Okładka książki Czakry i nerw błędny: uzdrawiające techniki stymulowania nerwu błędnego oraz oczyszczania czakr C.J. Llewelyn
C.J. Llewelyn Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Chakras and the Vagus Nerve: Tap Into the Healing Combination of Subtle Energy & Your Nervous System
Wydawnictwo Kobiece
2023-09-27
2023-09-27
samouzdrawianie nerw błędny układ nerwowy czakry

Kolejna propozycja z jaką do Was przychodzę to zdecydowanie praca nad sobą i swoim ciałem. Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo.kobiece mogę Wam zdradzić co w niej znajdziecie ✨

Powiem Wam tak że temat czakr jest mi naprawdę bliski. Staram sie pracować nad nimi bo z racji różnych życiowych wzlotów i w większości upadków pewne 3 czakry mam wiecznie w chaosie co oczywiście odbija sie na moim zdrowiu i ogólnym podejściem do życia.
To tak naprawdę moje pierwsze spotkanie z takim połączeniem ze nerw błędy ma taki wplyw na nasz organizm i jesli cos w nim nie domaga odczuwamy to mocno.
Jest przede wszystkim odpowiedzialny za za relaks po sytuacjach stresujacych gdzie kortyzol hormon stresu leci w górę i nie chce opaść.
Wiem że w obecnej gonitwie życia jesteśmy przebodzcowani emocjami i sytuacjami na które niestety nie mamy wpływu. I kazda chwila spokoju i wytchnienia jest doslownie na wagę złota.
Czy nie odczuwacie irytacji jak wszystko sypie się wam w najmniej oczekiwanym momencie? I tak naprawdę zastanawiacie sie co jest nie tak, patrzycie w lustro w odbicie zmeczonego człowieka który fizycznie i psychicznie jest wypompowany a każdy weekend, święta najlepiej odpocząć i zbierać sily na kolejne dni.
Co tu znajdziecie?
✨Mnóstwo wskazówek jak sobie radzić ze stresem
✨Jak oczyścić umysł z nadmiaru myśli i wspomnień które wracają nękajac nasz spokój
✨Jak stawiać granice w swoim życiu by nikt nie zaburzył jego wartości
✨Mnóstwo ćwiczeń które pomogą ustabilizować ciało i umysł

Powiem Wam tak dużo czytam książek zwłaszcza tych o rozwoju osobistym, książek które wspomagają w trudnych chwilach i co rusz trafiam na wspaniałe poradniki jak ten by móc ogarnąć chaos który w glowie siedzi. Mam nadzieję ze w pełni uda mi się ogarnąć to wszystko i w końcu stanę na nogi. Podobno trening czyni mistrza ✨🙌no to do dzieła 💪

Ciekawa, warta uwagi książka. Jej autorka dzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniami z pracy z podopiecznymi. Jako psychoterapeutka łączy swoje działania nie tylko z wiedzą psychologiczną, ale i dotyczącą czakr. Jej wnioski dotyczące ludzkich zachowań, traum i warunkowania konkretnych reakcji są bardzo interesujące i pokazują, że być może wszystko, co się "w nas" dzieje toczy się nie tylko w naszym umyśle, ale i na planie energetycznym. Intrygująca pozycja, myślę, że warto po nią sięgnąć.

C.J.Llewelyn to psychoterapeutka oraz specjalistka od traum, która zwróciła uwagę na połączenie nerwu błędnego z czakrami. W ten sposób łącząc naukowe wyjaśnienie stymulowania nerwu błędnego z centrami energetycznymi w naszym ciele.🔥

W książce autorka najpierw tłumaczy działanie nerwu błędnego, by przejść do każdej z czakr i pokazać zestaw ćwiczeń do uzdrowienia każdej z nich, biorąc pod uwagę właśnie nerw błędny.

W moim odczuciu to ciekawa pozycja, pokazująca nową perspektywę na połączenie tego co duchowe, z tym co naukowe. ✨

Dodatkowo kilkadziesiąt zaproponowanych ćwiczeń, może pomóc nie tylko w wyciszeniu umysłu, uspokojeniu emocji, ale także może pomóc w samoleczeniu i poprawie swojej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Jesienią dopadają ludzi chandry, więc warto zadbać o pozytywną energię. Mnóstwo inspiracji znajdziecie w dzisiejszej proponowanej przeze mnie lekturze.

💢Czakry i nerw błędny. Uzdrawiające techniki stymulowania nerwu błędnego oraz oczyszczania czakr

Autorka poradnika , C.J. Llewelyn, to ceniona specjalistka od leczenia traum i pracy z ludźmi w trakcie rekonwalescencji. Jest również twórczynią nowatorskiej metody stymulowania nerwu błędnego w połączeniu z pracą z centrami energetycznymi w naszym ciele, czyli czakrami.
Już na okładce możecie zobaczyć, jak wygląda nerw błędny- został wkomponowany w napis widniejący na okładce.

Metody opisane w poradniku mają właśnie za zadanie tworzyć „zasoby", które odblokują naturalną zdolność twojego ciała do samouzdrawiania. Nerw błędny to najdłuższy z nerwów czaszkowych i główny nerw przywspółczulnego układu nerwowego. Jego ważnym zadaniem jest kontrola funkcji życiowych podczas odpoczynku i trawienia. Praca nerwu błędnego związana jest zatem z regulacją mimowolnego działania układów odpornościowego i trawiennego, rytmu serca, a nawet nastroju. To właśnie on inicjuje reakcję relaksacyjną po sytuacji stresowej. Kiedy jego działanie nie jest zaburzone, organizm będzie z łatwością reagować na sygnały i regenerować się z największą skutecznością. Stymulacja nerwu błędnego może przynieść zaskakujące efekty i wyraźnie poprawić jakość życia.

Mnóstwo fachowej wiedzy, zestawów ćwiczeń uziemiających i służących uspokojeniu, porad- tego możecie spodziewać się po tej lekturze.
📖✍️ „(… )trzy czwarte informacji potrzebnych do wyleczenia urazów z przeszłości jest przechowywanych w twoim ciele. Mózg jest filtrem, który porządkuje i dzieli te informacje, a nerw błędny i czakry je przekazują”.

Znacie teorię żarówki?
Otóż, mówiąc jak najprościej, im jaśniej świecisz, tym większą moc emitujesz w swoim życiu. Przyciągasz do siebie sytuacje i ludzi, którzy odzwierciedlają twoją jasność, a twoja jasność objawia się w czakrach. Można je nazwać latarniami, które pokazują twoje wnętrze na zewnątrz.

Wartościowa literatura, która zdecydowanie może stać się źródłem informacji i inspiracji w peregrynacji do waszego wewnętrznego świata, spokoju, czystej energii.

• Psychoaktywne
  • Różne