Mężczyzna doskonały

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Cykl: Searching For (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
Searching for Perfect
primrose

Biuro matrymonialne Happy Ending robi furorę w Verily, elitarnym osiedlu pod Nowym Jorkiem. Bryluje tam Kennedy Ashe, konsultantka i doradczyni o figurze i urodzie topmodelki, która sprosta każdemu wyzwaniu, nawet jeśli okaże się nim świeżo pozyskany klient Nate Ellison Raymond Dunkle, dziwak do sześcianu. Kennedy z koszmarnego niedołęgi zrobi najbardziej pożądane ciacho na małżeńskim rynku...

konsultantka i doradczyni o figurze i urodzie topmodelki, która sprosta każdemu wyzwaniu, nawet jeśli okaże się nim świeżo pozyskany klient Nate Ellison Raymond Dunkle, dziwak do sześcianu. Kennedy z koszmarnego niedołęgi zrobi najbardziej pożądane ciacho na małżeńskim rynku Verily. Stopniowo zauważa, że ona i Nate są do siebie niepokojąco podobni. Czy pójdzie za głosem serca? A może lęk skaże ją na samotność, zaś Nate właśnie dzięki niej znajdzie prawdziwą miłość i ułoży sobie życie… z inną kobietą?

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/zapowiedzi/mezczyzna-doskonaly-190.html

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/zapowiedzi/mezczyzna-doskonaly-190.html

Kasiek | 2016-03-22
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 22 marca 2016

Książka o mało skomplikowanej fabule. Niby niezależna pozycja, a jednak część bohaterów jest już znana z innych książek autorki. Pomysł mało oryginalny, wszystko, co się dzieje jest zgodne z przewidywaniami. Trudno o jakikolwiek efekt zaskoczenia. Lekka miłosna historia z nijakimi bohaterami.
Książki nie mogę zaliczyć do wciągających. Fabuła była na tyle mało interesująca, że przeczytanie tej lektury zajęło mi wyjątkowo dużo czasu, gdyż często przy niej zasypialam.

nadzieja1925 | 2017-03-24
Przeczytana: 23 marca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zdesperwowany mężczyzna, poszukujący żony, udaje się do biura matrymonialnego Happy Ending. Oczywiście, jego wygląd pozostawia wiele do życzenia, niechlujność i niedopasowane ubrania... a jego niegrzeczne zachowanie doprowadzi nie jedną kobietę do płaczu.

Na szczęście Kennedy mu pomoże, co będzie jednym z jej największych sukcesów. Gdy w końcu zrobi go na bóstwo, okazuje się, że ten facet wcale nie jest zły, lecz demony przeszłości nie pozwalają jej, aby poczuła choć trochę miłości. Jednakże nieugięty Nate nie da jej tak łatwo odejść, a i okaże się niezwykle utalentowany...

Lekka, słodka i romantyczna. Z odrobiną erotyki. Przyjemna lektura dla pań na jeden wieczór. Polecam.

Natalia | 2017-04-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 03 kwietnia 2017

Książka ta początkowo troszkę przypominała mi poprzednią. Bo znowu dotyczy jednej z właścicielek biura matrymonialnego oraz jej klienta. To już przecież było. Jednak ta historia jest inna. Ale co ją wyróżnia? Główny bohater nie jest jakimś super przystojniakiem i daleko mu do ideału. Nate jest pracoholikiem, nie przywiązuje uwagi do wyglądu stąd często pojawia się na spotkaniach w poplamionych ciuchach, ma też zbyt długie włosy... Nie posiada też ekstra samochodu. Dla niego o wiele bardziej liczy się, to, co niewidzialne, dla oczu czyli charakter, wnętrze człowieka. Swoją bezpośredniością (często dość "brutalną" w słowach) odpycha od siebie potencjalne kandydatki na żonę czy dziewczynę. Jest, to intrygująca postać, którą bardzo polubiłam. Kennedy jest jego swatką, a zarazem przeciwieństwem. Jest piękna, zawsze nienagannie ubrana i dbająca o, to co je wręcz przesadnie. Zmaga się z wieloma problemami. Ma wielu przelotnych kochanków, ale nigdy nic na stałe. Czy Nate okaże się, dla...

Ania | 2016-05-17
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka, 2016
Przeczytana: 16 maja 2016

Doskonały mężczyzna istnieje! Jego ubrania są ciągle poplamione, mamrocze pod nosem matematyczne równania, ma obsesje na punkcie bakterii w miejscach pubicznych, uwielbia grać w golfa i dobrze, że istnieje tylko w tej książce!
Sama książka na tle innych romansów jest bardzo nudna, strasznie się zawiodłam, pomimo dobrego pomysłu autorce jednak zabrakło tej iskry która dodałaby charakteru całości.

Asia | 2016-03-27
Przeczytana: 27 marca 2016

Czy mężczyzna doskonały istnieje? A jeśli tak, to jak wygląda? Jest blondynem, szatynem czy brunetem? A może jest rudowłosy? Jest wysoki czy niski? Gruby czy chudy? Pewnie każda kobieta ma swój własny ideał, wzór cudownego księcia na białym koniu, który należy tylko i wyłączne do niej. Ale czy ideały istnieją, a nie są tylko wytworem naszej wyobraźni? Czy gdzieś na świecie istnieje mężczyzna, dla którego codziennie możesz budzić się jak bałagan i wciąż być dla niego najpiękniejszą, pomimo upływu lat oraz braku makijażu?
,,Mężczyzna doskonały" autorstwa Jennifer Probst opowiada historię Kennedy Ashe i Nate Ellisona Raymonda Dunkle. Ona jest przebojową swatką - w założonym wraz z przyjaciółkami - biurze matrymonialnym, Happy Ending. Nate jest dziwakiem do potęgi i konstruuje rakiety dla NASA. Jednak dochodzi w końcu do momentu, w którym chcę się ustatkować. Po nieudanym udziale w Kalejdoskopie Serc, czyli spotkaniu organizowanym przez Happy Ending, Nate zgadza się na współpracę z...

magpie101 | 2016-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2016

Ksiazka napisana z duzym poczuciem humoru, przyjemnie sie czytalo, glowny bohater jedyny w swoim rodzaju. Polecam przeczytac na poprawe samopoczucia :)

książek: 1991
Magda | 2016-03-11
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 11 marca 2016

Zapraszam: http://smag-rekomendacje.blogspot.com.pl

Powieść o zagubionych duszach, szukających swego prawdziwego szczęścia. I to nie tylko miłości, lecz przede wszystkim - akceptacji siebie, pogodzenia z przeszłością, niekiedy bardzo traumatyczną, czy odważnemu patrzeniu w przyszłość z nadzieją i uporem, wyznaczonym sobie celem gotowym do spełnienia. To powieść o odkrywaniu siebie w sobie. Wszak czasem zmiany, gruntowne wszystkiego w naszym życiu są jedyną drogą do prawdziwego szczęścia.

emerytka19 | 2016-03-18

Początek bardzo dobry, uśmiałam się niesamowicie. Później trochę mi się dłużyło, ale generalnie książkę czyta się przyjemnie. Nate Ellison Raymond Dunkle, zdecydowanie pozytywna postać, taki "dziwak" do schrupania :)

KobieceRecenzje365 | 2016-03-22

Kennedy Ashe to współwłaścicielka biura matrymonialnego Happy Ending. Pełni tam funkcję konsultantki i doradczyni. Jest piękną kobietą o figurze i urodzie topmodelki. Podejmie się każdego wyzwania, nawet gdyby miał to być nowy klient, którego ktoś inny skreśliłby na samym początku.

Nate Ellison Raymond Dunkle to "jajogłowy dziwak do kwadratu". Konstruktor statków kosmicznych, wiecznie zapracowany, niemający powodzenia u płci przeciwnej. W wieku trzydziestu lat postanawia się ustatkować. I gdy kalejdoskop randkowy okazuje się totalną klapą nasz bohater przypadkowo trafia do biura matrymonialnego Kennedy. To ona zajmie się jego metamorfozą i zacznie umawiać go na randki.
Co z tego wyniknie? Ja Wam nie zdradzę, ale obiecuję, że będzie ciekawie.

"Mężczyzna doskonały" to bardzo dobry romans, przy którym złapałam chwilę wytchnienia. Zapewnił mi on kilka godzin niesamowitej rozrywki. Autorka stworzyła świetną, choć miejscami przewidywalną historię o dwójce osób, którym los nie...

MoniS | 2016-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2016

Czyta się szybko i z przyjemnością :) Kennedy mnie w pewnym momencie już zaczęła denerwować swoim uporem, ale za to Nate to wręcz 'mężczyzna doskonały" ;) Świetna książka na relaks.