Tajne stowarzyszenia 3 Wojna wolnomularzy

Wydawnictwo: Biogeneza
Geheim-Gesellschaften 3 - Krieg der Freimaurer
wolnomularze, Masoneria
Shetani

Wierzycie w spiskowa teorie dziejów? Czy jest możliwe, że kilka silnych organizacji kieruje losami ludzkości? Mnóstwo książek opublikowano na ten temat, lecz masy ludzkie nie podchodzą do tych publikacji na poważnie. Tacy autorzy jak Jan van Helsing określani są "teoretykami spiskowej teorii dziejów", którzy widza nieistniejace upiory i wodzą ludzi na manowce. Janowi udało się nakłonić do...

Janowi udało się nakłonić do wywiadu wysokiej hierarchii wolnomularza, który opowiedział mu szczegółowo o zabronionych działaniach największych światowych tajnych zrzeszeń - Wiadomosci z pierwszej ręki!

CO PRZEDSTAWIA NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, JAK JEST ZBUDOWANY I KIEDY NASTAŁ?

źródło opisu: http://www.biogeneza.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: http://www.biogeneza.pl/index.php?option=com_conte...»

Shetani | 2012-07-19
Przeczytana: 18 lipca 2012

Chyba tą książkę najciężej mi się czytało, zwłaszcza początek wywiadu, ale potem było już coraz lepiej. Ogólnie sporo pytań mi w głowie zaświtało do pana van Helsinga, już mu nawet wysłałam, więc teraz tylko czekać na odpowiedź :)

Antagonista Esklaważu | 2015-06-06

Spłycanie nieustannej gry sporej liczby niezależnych ośrodków władzy do kwestii masonerii pociągającej za sznurki nie jest odkrywaniem jakiejś tajemnej wiedzy. Jest lenistwem intelektualnym i pożywką dla miernot, których ograniczenia nie pozwalają im na bardziej szczegółową analizę rzeczywistości.

Czytaczyk | 2014-03-13
Przeczytana: 13 marca 2014

Ksiazka zostala mi pozyczona.Od samego poczatku podchodzilem do niej sceptycznie i po przeczytaniu nic sie nie zmienilo.Gdyby oddzielono to co wolnomularze podobno chca swiatu zrobic od calej idologicznej bredni to ta ksiazka mialalby zaledwie kilka stron.Swiat oblepiony jest siatka roznych interesow najczesciej finasowych i naprawde nie trzeba teori spiskowych by go zniszczyc.

Rozumiem ze sa na swiecie ludzie ktorzy sa podani na takie rzeczy.Maja takie prawo.U nas w kraju wielu jest takich,a najwiecej w polityce:)

aspreol | 2016-01-18
Na półkach: Posiadam

Typowa książka Van Helsinga. Czytasz i zastanawiasz się jak bogatą wyobraźnie ma autor.
Jednak wydanie jest byle jakie, przyoszczędzili na sprawdzeniu przed wysłaniem do drukarni i tylu przestawionych liter, słów czy całych zdań nie widziałem nigdy wcześniej.

Adam89 | 2015-04-09

Bardzo ciekawa książka.