Dwie miłości

Tłumaczenie: Anna Sauvignon
Cykl: Miłość, pożądanie i… (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Love, Lust & A Millionaire
karollllllla

Miłość rodzi miłość, nawet jeśli jesteś tak zraniony, że w nią nie wierzysz. „Nazywam się Delilah Graham. Muzyka jest moim życiem. Przeprowadziłam się z Chicago do Nowego Jorku, żeby zamieszkać w centrum mojego wszechświata… Miałam dwadzieścia trzy lata, wychowywałam dwóch braci i siostrę. Był już najwyższy czas, aby zacząć własne życie. W dzień pracowałam jako kelnerka w restauracji, a...

Miłość rodzi miłość, nawet jeśli jesteś tak zraniony, że w nią nie wierzysz.

„Nazywam się Delilah Graham. Muzyka jest moim życiem. Przeprowadziłam się z Chicago do Nowego Jorku, żeby zamieszkać w centrum mojego wszechświata… Miałam dwadzieścia trzy lata, wychowywałam dwóch braci i siostrę. Był już najwyższy czas, aby zacząć własne życie. W dzień pracowałam jako kelnerka w restauracji, a nocami grałam w małych klubach i na ulicach Nowego Jorku. Kiedy mężczyzna ze swoją córką weszli do restauracji, moje życie zmieniło się na zawsze. Zatrudnił mnie jako opiekunkę do córki, ale czuję, że oczekuje ode mnie znacznie więcej.”

„Nazywam się Olivier Wyatt . Pierwszy milion zarobiłem, kiedy miałem dwadzieścia lat... Moje życie skomplikowało się, odkąd moja pięcioletnia córka, Sophie, trafiła pod moją opiekę po śmierci jej matki. Szybko rozprawiała się z kolejnymi opiekunkami. Ale podczas obiadu w jakiejś restauracji nawiązała niezwykłą więź z piękną kelnerką, Delilah. Była dokładnie tym, kogo potrzebowała Sophie. Mój brat, Liam, twierdzi, że to raczej ja jej potrzebowałem. Jestem tylko mężczyzną, którego serce skamieniało z powodu dziewczyny, którą kiedyś kochałem. Pożądanie to potężne uczucie. Kiedy próbuje się je zdusić, tylko rośnie. Teraz, gdy poznałem Delilah, zasady, których się trzymam, zostaną złamane i granice przekroczone. Wiem o tym”.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Kasiek | 2016-01-30
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Co mnie urzekło w tej książce? Nie wiem. A jednak tak się stało. Otworzyłam ją i nie zamknęłam, dopóki nie skończyłam. Sprzyjał temu też fakt, że nie należy ona do obszernych. Jednak nie zmienia to postaci rzeczy, że historia mnie wciągnęła i uważam, że mimo, że niczym nie wyróżnia się spośród innych jej podobnych, jest dobra. Wszystko jest w niej schematyczne, zwłaszcza kreacja bohaterów, czyli on - nieprzyzwoicie przystojny i bogaty biznesmen oraz ona - niezamożna dziewczyna po przejściach. Połączył ich oczywiście przypadek. Ich relacje od początku nie były łatwe, a uroku całości dodaje postać małej Sophie.
Tak więc, historia jakich wiele - nieskomplikowana fabuła, przewidywalne zakończenie, prosty język, zwięzły styl, krótko podsumowując niewymagająca lektura. Jednak w jakiś sposób przypadła mi do gustu i z chęcią sięgnę po kolejną część.

verielle | 2016-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2016

Moje pierwsze spotkanie z Sandi Lynn, które nie do końca mogę zaliczyć do udanych. "Dwie miłości" nie przypadło mi do gustu. Sam pomysł na fabułę jest do zaakceptowania (choć strasznie kojarzy mi się z Greyem), jednak zupełnie nie podoba mi się styl.

Gdybym miała porównać tę książkę do innych pozycji z kategorii New Adult (np. do tych Colleen Hoover czy J. Lynn, które dotąd przeczytałam).. cóż, dla mnie nie ma porównania.

"Dwie miłości" dokończyłam jedynie dlatego, że nie lubię zostawiać niedoczytanych książek. A jedyna rzecz, która naprawdę mi się podobała to imię głównej bohaterki.

Książka, która zostanie zapomniana zaraz po jej przeczytaniu, na jeden naprawdę nudny wieczór. Nieszczególnie polecam.

AngelFire | 2016-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Miłość ma bardzo silną moc.Dla jednych może być powodem do życia,dla innych powodem do smutków.To od nas zależy jak z nią postąpimy,zwłaszcza,że zdrada i ból mogą przewyższyć to piękne uczucie przez wiele lat.

Delilah Graham pracując jako barmanka prowadzi spokojne życie.Choć początki były dla niej trudne i musiała troszczyć się nie tylko o siebie,to w końcu spełniła swoje marzenie i zamieszkała w New York City i to tam poznała Oliviera Waytta i jego córkę Sophie,która właśnie z nią postanowiła nawiązać więź mianując ją tym samym jej nową nianią.

Na początku wszytsko wydaje się proste.Mała inteligentna dziewczynka,ekskluzywny dom i dobre zarobki.Czego chcieć więcej? Oczywiście tego,czego mieć nie można.I właśnie w takiej sytuacji znalazła się młoda opiekunka,ale też jej pracodawca.I co z tego,że ma na głowie firmę,dziecko i wstrętną dziewczynę Olivier pragnie Delilah Graham ponad wszystko i może na początku się stawia to z tym uczuciem nie wygra.Mimo iż stara się temu...

Coś zwyczajnego... a jednak nadzwyczajnego?
Wiadomo że nie jest to oryginalna książka. Nie znajdziemy w niej niczego z czym nie zetknęlibyśmy się przy milionie innych pozycji. Już od początku wiadomo jakie będzie zakończenie. Ale to wszystko absolutnie nie zniechęciło mnie do przeczytania tej historii. Wręcz przeciwnie. Uważam że dużo łatwiej jest napisać coś nowego. Czytelnicy sięgną chociaż by po to aby przekonać się o co chodzi, z czystej ludzkiej ciekawości, taka już nasza natura. Dużo trudniejszą sztuką jest napisanie czegoś na utarty już schemat, który możemy znaleźć w wielu innych powieściach. Bo trzeba sprawić aby nie były to odgrzewane kluski z mlekiem ale coś posiadającego swój własny, indywidualny klimat i smak. Ta sztuka udaje się na prawdę bardzo nie wielu autorom. A do ich grona z pewnością zalicza się Sandi Lynn. Dlatego zawsze z ogromną niecierpliwością wyczekuję jej kolejnych powieści.
,,Dwie miłości" to kolejne jej dzieło, którym potwierdza swój niesamowity...

Pinina_Paulina | 2016-01-26
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Po przeczytaniu tej książki, cały czas zastanawiam się czy to ja zrobiłam się wybredna, czy to Sandi Lynn pisze coraz gorzej? Wiem, że autorkę stać na coś więcej, nie wiem skąd u niej ostatnio takie marne książki...
Harlequin na góra dwie godziny czytania.

magpie101 | 2016-03-08
Przeczytana: 08 marca 2016

Mimo, ze to wszystko juz bylo to bardzo dobrze czytalo mi sie ta ksiazke. Bajecznie bogaty Olivier, ktory nie potrafi pokochac zadnej kobiety i skoromna Delilah, ktora zostaje opiekunka jego coreczki.
Ona sie w nim zakochuje, Olivier ja planuje tylko wykorzystac ale jak to bywa w takich historiach on tez sobie uswiadamia, ze cos do niej czuje. Dodatkowym bonusem jest jego cudowny brat, o ktorym to bedzie 2 czesc tej serii.
Ksiazki mila i przyjemna na jeden wieczor, polecam.

mania_kch | 2016-06-02
Na półkach: Przeczytane, 2016

Delilah Graham to dwudziestoparoletnia kelnerka z duszą artystyczną. Niefortunne zdarzenie powoduje, że Delilah traci pracę Na pomoc przychodzi jej milioner Oliver Wyatt, zatrudnia ją na stanowisku …. niani jego 5 letniej córki :)
Książka bardzo schematyczna, momentami tandetna i do bólu przewidywalna. Czyta się mechanicznie, nie czuje się żadnych emocji.Niczym nie zaskakuje, niczym nie pociąga, mdło i nudno.

Kaśka | 2016-07-29

Oczywista, lekka książka na 1 popołudnie.
On - Olivier- bogaty, młody mężczyzna opiekujący się córeczką zatrudnia młodą dziewczynę Delilah która szybko nawiązuje nić porozumienia z uroczą Sophie.
Olivier nie chce dopuścić do siebie wiedzy ze zaczyna się w nim tlić małe uczucie do niani jego córki - chłopak musi uporać się z pewnym wydarzeniem przez które podchodzi z wielkim dystansem do związków.

książek: 2081
bookish | 2016-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2016

bardzo mi się spodobała ta książka. jest taka normalna. jeśli tak można powiedzieć. świetna fabuła, cudowne dialogi, mała słodka dziewczyna, a w tym wszystkim ona i on. podobało mi się, że nie było jakiś większych tragedii w przeszłości, było to takie ludzkie, normalne, zwyczajne. dwie osoby, które spotykają się i poznają, pracują w końcu odnajdują w sobie uczucia tak silne, aby się pokochać.

szczescie | 2016-05-16
Przeczytana: 16 maja 2016

Delilah jest młodą i uzdolnioną kobietą. Życie jej nie oszczędzało... Po śmierci mamy to ona sama zajmowała się młodszym rodzeństwem i przez to nie zaznała nigdy miłości bo nie było na nią czasu, ani uroków studiów. Ale to nie było dla niej najważniejsze. Kiedy rodzeństwo dorosło ona postanowiła spełnić chociaż jedno swoje marzenie. Przeprowadzka do Nowego Jorku nie była taka ciężka ponieważ miała tam swoją przyjaciółkę.
Pracowała w kawiarni ale szef nie był z nią w dobrych stosunkach, więc zwolnił ją kiedy śpiewem próbowała uspokoić dziewczynkę, która wylała kawę na stół i spodnie swojego ojca.

Olivier wraz ze swoim bratem i uporem zarobili pierwszy milion w wieku 20 lat i tak małymi krokami stworzyli ogromną firmę.
Była dziewczyna, która urodziła mu dziecko nie dawno zmarła, więc chcąc czy nie chcąc wziął 5 letnią Sophie pod swój dach.
Jedynie brakuje mu Niani dla dziewczynki... Kiedy napatoczył się na śliczną ale biedną dziewczynę zaoferował jej prace nie do...