Książka Roku 2018

Figle migle

Wydawnictwo: Babaryba

"Magiczne kropki z bestsellera NACIŚNIJ MNIE chcą się znowu bawić i potrzebują waszej pomocy! Interaktywne FIGLE MIGLE wciągają do wspólnej zabawy i lektury zarówno dzieci jak i rodziców. Ta książka nie potrzebuje baterii ani zasilania - wystarczy dziecięca wyobraźnia! Herve Tullet to francuski autor oraz ilustrator wielu bestsellerów dla dzieci, z których najgłośniejszy NACIŚNIJ MNIE...

Herve Tullet to francuski autor oraz ilustrator wielu bestsellerów dla dzieci, z których najgłośniejszy NACIŚNIJ MNIE sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie. Wśród najbardziej uwielbianych jego książek znajdują się też m.in.: KOLORY, SUPER TATA, TURLUTUTU. A KUKU, TO JA! oraz TURLUTUTU NA WAKACJACH."

źródło opisu: http://babaryba.shoparena.pl/pl/p/FIGLE-MIGLE-Herve-Tullet/162

źródło okładki: http://babaryba.shoparena.pl/pl/p/FIGLE-MIGLE-Herve-Tullet/162

bibi | 2016-04-15
Przeczytana: kwiecień 2016

"Figle migle" zaskakują pomysłami. Mocno mobilizują dziecko do wodzenia paluszkiem po liniach, falach, serpentynach, do spaceru z kropką. Pojawia się chwila strachu, kiedy dziecko musi podjąć decyzję, czy iść z małym żółtym bohaterem do ciemnego tunelu (aż zasłania rączką usta), cichutko wspina sie po schodkach. By po chwili głośno śmiać się, kiedy kropka będzie skakać po jego głowie. "Ach, jak mi było u ciebie fajnie!".

Magiczne kropki nie mogą usiedzieć w miejscu, zachęcają, prowokują wręcz do zabawy, podążania za nimi, wykonywania czynności. Paluszki pracują tu pełną parą. Emocje gwarantują przygody kropek podczas ich wędrówki. I znów, kończymy książkę, by rozpocząć ją od nowa.

Donat | 2017-02-06
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dla dzieci
Przeczytana: 05 lutego 2017

Interaktywna zabawa z dzieckiem. Głównie wodzenie palcem po liniach, jest także liczenie do dziesięciu.

Sylwia | 2019-01-17
ksiazeczkidladzieci | 2018-11-23