Siedem spojrzeń na srebrną relikwię. Tajna historia ludzkości 3

LubimyCzytać

Najnowsza powieść Witkowskiego w intrygujący, niemal sensacyjny sposób przedstawia punkty zwrotne w rozwoju ziemskiej cywilizacji. Jest to ciąg zdarzeń, ukazany jako przejaw Wielkiego Planu, którego kulminacją staje się transformacja cywilizacji dokonująca się w czasach współczesnych – będąca najbardziej brzemiennym w skutki wydarzeniem w całej naszej historii. Sensacyjne tło ułatwia ukazanie ponadczasowych mechanizmów rozwoju ludzkości, będących przejawem działania inteligencji nie całkiem mieszczącej się w ramach ludzkiej wyobraźni.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!