Allegro - kampania grudzień kat. romans

Piękny gracz

Tłumaczenie: Katarzyna Krawczyk
Cykl: Beautiful Bastard (tom 3)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Beautiful Player
Patricia

Po kazaniu nadopiekuńczego brata na temat zaniedbywania życia towarzyskiego i pracoholizmu dwudziestoczteroletnia Hanna Bergstrom postanawia odrobić zadanie domowe: wyjść do ludzi, nawiązywać znajomości i chodzić na randki. A któż lepiej pomoże jej przedzierzgnąć się w zmysłową syrenę, niż niezwykle przystojny przyjaciel brata, Will Sumner, biznesmen inwestujący na giełdzie i niepoprawny playboy?
Will żyje z ryzyka, lecz co do Hanny ma wątpliwości… dopóki pewnej szalonej nocy jego niewinna uczennica nie wciągnie go do łóżka i nie udzieli lekcji o byciu z kobietą. Tej lekcji nie da się zapomnieć. Hanna odkrywa moc własnej seksualności, a Will musi udowodnić, że jest jedynym mężczyzną, o jakim ona marzy.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2015

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/

kryminalnakuchnia | 2017-09-21

A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE

Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że książki Christiny Lauren mają tendencję spadkową. Po kapitalnym " Pięknym draniu", cudownym "Pięknym nieznajomym", przyszedł czas na bardzo przeciętnego " Pięknego gracza".

W pozytywniej ocenie dla tej książki,nie pomógł nawet gorący klimat i przepiękna wakacyjna sceneria. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

"Piękny gracz" to niestety lektura bez fabuły i jakichkolwiek emocji. Główni bohaterowie nijacy, a dialogi prowadzone przez nich są niczym paplanina ze szkolnego korytarza.

Christina Lauren zafundowała czytelnikom nijaką bajkę dla dorosłych, gdzie trudno doszukać się porządnych scen łóżkowych, humoru na poziomie chociażby przeciętnym.

Nie doczytałam, moje rozczarowanie sięgnęło Zenitu.

Urmurmina | 2016-07-14
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, +18

Hanna ma 24 lata i jest pracoholiczką. Nadopiekuńczy brat postanawia nauczyć swoją młodszą siostrę dobrze się bawić i czerpać jak więcej z życia towarzyskiego - w tym celu "podsuwa" jej Willa, 31-letniego przyjaciela z dawnych lat i nastoletni obiekt westchnień Hanny. Will ma pomóc dziewczynie w sztuce randkowania. Oboje jednak nie wiedzą, że ich wspólne spędzanie czasu i otwartość może doprowadzić do przekroczenia pewnym granic przyjaźni...

Kolejna rewelacyjna opowieści duetu Christina Lauren! Mamy tu do czynienia z kolejną osobą z grona znajomych "pięknego drania" i "pięknego nieznajomego" - Willem. Sam opis tego "pięknego gracza" daje duże pole do wyobraźni, nie wspominając już o jego relacji z Hanną. Było gorąco, ciekawie, ale i zabawnie, czyli wszystko to, co lubię w dobrym erotyku. Bardziej jednak podobała mi się pierwsza połowa książki, potem nie zawsze odpowiadały mi zachowania głównych bohaterów. Ale ogólnie - całościowo bardzo namiętna, wciągająca i gorąca książka!...

Kasiek | 2015-11-19
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 19 listopada 2015

Trzecia część serii, w tym przypadku potwierdza tezę, że im dalej tym gorzej. Niestety ta część wypada marnie na tle poprzednich. Przede wszystkim brak jej konkretnej fabuły. Gdyby zapytano mnie o czym jest ta książka, to miałabym problem z odpowiedzią. Wszystko co się w niej dzieje wygląda jakby było tłem, a nie wiodącym wątkiem. Nie ma w niej nic, co by zainteresowało, wciągnęło, czy chociażby chwilowo przykuło uwagę. Trudno tu doszukać się jakiejkolwiek akcji, czy choćby najmniejszego efektu zaskoczenia.
Na plus wypada kreacja głównej bohaterki. Jej naiwność połączona z bezpośredniością tworzą nietuzinkową postać, która wywołuje zabawne sytuacje. Nie można jednak tego powiedzieć o tytułowym Pięknym Graczu, bo wydaje się mało wyrazisty, bierny i nie wzbudza takiego zainteresowania jak Hanna.
Zapewne gdybym zaczęła swoją przygodę z tego typu literaturą od tej książki, moja ocena byłaby wyższa, a opinia mniej krytyczna. Jednak mając porównanie uważam, że ta książka wypada słabo.

Po przeczytaniu tej części chyba niestety muszę ustawić się w kolejce po stronie "nie urzekła mnie".

Hanna - główna bohaterka zachowuje się tutaj jak naiwna dziewica, chociaż spała z pięcioma facetami w swoim dwudziestoczteroletnim życiu. Wydaje się być bardziej męska niż sam 31-letni Will, porażając nas często swoją ordynarną gadką, a on mimo, iż jest chodzącym playboyem, bawidamkiem i tzw."graczem" częściej czuje się zakłopotany i onieśmielony tym co nasza bohaterka mówi i robi.

Czasem wkurzała mnie nasza Ziggy, niby kobietka studiująca inżynierię biomedyczną, taki poważny kierunek, a taka nieobeznana z życiem, seksem itp, wciąż zadająca pytania niczym 5-letnia dziewczynka poznająca dopiero świat.

Mamy tutaj coś w rodzaju zakazanego związku między głównymi bohaterami – młodsza siostra najlepszego przyjaciela, który potem przekształca się w "friends with benefits" czyli przyjaciół z korzyściami w postaci regularnych seksualnych spotkań. Jest sprośnie, bardzo sprośnie, chyba...

Beata | 2017-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017

Przeczytana to za dużo powiedziane. Przeczytałam do połowy, potem przekartkowałam, nie dałam rady przeczytać do końca... Chciałam się zrelaksować po Jestem śmiercią - Ch. Cartera. Początek był zachęcający, ale potem był już tylko seks, seks i seks... Nawet w powieści erotycznej, co za dużo to niezdrowo, sam seks stał się niestrawny. Nie jestem bardzo wymagająca, ale jakaś fabuła musi być, nawet w powieści erotycznej.

Ranech | 2015-11-26
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2015
Przeczytana: 23 listopada 2015
kaktusowaona71 | 2016-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2016

"Piękny gracz" To trzeci tom najlepszego cyklu erotycznego z jakim do tej pory się spotkałam. Nie przebija "Pięknego nieznajomego" który rozlożył mnie na łopatki, ale niezaprzeczalnie utrzymuje nadal wysoki poziom. ( W tym tomie są chyba najlepiej oddane i opisane sceny zbliżeń i odczuć bohaterów w tych momentach. Wszystko bardzo.. hmm.. intensywne ) Rewelacyjnie się to czyta. Sceny intymnych zbliżeń są przedstawione niesamowicie plastycznie i sugestywnie, rozgrzewając nam krew, podnosząc niebezpiecznie ciśnienie i przyprawiając o drżenie serca. Autorki nie zapomniały też o bardzo wyrazistym przedstawieniu sfery emocjonalnej, która jest doskonałym uzupełnieniem uniesień cielesnych. Wszystko napisane prostym, choć ogromnie plastycznym językiem, który w wielu momentach przeistacza czytaną książkę w film przewijający się przed oczyma naszej wyobraźni.Jestem zachwycona i polecam dla wszystkich poszukujących erotyki, która potrafi doprowadzić do wrzenia, ale przy tym pozostaje na...

lulamae | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2015

Tym razem na główny plan wysuwa się Will Sumner - przyjaciel Bennetta oraz Maxa Stelli - bohaterów poprzednich tomów. Will to trzydziestojednoletni mężczyzna, seksowny, inteligentny, z tytułem doktora, kochający seks. Monogamiczne związki? Nie w jego przypadku.
Pojawia się jednak Hanna 'Ziggy' - młodsza siostra jego przyjaciela - dwudziestoczteroletnia kujonka, pracoholiczka, kobieta o wielkim umyśle, pochłonięta swoim naukowym życiem, a przez to pozbawiona życia towarzyskiego.
Will i Hanna znają się od lat, jest między nimi siedem lat różnicy, Will był lata temu fantazją Hanny, jednak on postrzegał ją zawsze tylko i wyłącznie jako 'Ziggs' - młodszą siostrę.
Co się stanie kiedy spotkają się po latach, tacy sami, a zarazem inni. Przysługa, przyjaźń, wspólne spędzanie czasu - to oczywiście może doprowadzić do czegoś czego żadne z nich się nie spodziewało. Czy kujonka okiełzna gracza?

To już trzeci tom i jak do tej pory nie zawiodłam się na ten serii.
Kiedy zaczęłam czytać...

Jak dla mnie absolutnie najlepsza z serii :) Nareszcie jest coś więcej niż sam sex :) Nareszcie to facet biega za dziewczyną a nie na odwrót :) Sceny erotyczne napisane lekko i z dużym smakiem więc czytało mi sie je bardzo przyjemnie i z wypiekami na twarzy :) Hanna to przemiła bohaterka, która pod okiem Willa odkrywa swoją seksualność i kobiecość :) A jej bezpośredniość nie raz doprowadzała do zabawnych sytuacji dzięki czemu mogłam się trochę pośmiać. Zdecydowanie polecam! Przekonajcie się czy tytułowy Piękny Gracz przekona do siebie seksowną i kobiecą kujonkę :) jedno mogę obiecać. Na pewno nie będziecie sie nudzić

monika | 2015-12-10
Przeczytana: 08 grudnia 2015

Romans, erotyk i jak zwykle słodka, przeciętna bajka dla dorosłych. Nie lektura, raczej czytadło na chwilę, gdy chce się czymś zająć, bez myślenia, do poduszki.