Dwie miłości

Tłumaczenie: Anna Sauvignon
Cykl: Miłość, pożądanie i… (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Love, Lust & A Millionaire
karollllllla

Miłość rodzi miłość, nawet jeśli jesteś tak zraniony, że w nią nie wierzysz. „Nazywam się Delilah Graham. Muzyka jest moim życiem. Przeprowadziłam się z Chicago do Nowego Jorku, żeby zamieszkać w centrum mojego wszechświata… Miałam dwadzieścia trzy lata, wychowywałam dwóch braci i siostrę. Był już najwyższy czas, aby zacząć własne życie. W dzień pracowałam jako kelnerka w restauracji, a...

Miłość rodzi miłość, nawet jeśli jesteś tak zraniony, że w nią nie wierzysz.

„Nazywam się Delilah Graham. Muzyka jest moim życiem. Przeprowadziłam się z Chicago do Nowego Jorku, żeby zamieszkać w centrum mojego wszechświata… Miałam dwadzieścia trzy lata, wychowywałam dwóch braci i siostrę. Był już najwyższy czas, aby zacząć własne życie. W dzień pracowałam jako kelnerka w restauracji, a nocami grałam w małych klubach i na ulicach Nowego Jorku. Kiedy mężczyzna ze swoją córką weszli do restauracji, moje życie zmieniło się na zawsze. Zatrudnił mnie jako opiekunkę do córki, ale czuję, że oczekuje ode mnie znacznie więcej.”

„Nazywam się Olivier Wyatt . Pierwszy milion zarobiłem, kiedy miałem dwadzieścia lat... Moje życie skomplikowało się, odkąd moja pięcioletnia córka, Sophie, trafiła pod moją opiekę po śmierci jej matki. Szybko rozprawiała się z kolejnymi opiekunkami. Ale podczas obiadu w jakiejś restauracji nawiązała niezwykłą więź z piękną kelnerką, Delilah. Była dokładnie tym, kogo potrzebowała Sophie. Mój brat, Liam, twierdzi, że to raczej ja jej potrzebowałem. Jestem tylko mężczyzną, którego serce skamieniało z powodu dziewczyny, którą kiedyś kochałem. Pożądanie to potężne uczucie. Kiedy próbuje się je zdusić, tylko rośnie. Teraz, gdy poznałem Delilah, zasady, których się trzymam, zostaną złamane i granice przekroczone. Wiem o tym”.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Zafira | 2018-12-30
Na półkach: Przeczytane, Rok 2018
Przeczytana: 30 grudnia 2018

Zastanawia mnie czy to wina tłumaczenia, czy te wydarzenia naprawdę są napisane tak płytko 🤔

Weronika Pabianek | 2018-07-17
Przeczytana: 11 lipca 2018

Wiele razy już wspominałam, że lubię jak książki są w cyklu i każda opowiada o innej parze. Ta też do takich należy :)
Poznajemy Delilah, która pracuje w restauracji. Jednak po ekscesie małej Sophie szef wywala ją z roboty. Ojciec małej, Olivier proponuje jej pracę opiekunki córki. Delilah nie mając wyjścia, musi przecież jakoś zarabiać, zgadza się na propozycję. I tak zaczyna się taniec dwojga bohaterów.
Delilah czuje coraz większą więź z szefem, ale próbuje się jej wyprzeć, bo wie że to nie wypada. Olivier ma dziewczynę, nadętą Laurell, która za grosz nie ma serca i zwyklej przyzwoitości. Olivier związał się z nią dla wygody, bez uczuć, bez wtopy, wie czego się spodziewać. Czy tak zostanie do końca?

CzytelniczkA | 2018-06-22
Przeczytana: 20 czerwca 2018

Lekka, wciągająca. Na jeden, dwa wieczory. Historia trochę bajkowa, trochę rzeczywista. :)

Anulka870 | 2018-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2018

To jest bardzo złe ! Az bola mnie zeby od tego grafomaństwa, jeśli w tej książce brakło by Sophie to juz po pierwszym rozdziale bym tym cisnęła i nigdy więcej nie wracała. Dochodzę do wniosku , ze ta pani autorka napisała fajna debiutancka powieść i jak sprzedała sie bardzo dobrze to w ciemno zaproponowali jej kontrakt na większa ilość i ona zaczęła płodzić książki dla ilości pomijając jakość i smak. Nawet erotyka jest jakaś sucha , postaci drętwe i głupie. Beznadzieja , na razie tylko 4 książki były warte mojego czasu , a reszta...no coz tego czasu nigdy nie odzyskam!

Luna Fisher | 2017-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2017

🌸🌸 Święta jeszcze trwają, a ja Was zapraszam do zapoznania się z recenzją książki, która nie jest w klimacie świąt lecz może Wam się spodoba.

ppaula195 | 2017-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2017

Bardzo przyjemna książka. Wszystko jest konkretnie opisane bez żadnych objaśnień :) Prosto i na temat :) polecam

SłonecznaStronaŻycia | 2017-11-02
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 30 października 2017

Całkiem przyjemna lektura, lekka, ale wciągająca. Historia ciekawa, choć bez zaskoczeń, fajnie się czyta.

Bebe | 2017-10-15
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 15 października 2017

Lekka lektura, bez większych zaskoczeń, dość przewidywalna ;)

Darkwish | 2017-09-03
Przeczytana: 03 września 2017

Tytuł książki jest równie przypadkowy jak jej treść. Opowieść została przesiąknięta erotyzmem, który jakoś mi nie pasował. Historia bardzo przewidywalna, postaci płaskie. Nie jest to złe, ale nie jest dobre.

silwana | 2017-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Książka bardzo fajna. Przyjemnie się czytało. Momentami bardzo rzeczywista, ale ogólnie historia na plus. Przyjemni bohaterowie. Zarówno ci pierwszo jak i drugoplanowi.