo szybka i wciągająca - prosty, zwięzły język i fascynujące zjawiska sprawiły, że trudno mi było przerwać czytanie. Dodatkowo ciekawe są dla mnie wspomnienia Katarzyny z przeszłych wcieleń - proste, zwyczajne, ludzkie.

marychu5 | 2011-06-30

,,Wszystko się robi w nadmiarze. Ludzie są zbyt grubi, ponieważ jedzą nadmiernie. Inni zbyt dużo piją, zbyt dużo palą, bawią się do upadłego, mówią zbyt wiele i bez sensu, nazbyt się martwią. Zbyt często głoszą czarno-białe poglądy. Wszystko albo nic. Ale nie taka jest droga natury."

ewelion | 2016-11-14
Olga1989 | 2016-09-25