Pozwól mi pragnąć

Wydawnictwo: Amber
Forever with You
karollllllla

Inne wydania

Powieść z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym "Zaczekaj na mnie". Dwoje niezależnych ludzi. I jedna noc, która odmieni ich życie… Stephanie wierzy w miłość, choć nigdy jej nie przeżyła. Wierzy, że gdzieś jest, na pewno. I ma nadzieję, że kiedyś ją spotka. Tymczasem jej życie wypełnia praca i romanse z przystojnymi facetami. Ale Nick to ktoś więcej niż przystojny facet. Połączy ich...

Powieść z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym "Zaczekaj na mnie".
Dwoje niezależnych ludzi. I jedna noc, która odmieni ich życie…
Stephanie wierzy w miłość, choć nigdy jej nie przeżyła. Wierzy, że gdzieś jest, na pewno. I ma nadzieję, że kiedyś ją spotka. Tymczasem jej życie wypełnia praca i romanse z przystojnymi facetami. Ale Nick to ktoś więcej niż przystojny facet. Połączy ich tajemnica. Zwiąże nadzieja na przyszłość, o jakiej Stephanie nigdy nie marzyła. A rozdzieli tragedia.

Nick pod maską pewnością siebie ukrywa przeszłość, o której nikt nie powinien wiedzieć. Spotkanie ze Stephanie zmienia wszystko. Burzy mury, które chroniły go przed związkami i zobowiązaniami. A ona stawia je na nowo, by nie dopuścić do siebie bólu. Ale czy teraz może się cofnąć, kiedy jest tą jedyną, której kiedykolwiek pragnął?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Pinina_Paulina | 2015-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2015

Zacznę może od tego, że miałam pewne obawy co do tej książki. Stephanie poznajemy już w pierwszej części i nie da się ukryć, że jakoś szczególnie jej osoba nie przypadła mi do gusty. A tu taka niespodzianka - dziewczyna dostała swoją własną historię.
Bardzo dobrze się czytało - zresztą jak wszystkie części tej wspaniałej serii.
Co prawda już po pierwszych paru rozdziałach domyśliłam się jak to się wszystko mniej-więcej potoczy, jednak autorce udało się mnie zaskoczyć.
Pomimo złego pierwszego wrażenia jakie zrobiła na mnie Stephania, to w tej części bardzo polubiłam jej postać, na zewnątrz twardzielka, jednak gdzieś w środku ukrywa się wrażliwiec. Nick - zakochał się chłopak i dla miłości potrafił się zmienić - doceniam, doceniam :)
A ostatni rodział - awwwww! Boski!
Gorąco polecam cała serię.

lulamae | 2016-01-28
Przeczytana: 26 stycznia 2016

To już piąta książka z tej serii, którą bardzo polubiłam.
Tym razem wiodącymi bohaterami będzie Nick - barman z Mony, którego już mieliśmy okazję poznać oraz Stephanie - dwudziestotrzyletnia, niezależna dziewczyna, która właśnie przeprowadziła się do miasta.
Zarówno Nick jak i Steph nie wiążą się, lubią dobry, niezobowiązujący seks. Kiedy się spotkali od razu poczuli do siebie pociąg, którego żadne z nich nie ukrywało.
To miał być tylko jednorazowy seks... miał być, ale nie był. Historia nieco się pokomplikowała.

Jako, że polubiłam tą serię od pierwszego tomu to zawsze mam co do niej spore oczekiwania. Tom piąty był fajny, ale nie zachwycił.
Fajni bohaterowie, których da się polubić. Zabawne teksty, luźny styl bycia. Zwłaszcza polubiłam Nicka. Bywało między nimi gorąco i słodko. Sytuacja w jakiej się znaleźli spowodowała przewrót w ich dotychczasowych życiach.
Ale tak szczerze powiedziawszy to za wiele się w tej książce nie działo, a pierwsza połowa była dla mnie jakaś taka...

Joasiaa | 2016-01-07
Przeczytana: 06 stycznia 2016

,,Pozwól mi pragnąć" to piąta część cyklu ,,Czekam na ciebie", autorstwa J.Lynn. Z ręką na sercu muszę przyznać, iż nie czytałam poprzednich części - jeśli są tak dobre jak ta - na pewno po nie sięgnę. Wracając do książki, czekałam na nią od dłuższego czasu - gdyż niezmiernie zainteresowała mnie fabuła - i gdy wkońcu trafiła do mych rąk, byłam bezgranicznie podekscytowana. Muszę przyznać, że zawiesiłam tej książce wysoko poprzeczkę i... zdecydowanie ją przebiła.
Co tu dużo mówić książka jest rewelacyjna (nic dodać, nic ująć), nieprzewidywalna - autorka cały czas mnie zaskakiwała, niby wszystko idzie swoim torem, a tu nagle bum! - do tego nie trzeba czytać poprzednich książek, by zrozumieć tą. Zdecydowanie, ,,Pozwól mi pragnąć", polecam wszystkim dziewczynom i kobietom. Na pewno się nie zawiedziecie!

książek: 2037
magpie101 | 2016-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Cala serie zapoczatkowala ksiazka "Zaczekaj na mnie", ktora byla swietna, a potem kazda kolejna czesc juz tylko jest slabsza.
"Pozwol mi pragnac" jest nudna, na sile owiana tajemnica, ktora okazuje sie chory dziadek. Glowna bohaterka Stephanie przedstawiona w 1 czesci serii w bardzo zlym swietle (jako najwieksza zdzira na uczelni) od poczatku wzbudzala moja niechec, Nick wykreeowany ma maczo ale jak dla mnie bez wyrazu

Miss_Bovary | 2015-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Powiem tak, uwielbiam całą serię, ale dla mnie niedoścignionym ideałem jest historia Avery i Cama, którą czytałam już chyba ze 3 razy.

"Pozwól mi pragnąć" opowiada o losach Stephanie i Nicka. Oboje poznaliśmy już w poprzednich tomach, ale któż by się spodziewał, że ich przeszłość kryje tyle tajemnic?

Podobnie, jak poprzednie tomy, książka trzyma swój poziom, chociaż niczym specjalnym mnie nie zaskoczyła - właściwie od początku przeczuwałam, jak potoczą się losy bohaterów ze wszystkimi ich wzlotami i upadkami, ale i tak lektura okazała się na tyle wciągająca, że zarwałam pół nocy, byle tylko nie musieć czekać do rana, aby poznać finał tej historii.

J.Lynn tak barwnie kreuje swoich bohaterów, nie tylko tych pierwszoplanowych, a dialogi są tak plastyczne i nietuzinkowe, że każda kolejna przeczytana strona to prawdziwa przyjemność.
Dodatkowy atut to powrót wszystkich postaci z poprzednich tomów, którzy cały czas przewijają się gdzieś w tle, co sprawia, że cały wykreowany przez...

Aleksji | 2015-12-08
Przeczytana: 05 grudnia 2015

Www.facebook.com/Stanzaczytany
Nie lubię się powtarzać, ale głupio byłoby, gdybym napisała tylko ocenę. Nie chcę także za bardzo się rozgadać, bo o książkach J. Lynn mogłabym gadać, gadać, gadać...
MOJA ULUBIONA SERIA!
Myślałam, że dostanę zawału - naprawdę! - z powodu nadmiaru adrenaliny, kiedy zobaczyłam, że już niedługo będzie premiera kolejnej części ,,Czekam na ciebie". Tak uwielbiam wszystkie jej książki - również te, które wydała pod nazwiskiem Jennifer L. Armentrout - że ledwo udaje mi się opanować swoje nerwy. Jej pióro tak mnie przywołuje, że mogłaby napisać nawet instrukcję obsługi jakiejś badziewnej maszyny, a ja bym ją przeczytała jednym tchem.

Cała seria opowiada o losach seksownych mężczyzn i pięknych kobiet. Każdy z tej gromady ma jakieś tajemnice, swoje pragnienia i potrzeby. Znajdują się także blokady życiowe, przez co niekiedy ciężko jest bohaterom nawiązać jakikolwiek kontakt społeczny. W każdym tomie poznajemy kolejną parę, kolejne zmartwienia, kolejne...

Sherry | 2016-06-15
Przeczytana: 05 czerwca 2016

Stephanie Keith to ktoś kogo można by określić słowem "bomba". Piękna, inteligentna, pewna siebie, nie obijająca w bawełnę dziewczyna, umie zarówno uwodzić, jak i posłać kogoś do diabła, jeśli tego sytuacja wymaga. Przeprowadzka do nowego miasta, ma być jej pierwszą prostą w samodzielnym, dorosłym życiu. To czego się nie spodziewa, to że już wkrótce, na jej ścieżce, pojawi się Nick. Seksowny, otoczony aurą tajemnicy barman, z którym połączy ją nie tylko ekscytujący romans, ale również pewien sekret... Czy jednak dwójka tak różnych ludzi, którzy przyrzekli sobie tylko jedną noc, ma szansę na stworzenie czegokolwiek większego? Trwałego? Czeka ich droga pełna przeszkód, trudów, a także spadających, jak z nieba, niespodzianek - to pewne.

"Pozwól mi pragnąć" jest piątą częścią jednej z serii, która wpisała się do mojego serca, już dawno, dawno temu. Na dodatek, jej autorką jest pisarka, którą ochrzciłam mianem swojej "Królowej", tak więc oczywiście - nie było szans, by powieść o...

Lustro Rzeczywistości | 2016-01-11
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Kolejny tom cykl nie rozczarowuje, choć zaskakuje tematyką. W dodatku to osobna historia, którą można czytać niezależnie od poprzednich części. I jest tylko jeden tom :)Więcej tutaj:

Magda | 2016-05-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 03 maja 2016

Opinia dostępna pod adresem: http://smag-rekomendacje.blogspot.com