Kto zjadł biedronkę?

Wydawnictwo: Mamania
Róża_Bzowa

Gdzie się podziała biedronka?

Czy zjadł ją lew, a może wiewiórka?

Poszukajcie jej razem w tej niezwykłej przestrzennej książce z kartonowymi stronami.

I nie martwcie się: to historia ze szczęśliwym zakończeniem!

źródło opisu: http://www.mamania.pl/zapowiedzi/kto-zjadl-biedron...(?)

źródło okładki: http://www.mamania.pl/zapowiedzi/kto-zjadl-biedron...»

Monka | 2017-05-02
Przeczytana: 19 kwietnia 2017

Ojej czy ktoś w tej bajce zjadł biedronkę? Spokojnie wbrew tytułowi nic złego biedronce się nie stało :-) Każde dziecko może to sprawdzić a przy okazji świetnie się przy tym bawić. Do tego może poznawać rożne zwierzęta i kolory. Jednak przede wszystkim szukać biedronki ;-) Zakończenie myślę, że miło wszystkich zaskoczy :-) Kto zjadł biedronkę? to kolejna świetna książeczka dla najmłodszych. Idealna propozycja dla małych rączek, które chcą na pewno sprawdzić jak wygląda koło i czym te koła na poszczególnych stronach się od siebie różnią :-) Piękne kolory oraz wyraziste i proste ilustracje zachwycą każdego :-) To kolejna odsłona naszej ulubionej nauki przez zabawę. Moja A. od dobrych kilku tygodni nieustannie szuka biedronki ;-) Polecam :-)

mufloneks.blogspot.com

sweeciak | 2018-10-28
Przeczytana: 16 października 2017

Hector Dexet oddał do rąk maluszków pozycję, która zachęca do zabawy. Zabawy, która pozwala na poznawania kolorów i zwierząt a co za tym idzie odkrywania świata. To na pewno zalety tej pozycji. Czy jest warta posiadania? Cóż to wszystko zależy od Waszych maluszków. Jeśli są wśród nich miłośnicy biedroneczek to obowiązkowo, jeśli uwielbiają książeczki z dziurami to warto się nią zainteresować. W przeciwnym wypadku, musicie sami podjąć decyzję.

więcej: https://sweeciak.pl/ksiazki-dla-dzieci/kto-zjadl-biedronke-hector-dexet-recenzja/

lew_kanapowy | 2017-03-03
Przeczytana: 03 marca 2017

„Kto zjadł biedronkę?” to Mai pierwsza i, jak dotąd, ulubiona książka z dziurą. I choć tytuł ma nieco złowieszczy, nie ma powodów do niepokoju – przy lekturze nie ucierpi żadna biedronka, a cała historia skończy się dobrze ;)

Trzonem historyjki są poszukiwania sympatycznego owada w kropki kojarzonego w Polsce z siecią dyskontów ;P

Choć cały czas widzimy biedroneczkę w samym centrum, wcale nie tak łatwo do niej dotrzeć – podróżujemy coraz bardziej w głąb książeczki poznając kolejne zwierzątka i zastanawiając się, czy któreś z nich przypadkiem nie gustuje w tych niepozornych owadach. Na szczęście upodobania kulinarne kolejnych drapieżników (a już na pewno nie ślimaków) nie zawierają biedronki w karcie ulubionych dań :D

Zdecydowanym atutem tej pozycji są fantastyczne ilustracje i genialne kolory – oto wspaniały dowód na to, że książeczki kontrastowe dla najmłodszych nie muszą wcale być czarno-białe! Kolory są soczyste i wyraziste, a zwierzątka, choć proste i schematyczne, są...

tanterka | 2017-12-14
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Nie potrafię się określić z moją opinią wobec tej książki. KUpiłam, ponieważ miała mnóstwo pozytywnych opinii w internecie i na blogach parentingowych ale sama nie wiem co o niej mysleć.
Ciekawa do zabawy z dzieckiem, wymaga jednak inwencji w czytaniu, modulowaniu dźwięku. Przy zwyklym czytaniu, moim zdaniem, jest strasznie nudna ALE dziecku sie nawet podoba.
Podsumowując. Fajna ale nie kupiłabym kolejnym razem.

aszlaja | 2018-01-13

Książka w formie która intryguje maluszki- kółka - doskonałe do przewracania kartonowe kartki. Gabrysia jest zadowolona z tej ksiązki więc ją polecam.

Leonik | 2016-11-18

Ładnie wydana, kolorowa, przestrzenna, solidna. Potrafi zaintrygować malucha. Niestety dość droga.

ania_och | 2018-11-25
Przeczytana: 21 listopada 2018