Okrutne wybrzeże

Tłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk
Wydawnictwo: Albatros
The Barbarous Coast

Lew Archer, prywatny detektyw z Los Angeles, poszukuje Hester Campbell, blond piękności zatrudnionej w ekskluzywnym klubie Channel jako instruktorka pływania. Jej dziwnym zniknięciem interesują się dosłownie wszyscy - mąż George, bogaci członkowie klubu i miejscowi młodzi ludzie zajmujący się podejrzanymi interesami. Czy zniknięcie dziewczyny ma związek z morderstwem popełnionym w klubie przed 18 miesiącami, którego sprawcy nigdy nie wykryto?

Hendoslaw | 2014-11-23
Przeczytana: 22 listopada 2014

Słabsza pozycja autora z książek które do tej pory przeczytałem. Bohaterowie ciekawi, tajemniczy a niektórzy sarkastyczni. Trochę tylko fabuła jest zakręcona przez co ciężko jest pod koniec połapać co i jak. Ogólnie książka jest dobrą pozycją, a Lew Archer nawet w najgorszych sytuacjach pozostaje wierny swoim zasadą.

Archer dostaje zlecenie znalezienia zaginionej dziewczyny, ale dopiero jej znalezienie otwiera wir wydarzeń w który daje się wciągnąć.

Melania | 2016-09-12
Przeczytana: 11 września 2016

Ledwo dokończyłam, troche przynudnawa pozycja. Mam nadzieję, że to takw wyjątkowo, bo mam jeszcze kilka książek tego autora, które miałam w planie przeczytać.

Milosz2105 | 2016-10-29
Monika | 2015-11-18