Zgłosuj na książki roku 2017

Opowieści o mocy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wodnik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Tales of power
978-83-7510-526-1
Fajdros

Czwarta część cyklu relacjonującego podróż Carlosa Castanedy ku najgłębszym tajemnicom magii Opowieści o mocy to czwarta część cyklu (po Naukach don Juana, Odrębnej rzeczywistości i Podróży do Ixtlan ) relacjonującego podróż Carlosa Castanedy ku najgłębszym tajemnicom magii. W tym tomie opisuje dopełnienie się jego niezwykłej inicjacji, w wyniku której stał się "człowiekiem wiedzy" i...

Opowieści o mocy to czwarta część cyklu (po Naukach don Juana, Odrębnej rzeczywistości i Podróży do Ixtlan ) relacjonującego podróż Carlosa Castanedy ku najgłębszym tajemnicom magii. W tym tomie opisuje dopełnienie się jego niezwykłej inicjacji, w wyniku której stał się "człowiekiem wiedzy" i "człowiekiem mocy". Pokazuje jednocześnie, że nasza mądrość, zdolności i siły mają źródło w nas samych - trzeba je tylko wyzwolić.

Carlos Castaneda (zm. 1998), guru pokolenia "dzieci kwiatów", ukończył antropologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Napisał wiele książek relacjonujących jego spotkania z don Juanem, czarownikiem plemienia Yaqui, który wprowadzał go w tajniki magii indiańskiej. Wszystkie one ukazują się nakładem Domu Wydawniczego REBIS w nowej szacie graficznej.

Fascynujące napięcie, intrygujące postacie - jak mało które książki, opowieści o don Juanie przenika hipnotyzująca siła.

"Saturday Star", Toronto

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis, 2010