Nigdy cię nie zapomniałam

Okładka książki Nigdy cię nie zapomniałam Marta W. Staniszewska
Okładka książki Nigdy cię nie zapomniałam
Marta W. Staniszewska Wydawnictwo: Psychoskok Cykl: Nigdy... (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nigdy... (tom 1)
Psychoskok
2016-04-07
2016-04-07
mężczyzna ideał nienawiść intryga seks erotyka znajomość miłość niebezpieczeństwo

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Paulina Świst, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...

Bardzo banalna, przewidywalna fabuła. Nie jestem fanką takiego,, spijania sobie z dziubków" przez całą książkę. Starałam szybko czytać, aby jak najszybciej skończyć.

Po poprzedniej książce potrzebowałam czegoś lżejszego. Sięgnęłam na półkę wstydu i wygrzebałam książkę, którą wygrałam końcem ubiegłego roku w konkursie u Autorki.
Okładka jest idealna na jesień, prawda? 😁 Od razu robi się cieplej...😉
I co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem...
Zaskoczyła mnie ta książka, i to bardzo pozytywnie. Ta historia mnie wchłonęła.
Fajny, lekki, styl pisania. Erotyka idealnie wkomponowana w fabułę, bez żadnego przesadyzmu.
Cuuuudowna para głównych bohaterów.
Ani jednej nużącej strony. Emocji dostarcza (bawi, rozczula, miejscami trzyma w napięciu).
I, co najważniejsze, tak pięknie jest tu o przeznaczeniu i miłości.
Jak dobrze wiedzieć, że jest kontynuacja tej historii... naprawdę, ciężko się rozstać z tą uroczą parą...

Okładka jest idealna na jesień, prawda? 😁 Od razu robi się cieplej...😉
I co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem...
Zaskoczyła mnie ta książka, i to bardzo pozytywnie. Ta historia mnie wchłonęła.
Fajny,...

Marta W Staniszewska - Nigdy cię nie zapomniałam.
@wydawnictwopsychoskok

Jeśli ktoś tak jak ja jest fanem gorących książek, to będzie zadowolony. Książka jest pisana w bardzo lekkim stylu, pikanteria w niej jest opisana tak dobrze, że poliki piekły mnie nie raz. Sama fabuła był bardzo interesująca i trzymająca w napięciu.

Ktoś mógłby powiedzieć „takich książek jest tysiące”, a ja ci na to odpowiem „Książka tak gorąca, jak ta, jest tylko jedna”. Napięcie w tej książce jest budowane stopniowo, a cała akcja rozwinęła się w chwili, gdzie się tego WCALE nie spodziewałam.

Kolejna świetna sprawa, to nawiązanie do postaci „Thora”, którego ja po prostu kocham. Fanki tego bohatera będą zadowolone zwłaszcza po opisach, jakich autorka użyła względem naszego pana „Ciacho”. Gdy zaczynałam tę książkę, byłam totalnie nastawiona na opowieść z wątkiem nie z tej ziemi. Czy się rozczarowałam?, absolutnie nie! W tej książce wszystko było po prostu WOW.
—-
Jedna noc w świecie dwojga młodych ludzi rozpaliła w nich płomień, który tlił się w ich sercach, nawet po pięciu latach od ich namiętnej nocy. Sophie sądziła, że cudowny chłopak, który wprawił jej serce w szybsze bicie, po prostu ją wykorzystał.
Po kilku latach dowiaduje się prawdy, tyle tylko, że jej pan idealny nie jest tym chłopakiem, jakim go poznała. Teraz ma on ma imię Aleks, ma własną firmę wiele sekretów i determinację by dziewczyna, która lata temu zdobyła jego serce, była jego już na zawsze. Przeszłość Aleksa wciąż jednak za nim podąża i w grze, której uczestnikiem był Aleks, stała się także Sophie. Tym razem stawka toczy się już nie o jedno a o dwa życia.

Cała ta opowieść jest cholernie hipnotyzującą, postacie i dialogi są tak dobrze rozbudowane, że każdą nawet najmniejszą emocję przeżywamy razem z nimi. Ahh co to była za książka, nawet nie pytajcie mnie, czy warto, zabierajcie się za tę perełkę, a zwłaszcza jest to pozycja obowiązkowa, dla tych lubiących niegrzeczne książki.

Marta W Staniszewska - Nigdy cię nie zapomniałam.
@wydawnictwopsychoskok

Ktoś mógłby powiedzieć „takich...

Cała seria „Nigdy…” strasznie mi się spodobała. W pierwszych dwóch książkach znacznie więcej erotyzmu, więcej pikantnych, gorących scen! Pierwsze dwie części to historia Sophie i Aleksa natomiast część trzecia to oddzielna historia nie połączona z poprzednimi w szczególny sposób. Wątek kryminalny w pierwszych dwóch częściach fajny, i super pomysł z wątkiem mitologicznym. Szczegółowe opisy, język i styl pisania świetny nie mam się do czego przyczepić. Książki czyta się lekko, przyjemnie i nie można się od nich oderwać, są stosunkowo krótkie więc czyta się je w kilka chwil. Pomimo, że krótko jest gorąco jak diabli i intensywnie. Dobrze, że była promocja i od razu zakupiłam wszystkie trzy części. Warto!

Powieść Marty W. Staniszewskiej "Nigdy cię nie zapomniałam" najpierw uwiodła mnie swoją okładką, ale co kryło się w środku?

Jest to powieść mocno erotyczna z zaskakującym odwołaniem do... mitologii skandynawskiej.

Jedna przypadkowa noc, a potem pustka. Czy można rozpamiętywać jedno nocną przygodę tak bardzo, by nie móc ułożyć sobie życia z kimś innym? Chyba tak, bo to właśnie spotkało naszą bohaterkę. Sophie Thomson od kilku lat nie może pozbyć się z myśli mężczyzny z którym spędziła szalony dzień i namiętną noc, podczas wyjazdu nad morze. Jacob Vel. Boski Thor niestety nie dotrzymuje słowa i nie zjawia się na kolejne spotkanie, łamiąc tym samym serce Sophie. Nic jednak straconego, gdyż los płata różne figle, a drogi naszych bohaterów ponownie splatają się pewnego pięknego dnia. To jednak dopiero początek zabawy, ponieważ mężczyzna okazuje się nazywać inaczej niż kilka lat wcześniej przedstawił się Sophie. Aleks Kent namieszał w życiu naszej bohaterki i to już drugi raz. Czy Sophie dowie się co strasznego wydarzyło się tamtego razu, że jej kochanek nie zjawił się na kolejnej randce? Co może jej grozić, gdy pozna prawdę? I czy jedna noc naprawdę mogła połączyć ich już na zawsze?

Marta Staniszewska to autorka, która nie boi się pisać śmiało o tak ważnej sferze naszego życia jaką jest seks. Ogromnie się cieszę, że w naszym kraju jest coraz więcej autorów, którzy podchodzą do tematu na luzie i bez zbędnego przerysowania. Marcie naprawdę się to udało, a sceny miłosne są opisane z wyczuciem, smakiem, a jednocześnie są gorące, rozpalają zmysły i sprawiają, że policzki płoną. W dodatku autorka zgrabnie połączyła typową powieść erotyczną z sensacją, a takie mieszanki ostatnio lubię najbardziej. Adrenalina, niebezpieczeństwo, seks, namiętność, poświęcenie... Kurcze! Czego chcieć więcej?

Wydarzenia tamtego wyjazdu już na zawsze zapadły w pamięć naszym bohaterom, ale nie tylko ze względu na ich namiętny romans. Demony Aleksa wracają, a on za wszelką cenę będzie musiał chronić i siebie, a przede wszystkim Sophie. Niebezpieczeństwo pojawia się nagle, a intrygi, spiski i balansowanie na granicy sprawi, że nie będziecie mogli oderwać się od tej powieści. Czyta się ją bardzo szybko, bo styl i język Marty jest lekki i prosty w odbiorze. To lektura na jedno popołudnie, które przeżyjecie intensywnie, gorąco i będziecie chcieć więcej. Na szczęście na to WIĘCEJ czekać nie trzeba, bo w obecnej chwili dostępna w wersji papierowej jest także druga część serii Nigdy pt. "Nigdy nie pozwolę ci odejść" - ja zabieram się za nią od razu.

Sophie Thomson od 5 lat nie może wymazać z pamięci mężczyzny z którym spędziła szalony dzień i namiętną noc, w trakcie pobytu nad morze. Jacob/ Boski Thor/Alex niestety nie dotrzymuje słowa i nie zjawia się na kolejne spotkanie, łamiąc tym samym serce Sophie. Los płata różne figle i drogi naszych bohaterów ponownie splatają. To dopiero początek zabawy, ponieważ mężczyzna okazuje się nazywać inaczej niż kilka lat wcześniej się przedstawił. Aleks Kent namieszał w życiu naszej bohaterki i to już drugi raz. Obecnie jest właścicielem dużego holdingu, elegancki, niesamowicie przystojny i inteligentny facet, który ma za sobą bardzo ciężką przeszłość. Poza tym jest połączaniem jaskiniowca, słodziaka i romantyka. Czy Sophie dowie się co strasznego wydarzyło się tamtego razu, że jej kochanek nie zjawił się na kolejnej randce? Książka ta to nie wielkie arcydzieło, dobrze opisane sceny erotyczne, które działają na wyobraźnię , jednak i przyjemna w odbiorze.

Seria Nigdy… Marty W. Staniszewskiej składa się z dwóch tomów opowiadających historię związku Aleksa i Sophie. Nie jest to prosta i całkowicie przyjemna przygoda. Dziewczyna poznała Aleksa vel Jacoba podczas weekendowego wyjazdu nad morze z kuzynką. Nikt nie spodziewał się, że ta przypadkowa znajomość będzie miała takie długofalowe konsekwencje. Mimo upływu pięciu lat, żaden z bohaterów nie jest w stanie zapomnieć o letniej nocy na plaży.

Link do pełnej recenzji: https://wielokropekblog.wordpress.com/2018/11/01/nigdy-cie-nie-zapomnialam-recenzja/

Link do bloga: https://wielokropekblog.wordpress.com/
Link do instagrama: https://www.instagram.com/wielo_kropek/
Link do facebooka: https://www.facebook.com/wkropek/

“Chciałabym abyście pamiętali, że ta krótka książka, stworzona w szczególności dla kobiecej części  czytelników, jest jedynie fikcją literacką, pierwszym wytworem mojej bujnej, aczkolwiek mocno  ograniczonej wyobraźni”.    ​ Marta W. Staniszewska

Aleksander Kent (Jacob Falcon) to uosobienie kobiecych marzeń, mężczyzna bogaty z głową na karku, lecz w miłości nie za bardzo mu się układa, miał kobiet na pęczki ale to Sophie jest jego miłością od tak zwanego pierwszego wejrzenia. Kilka lat temu doszło do tragedi w skutek, której stracił rodziców i tym samym musiał zmienić tożsamość.

Sophie Thomson to dwudziestosiedmioletnia piękna i atrakcyjna kobieta, niegdyś współwłaścicielka rodzinnego salonu odnowy biologicznej. Ze względu na niezbyt dobre relacje z matką, postanawia zacząć wszystko od zera zatrudniając się w Dallas Hanning Alder Limited (DHA) jako asystentka. Nie potrafi zapomnieć o Jacobie, chłopaku, którego poznała pięć lat temu, któremu oddała swoją niewinność. Przeżyła z nim piękną, magiczną noc ale nazajutrz nie było po nim śladu, nie przyszedł na umówione spotkanie. Kobieta biła się z myślami dlaczego ją wystawił.

Jakie było jej zdziwienie kiedy po latach los znowu postawił na jej drodze, przystojnego jak grecki bóg Jacoba, którym okazał się być nie nikt inny niż Aleks Kent, właściciel Kent Holding Company.

“Boski Thor. Mój pierwszy. I w pewnym sensie ostatni. Wtedy zostawił mnie i porzucił, pomimo, że  obiecał nigdy mnie nie opuścić. A teraz zjawia się tu i jak gdyby nigdy nic wita słowami „Witaj Rybko”.  Po co zstąpił do Midgardu i znów zakłóca mój ciężko wypracowany spokój? Powinnam była go  nienawidzić, obrzucić błotem, spoliczkować. Powinnam była… Nie wiedziałam, o co w tym wszystkim  chodzi. Po co się zjawił w mgiełce intrygi? Czego chciał? Przygodnego seksu? Jeśli tak, to niech go  szlag, pomyślałam. Teraz chciało mi się tylko wyć! Po co ja się oszukuję? Tęskniłam za nim, jak diabli.  Nie umiałam się odnaleźć w świecie bez niego i bezustannie pamiętałam”.

Jak potoczą się losy tej dwójki? Czy mimo spotkania po latach Aleksowi uda się wyjaśnić, dlaczego zaraz po wspólnie spędzonej nocy z Sophie zniknął? Czy jednorazowy seks może przerodzić się w coś więcej?

Marta W. Staniszewska zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem ​„Nigdy cię nie zapomniałam”
​ . Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki. Pracę nad drugą częścią udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy i dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków. Jak informuje autorka, prace nad trzecią książką przedstawiającą
pikantne losy całkiem nowych bohaterów, właśnie zmierzają ku szczęśliwemu finałowi.

Nigdy cię nie zapomniałam
​ ​ to romans erotyczny z dużą dozą pikantnych scen. Feromony biją aż na kilometr od głównych bohaterów. Są naprawde bardzo gorące sceny seksu ale nie tylko na tym książka się opiera. Mamy przedstawiony również wątek kryminalny taki jak zabójstwo czy porwanie. Książkę czyta się naprawde lekko i szybko, historia jest banalna ale intrygująco napisana, że trudno się od niej oderwać. Postacie są przedstawione w bardzo ciekawy sposób, można zajrzeć w głąb ich świadomości dzięki czemu wiemy co myślą, co czują z czym się borykają. Również fajnie się czytało wpleciony wątek mitologiczny z czym się wcześniej nie spotkałam ale nie martwcie się na końcu książki wszystkie te mityczne słowa, które były zastosowane w tekście mają swoje tłumaczenie :) Nie będę się rozpisywała zbyt dużo, nie chce zdradzić za wiele szczegółów, bo co to za przyjemność z czytania, kiedy większość wydarzeń będziecie już znać. Mam nadzieję, że Was zachęciłam i sięgnięcie bądź zakupicie swój egzemplarz i zatracicie sie w czytaniu tej historii tak samo jak ja:) A teraz czas się wziąć za druga część :)

Kasia
www.girlsbookslovers.blogspot.com

Aleksander Kent (Jacob Falcon) to uosobienie kobiecych marzeń, mężczyzna...

książka dobra, fajnie się czyta, chętnie spojrzę na drugą część.

książka dobra, fajnie się czyta, chętnie spojrzę na drugą część.

zapomniałam” Marty W. Staniszewskiej są Sophie i Aleks. Młodzi, piękni, wykształceni i z wysokim libido.
Ich znajomość to bardzo burzliwa historia. Pierwsze spotkanie, zakończone satysfakcjonującym seksem, miało być początkiem długotrwałej znajomości. Niestety, Alex nie przyszedł na umówioną randkę, łamiąc serce zakochanej Sophie. Spotykają się przypadkowo po pięciu latach. Wtedy Sophie poznaje historię tragicznego wydarzenia w rodzinie Aleksa, które miało miejsce w noc poprzedzającą ich randkę sprzed pięciu lat. Oczywiście wybacza mu to, że wtedy nie przyszedł. Jednocześnie okazuje się, że namiętność, która ich kiedyś połączyła, nadal płonie intensywnym ogniem. Bardzo dobra erotyczna książka, która wciąga w swoje ramiona już od pierwszych stron. Książka stylistycznie dobra, natomiast, jeżeli chodzi o treść, to bardzo dobrze opisane sceny erotyczne, które niesamowicie działają na wyobraźnię! Polecam książkę wszystkim lubiącym dreszczyk emocji z pikantnym opisem.

Nigdy cię nie zapomniałam​ to romans erotyczny z dużą dozą pikantnych scen. Feromony biją, aż na kilometr od głównych bohaterów. W książce ukazane są bardzo gorące sceny seksu, ale nie tylko na tym książka się opiera. Autor przedstawia również wątek kryminalny taki jak zabójstwo czy porwanie. Książkę czyta się naprawdę lekko i szybko, historia jest trywialna,Arcybanalna, ale intrygująco, interesująco napisana, że trudno się od niej oderwać.

Tanie romansidło? Byś może. Nie zaprzeczam. Jednak czyta się je idealnie lekko. Fabuła jest ciekawa, wciągająca, i niegrzeczna w bardzo przyjemny sposób.

Przyznam się również, że bardzo spodobała mi się gra głównej bohaterki z obiektem swoich westchnień. Może i zachowuje się chwilami jak nierozgarnięta nimfomanka jednak czy pamiętacie Bridget Jones? Jeśli ją pokochaliście to nie ma opcji żebyście nie polubili Sofia. Książkę zdecydowanie polecam wszystkim, zwłaszcza na gorące letnie dni. Książka po prostu do tego stworzona. Każda ze scen jest inna, ale tak samo interesująca. Postacie rodzą, stwarzają natomiast dosyć mieszane uczucia, bo o ile potrafiłam polubić Aleksa, tyle nie mogłam zapałać sympatią do Sophie. Nie wiem, czy to cechy charakteru, jakie posiada, czy też irytujące zachowanie głównej bohaterki, jednak nie byłam po prostu w stanie jej polubić mimo szczerych chęci z mojej strony. Częstokroć ogarniał mnie gniew, słysząc jej zarzuty, pomówienia w stosunku do Aleksa, ale też wiele razy przyznawałam jej rację.
Aleks wydał mi się zdecydowanie bardziej dopracowaną, wykończoną postacią, choć jego niektóre zwroty w stosunku do Sophie były nużące.. W bardzo ciekawy sposób autorka podeszła do opisów wątku miłosnego, który został opisany w ciekawy sposób. Nie chodziło wyłącznie o seks.

Oj będzie się działo, oj będzie gorąco. Autorka potrafi pisać o pikantnych relacjach jak mało, kto.
Polecam szczególnie dla fanek bardzo dobrze napisanych książek erotycznych, Pięknego drania, Uwikłanych Pięćdziesięciu twarzy Greya i książek z motywem seksownego bossa. Książka - nie powiem - śmiała, odważna, mocna, przepełniona erotyką i seksem, którą czyta się z wypiekami na twarzy. Ale jestem lekko rozczarowana brakiem kreacji bohaterów, która mogłaby być lepsza. Podczas czytania naprawdę może zabraknąć tchu! Mamy w naszym kraju świetne autorki, które nie boją się pisać erotyków. Brawo! Powieść Marty W. Staniszewskiej. Nigdy cię nie zapomniałam najpierw uwiodła mnie swoją okładką, a następnie tym, co kryło się w środku.
To nie jest mocny erotyk, najeżony pikantnym seksem – to raczej lekka, całkiem przyjemna lektura, do połknięcia w jeden, maksymalnie dwa wieczory. Tego typu lektura nie ma wznosić na wyżyny tylko dodać pikanterii naszej codzienności. I temu służą opisy, wszystko raczej wysmakowane, więc jak najbardziej w wolnej chwili można się wybrać na wędrówkę gościńcem bohaterki. W sumie to każda z nas mogłaby pokusić się i napisać tego typu scenariusz własnych przyjemności i wcale od razu nie trzeba iść z tym do wydawcy. Ot tak, na domowy użytek;)

Zachęceni? Mam nadzieję, że tak, bo ja z czystym sumieniem polecam Wam twórczość Marty W. Staniszewskiej, a sama autorka jeszcze nie raz pokaże nam swój pisarski talent. Jestem o tym przekonana!

• Romans
  • Erotyki