Naprawdę

Tłumaczenie: Ewa Ratajczyk
Cykl: Odgadnij, kim jestem (tom 4) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Adivina quién soy esta noche / Guess Who I Am Tonight
karollllllla

Tom 4 nowej serii autorki cyklu Proś Mnie, o co Chcesz, ognistej, hiszpańskiej wersji Pięćdziesięciu twarzy Greya Namiętna miłość to podróż, która trwa nawet wtedy, kiedy los kochanków rozdziela… Czy w imię szalonej miłości zakochani wybaczą sobie wszystko? Yanira wie, że Dylan to jedyny mężczyzna, który dorównuje jej temperamentem. Zrozumiała to w chwili, gdy spotkała go na statku, gdzie...

Czy w imię szalonej miłości
zakochani wybaczą sobie wszystko?
Yanira wie, że Dylan to jedyny mężczyzna, który dorównuje jej temperamentem. Zrozumiała to w chwili, gdy spotkała go na statku, gdzie pracowała jako kelnerka i piosenkarka.
Teraz są małżeństwem, szczęśliwym i spełnionym. Ich erotyczna gra "Odgadnij kim jestem tej nocy" trwa: wciąż odgrywają role, jakie podpowiada im fantazja, wciąż zaskakują się nowymi doznaniami, których granice przesuwają się coraz dalej. Wszystko się zmienia, gdy muzyczna kariera Yaniny nabiera rozpędu. To, co dla niej jest spełnieniem marzeń, dla Dylana staje się powodem lęku i zazdrości. Napięcie między nimi rośnie. Coraz więcej ich dzieli. Nagle spada na nich tragedia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Katherina87 | 2016-07-03

Tom IV.

Yanira wie, że Dylan to jedyny mężczyzna, który dorównuje jej temperamentem. Zrozumiała to w chwili, gdy spotkała go na statku, gdzi4e pracowała jako kelnerka i piosenkarka.

Teraz są małżeństwem, szczęśliwym i spełnionym. Ich erotyczna gra "Odgadnij, kim jestem tej nocy" trwa: wciąż odgrywają role, jakie podpowiada im fantazja, wciąż zaskakują się nowymi doznaniami, których granice przesuwają się coraz dalej...

Wszystko się zmienia, gdy muzyczna kariera Yaniry nabiera rozpędu. To, co dla niej jest spełnieniem marzeń, dla Dylana staje się powodem lęku i zazdrości. Napięcie między nimi rośnie. Coraz więcej ich dzieli. Nagle spada na nich tragedia.

"Ten, kto pierwszy prosi o wybaczenie jest odważniejszy.
Ten, kto pierwszy przebacza jest silniejszy.
ten, kto pierwszy zapomina jest szczęśliwszy".

magpie101 | 2016-03-02
Przeczytana: 01 marca 2016

Ostatnia czesc serii jest chyba ta, ktora wywolala we mnie najwiecej negatywnych emocji.
Yanira jest slawna, robi to co kocha ale za bardzo lubi sie bawic, a brukowce tylko szukaja okazji aby umiescic w gazetach sensacyjna wiadomosc. Dylan jest cierpliwy i to bardzo ale gdy dochodzi do tragedii cos w nim peka i ma dosyc. Yanira wybrala kariere ponad rodzine i zle sie to dla nich skonczylo. Jest smutek, zal, lzy i rozwod. I on i ona zrozumieli swoje bledy ale czy nie jest juz za pozno?
Cala seria jest napisana w zupelnie innym stylu niz "Pros mnie o co chcesz" jednak warto ja przeczytac chocby ze wzgledu na idealnego Dylana i Yanire, ktora zawsze potrafi postawic na swoim.

Ewitka | 2016-01-18
Na półkach: Przeczytane, E-book, Erotica, 2016
Przeczytana: 17 stycznia 2016

Przyznam się, że początek książki był dla mnie małym rozczarowaniem, po przeczytaniu 1/3 książki zrobiłam sobie przerwę. Yanira rusza w trasę po Europie i niestety jest za mało ostrożna w stosunku do mediów, imprezuje, szaleje, a paparazzi zacierają ręce. Po jej nieodpowiedzialnym zachowaniu spodziewałam się jakiegoś kryzysu już na początku książki, ale biedny Dylan długo trzymał się dzielnie. Nawet zafundowali sobie perwersyjny trójkącik, no i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Niestety Yanira potwornie działała mi na nerwach, robiła dokładnie to, przed czym ostrzegła ją babcia, w pewnym momencie postawiła karierę ponad rodziną, co skończyło się dla niej tragicznie. A kiedy uświadomiła sobie, kto jest dla niej najważniejszy, było dla niej za późno. No i poniekąd sama jest sobie winna temu, co media o niej wypisywały, bo gdyby nie imprezowała z obcymi facetami, nie byłoby fotek i filmów. Tak więc, kiedy nastąpił kryzys, to z wielkim hukiem i olbrzymimi konsekwencjami trudnymi...

red_riddle | 2018-10-05
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 06 maja 2018

Najlepsza część z całej serii. Ten ogień pomiędzy bohaterami! Panna Mao i Pan Jones - ufff jak mi było gorąco przy tych scenach. Coś jest takiego w sposobie pisania że ksiązki Maxwell trafiają w moje struny. Rozbudzają pragnienia, ale też potrafią zrzucić mnie w otchłań rozpaczy przy trudnych momentach naszych bohaterów. Do tej serii wracam już kolejny raz i na pewno będę wracać jeszcze kolejne. Czekam z niecierpliwością na kolejne książki Maxwell.

Małgorzata | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Ooooooo!!! Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta seria. Bardzo ciekawa historia!
W pewnej chwili, tak mnie wkurzył Feerrraasssaa, że chętnie bym go udusiła :) Na swoje szczęście, jakoś się otrząsnął jełop jeden i nie został "pawianem" :)
Najciekawsza część, rewelacyjne zakończenie!!! Polecam gorąco :)

HERBACIARA | 2016-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Najsłabsza część, tak przewidywalna, że z trudem dotrwałam do końca. Zastanawiam się, czy to dzięki wydawnictwu, które znowu podzieliło oryginał na dwie części i trzeba było czekać na zakończenie sporo czasu. To było moje pożegnanie z tą Autorką, przynajmniej na dłuższy czas.

oxpatrysiaxo | 2017-10-09
Przeczytana: 06 października 2017

Poziom utrzymany.
Zakończenie nie do końca przewidywalne.
Polecam serdecznie :)

Ewelina | 2018-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2018

Tom 4.
Muzyczna kariera Yaniry nabiera rozpędu. Dziewczyna spełnia swoje marzenia. Jednak cierpi na tym jej małżeństwo. Plotki, paparazzi, nieustanne przypisywanie jej kolejnych romansów sprawia, że Dylan przestaje sobie radzić z tą ciągłą nagonką. Dodatkowo przeżywają tragedię, kiedy Yanira poroniła. Oboje nie potrafią sobie poradzić z tą sytuacją i jedynym rozwiązaniem wydaje się rozwód...

Aga | 2016-09-01

Ta książka to jakieś nieporozumienie, o ile początek serii znośny, to im dalej w las, tym gorzej...

Monika | 2018-12-02
Przeczytana: 28 listopada 2018

Ciekawa seria w ktorej tom za tomem czyta sie jak kolejny rozdzial. W niektorych chwulach mozna sie nawet posmiac ☺