Zwiastuni Świtu. Nauki Plejadian

Tłumaczenie: Joanna Skórska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zwiastuni Świtu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Illuminatio
Bringers Of The Dawn. Teachings From The Pleiadians
hunter

Dzisiejsza Ziemia stoi na progu olbrzymiej przemiany, która niesie ze sobą zarówno wielkie ryzyko, jak i wielkie możliwości rozwoju. W tym niezwykłym czasie, kiedy coraz mniej rzeczy wydaje się być pewnych, większego znaczenia nabierają słowa: wiedza ochrania, ignorancja zagraża. Ta książka to jeden ze sposobów, by posmakować wiedzy nie z tego świata. Poznając i doświadczając tej niezwykłej...

Ta książka to jeden ze sposobów, by posmakować wiedzy nie z tego świata. Poznając i doświadczając tej niezwykłej mądrości we własnym życiu, poczujesz, jak bardzo jest głęboka i prawdziwa.

Wiedza, którą poznasz, po postu zmienia życie. To pierwszy tom z serii „Plejadianie”, w którym autorka dzięki informacjom uzyskanym za pomocą chanellingu przekazuje nam niezwykłą treść od swych świetlistych pomocników. Czasu do wielkiej przemiany zostało coraz mniej, więc postaraj się go wykorzystać jak najlepiej. Otwórz oczy i serce na wiedzę, która płynie do Ciebie z zewnątrz.

źródło opisu: http://illuminatio.pl/produkt/zwiastuni-switu-nauki-plejadian-2/

źródło okładki: http://illuminatio.pl/produkt/zwiastuni-switu-nauki-plejadian-2/

Roman | 2018-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2018

Jak sam tytuł wskazuje są to przekazy Plejadian spisane przez panią B. Marciniak, która rzekomo miała z nimi kontakt.
Z książki można dowiedzieć się co powinniśmy (lub bardziej co musimy) zrobić, by osiągnąć wyższy stan świadomości.
Pierwsze kilka rozdziałów wydawały mi się bardzo znane, były to wskazówki, które już w moim życiu zostały przeanalizowane i wdrożone. Jednak nie wszystkie znałem, dlatego dzięki tej książce mogłem uzupełnić swoją wiedzę. Niektóre z przekazów zmieniły nieco moje myślenie i zrozumienie pewnych życiowych aspektów. Książka nakreśla pewien obraz tego jakimi istotami mamy się stać, by podnieść swoje wibracje, zarazem często przedstawiając nam to, jak zachowujemy się w różnych codziennych sytuacjach międzyludzkich. Czytając pracę p. Marciniak będziemy często uśmiechać się do siebie mówiąc sobie, że tak właśnie postępowaliśmy w danej chwili, a jednocześnie dowiemy się do czego zmierza taka lub inna nasza reakcja czy myślenie.
Dla osób szukających własnej...

Krzysiek | 2017-01-31

przeczytałem ...a raczej odsłuchałem audiobooka ...jest dostępny an yt :)
Polecam każdemu

Gościu | 2018-05-12