Zgłosuj na książki roku 2017

Kroniki Akaszy

Wydawnictwo: Kos
youstyna

Znajdź odpowiedzi na swoje życiowe pytania. Kroniki Akaszy są źródłem wiedzy, mądrości i bezwarunkowej miłości. Naucz się z nich korzystać, a znajdziesz odpowiedzi, których poszukujesz. Uzdrowienie, za którym tęsknisz, a zarazem wszechobejmująca miłość doprowadzą cię do rozkwitu. Metoda Gabrielle Orr czyni dostęp do Kronik Akaszy tak prostym, jak nigdy dotąd. Za pomocą medytacji i specjalnych...

Znajdź odpowiedzi na swoje życiowe pytania.

Kroniki Akaszy są źródłem wiedzy, mądrości i bezwarunkowej miłości.
Naucz się z nich korzystać, a znajdziesz odpowiedzi, których poszukujesz.
Za pomocą medytacji i specjalnych ćwiczeń otrzymasz wgląd w uniwersalną pamięć świata i doświadczysz zdumiewających rzeczy.
Życiową misją Gabrielle Orr jest niesienie pomocy innym w rozwoju osobistym, prowadzi także nieustanne badania nad zdolnościami uzdrawiania wspomaganymi przez Kroniki Akaszy.
Zgłębiałam wiele metod uzdrawiania. Najbardziej urzekła mnie nieustająca i bezwarunkowa miłość, której doświadczam w trakcie połączenia z Kronikami Akaszy.
Księgi Akaszy są sferą, w której pojęcie Jedności autentycznie dotyka naszych serc. To miejsce, gdzie przechodzimy od wiedzy, że jesteśmy połączeni z Wszechświatem, do odczucia tej prawdy w naszym wnętrzu.
Kroniki Akaszy są trwałym zapisem wszystkiego, co się dzieje i co się kiedykolwiek wydarzyło w przestrzeni i czasie. Ervin Laszko.

źródło opisu: http://www.kos.com.pl

źródło okładki: http://www.kos.com.pl