OOBE. Ścieżka serca

Książka dla każdego poszukiwacza prawdy i drogi do siebie, kierującego się sercem. Mam wielką wdzięczność dla Roberta Noble za napisanie tej książki. Za podzielenie się swoimi przeżyciami , doświadczeniami ,wzlotami i upadkami. Dla mnie jest rodzajem drogowskazu i czymś co rezonuje ze mną, z moją ścieżką serca...❤

Fajne, rozwijające oraz szybko się czyta!

Fajne, rozwijające oraz szybko się czyta!

Moja najbardziej ulubiona opowieść z trylogii Roberta Noble. Bardzo ze mną rezonuje gdyż przeżywałam podobne rzeczy i zdarzenia. Czasami miałam wrażenie, że czytam o sobie, tak bardzo zjednoczyłam się z opisami autora. W odróżnieniu od innych co widzą w tej książce tylko doświadczenia Roberta z Ayahuaski na mnie największe wrażenie zrobiły spotkania ze zmarłymi. Bardzo wzruszająca i pouczająca opowieść. Widać jak Robert ewoluował z doświadczeń poza ciałem i wzbił się ponad to co ludzkie. Każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Pouczające historie autora. Moim zdaniem to nie jest książka tylko o OOBE ale o całkowitej zmianie jaką przeszedł autor w swoim życiu. Mi się bardzo podobała.

Bardzo dobra książka z której skorzystałem na maksa. Dzięki niej w końcu nie boję się śmierci. Dziękuję

Wzruszająca, pełna przygód relacja podróżnika który poprzez trudny swojej praktyki osiąga w końcu upragnione spełnienie w postaci oświecenia. W tej książce najbardziej urzekła mnie determinacja oraz chęć świadomego życia. Obecnie ludzie są dalecy od duchowych poszukiwań i odpowiedzi na pytania o sens tego wszystkiego co nas spotyka. Czytając Ścieżkę Serca wielokrotnie odczuwałam ogromną bliskość z autorem, ponieważ miałam podobne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Barwne relacje i ciekawe wnioski które w żaden sposób nie są narzucane przez autora. Ścieżka Serca to książka o Prawdzie, o tym jak wygląda życie i co możemy zrobić aby być w pełni szczęśliwi. Ta książka jest pozycją do której lubię powracać. Czytałam ją już kilkakrotnie i zawsze z zapartym tchem.

Świetna książka!! Moje zdanie jest krótkie, KSIĄŻKA UKAZAŁA SIĘ przynajmniej o 100 lat za wcześnie, zanim ludzie dojrzeją by zrozumieć jej treść, to trochę wody w rzekach będzie musiało upłynąć!
Piszę tak dlatego, gdyż słyszałam już nie jedną opinię na jej temat i jeszcze NIKT nie uchwycił jej przekazu(SERCA).

Książka, pokazuje wszystkim bez wyjątku jak być i żyć w pełni szczęścia, nie tylko poprzez doświadczanie stanów OOBE.

Panie Robercie dobrze, że nie żyjemy w czasach Chrystusa gdyż pewnie zawisł by Pan obok niego na krzyżu.
Serdecznie dziękuję za tak odważny ponadczasowy przekaz!!

Książka, pokazuje wszystkim bez wyjątku jak być i żyć w...

Rewelacyjna książka o doświadczeniach OOBE i duchowych poszukiwaniach prowadzących do przebudzenia. Najlepsza jest historia związana z Ayahuascą!

"W momencie, w którym raz otworzyłeś się na inną rzeczywistość, tracisz możliwość zamykania się na nią - i to niezależnie od Twoich starań" (Robert Monroe)

OOBE, czyli wrażenie świadomego wychodzenia poza własne ciało to temat rzeka. Dla jednych zagadnienie kontrowersyjne, dla innych fascynujące. Tym razem, jeden z polskich ekspertów w tej dziedzinie, Robert Noble dzieli się swoimi przeżyciami ze swoich astralnych wędrówek w swojej najnowszej książce "OOBE. Ścieżka serca". Trzeba jednak przyznać, że lektura jest na tyle specyficzna, że nie jest to książka dla wszystkich.

Pełna recenzja książki na stronie:

Nie potrafię słowami opisać tego, co czułam czytając drugą książkę Autora Roberta Noble OOBE. Ścieżka Serca. Książka poruszyła we mnie wszystko co było możliwe do poruszenia... Większość czasu spędziłam na przecieranie łez z oczu bo historia Autora była bardzo wzruszająca... Do tej pory na samo wspomnienie, czuję jak trzęsie mnie w środku z niewiadomego mi powodu. Książka jest dla wszystkich, nie tylko dla tych osób, co interesują się tematyką opuszczania ciała. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Książka pisana jest lekkim piórem więc czytelnik nie zmęczy się wertując kolejne strony tej opowieści. Jestem tego pewna! Ja nie męczyłam się w ogóle. Wręcz przeciwnie! Przeczytałam książeczkę jednym tchem! :)
Autor opisuje swoje życie, jak wyglądała jego chęć wzniesienia się wyżej niż to, co jest nam ofiarowane w dniu codziennym.
Jego zmagania, jego zaciętość i codzienna mordercza walka o uzyskanie tego co zamierzył. I to, że nigdy się nie poddał!
Jak napisałam na wstępie, nie potrafię opisać tego słowami ale z całą pewnością przeszłam wewnętrzną przemianę.
Jestem pełna podziwu dla tego człowieka. Dziękuję mu za jego trud i chęć przekazania czegoś transcendentalnego, co zawarte jest praktycznie na każdej ze stron książki. Z całą pewnością mogę z czystym sumieniem i otwartym sercem polecić każdemu czytelnikowi tę pozycję!

Czekam na trzecią książkę z niecierpliwością.

Pozdrawiam i dziękuję
Eoscris