Trouble

Okładka książki Trouble Samantha Towle
Okładka książki Trouble
Samantha Towle Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-11-17
2013-11-17
miłość romans

Powieść w stylu Pani Samanthy - oboje coś w życiu przeszli i pokiereszowani przez przeszłość powoli starają się do siebie zbliżyć.
Treść jest ciekawa, na pewno odkrywa tajniki nieznanych dotąd problemów, które gdzieś tam po prostu istniały. Tutaj zostajemy wepchnięci w sam środek bagna jakim jest znęcanie się fizyczne i psychiczne oraz strata bliskiej osoby. Tak myślę, że to druga książka autorki, którą czytałam i w obydwu porusza ten sam temat, tylko inaczej to przedstawia.
Ogólnie polecam, mimo, że wszystko działa schematycznie i dość przewidywalnie.

Fajna, romantyczna historia.

Fajna, romantyczna historia.

Mia po śmierci ojca odczuwa ulgę bo już nigdy więcej nie będzie krzywdzona. Poznaje mężczyznę który z czasem staje się taki jak jej ojciec. Niestety dziewczyna nie potrafi zareagować i postawić się temu który ją krzywdzi. Mia przez przypadek porządkując rzeczy ojca trafia na namiary swojej matki. Gdy dochodzi do konfrontacji z chłopakiem Mii udaje się uwolnić i ucieka w jedyne miejsce gdzie nie może jej znaleźć. Postanawia znaleźć matkę. Trafia do hotelu w którym jest sam na sam z właścicielem. Jordan jest przystojny i rozchwytywany przez dziewczyny. Nie interesują go związki jednak gdy poznał Mie wszystko zmieniło się o 180 stopni. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy jak życie dziewczyny jest skomplikowane, pełne udręki i koszmarów. Bardzo dobra książka, wciąga ! polecam

Bardzo fajna książka :) mam wrażenie że osoby które twierdzą w komentarzach że książka jest niedokończona i niewyjaśniona sięgnęły tylko po nieoficjalne tłumaczenie. Polecam dokończyć ja po angielsku ;) wcale nie wydaje się wtedy "płytka" (brakuje jakichś 6 rozdziałów!?)

ymm.. serio ta książka tak się kończy? Nie ma kolejnej części? WTF?! Co z jej eks? Co z mamą? Mam wrażenie, że książka ucięła się w jednym z najciekawszych momentów..
Chodź muszę przyznać, że historia jest ciekawa i z potencjałem:) Przynajmniej to co przeczytałam;)
Słodko - gorzka historia warta czasu jaki poświęciłam na przeczytanie jej, więc zdecydowanie polecam:D

Super książka, super się czytało , aż tu nagle bang i koniec. Czy tylko mi sie wydaje, że ta książka nie ma zakończenia ? Żaden wątek jak dla mnie nie został wyjaśniony.... szkoda , bo książka potencjał ma.

No cóż zapowiadało się naprawdę nieźle, ale wyszło jak zwykle. Świetny pomysł został rozmieniony na drobne, przesłodzony i spłycony na maksa. Wielka szkoda.

Wow ciężka historia. Nawet nie wiem jak zacząć...Mia to pokiereszowana życiem dziewczyna. Nie wiem czy ja na jej miejscu zaufałabym komukolwiek. I chociaż miałam ochotę krzyczeć na nią, żeby uciekła od tego brutala Olivera, to poniekąd rozumiałam jej logikę zostania z nim. Mimo to cieszyłam się, że znalezienienie w rzeczach informacji o matce, dało jej impuls do opuszczenia tego drania. A spotkanie Jordana było wisieńką na torcie. W trakcie czytania zastanawiałam się jak szybko by uciekła, wiedząc co myślał o niej Jordan :):):) jego zbereźne monologi (i czasem dialogi z psem) były przezabawne. Przydał się taki wątek komediowy przy całym tym dramacie. :) cała historia jest dobrze opowiedziana, z małymi wstawkami humorystycznymi :) hart ducha i odwaga Mii zaimponowała mi. Dziewczyna pokazała charakter na koniec. I rozumiałam jej potrzebę zostawienia Jordana, żeby się wyleczyć i wrócić do niego z czystym "kontem". Czasami w samotności najlepiej się poznajemy. Naprawdę dobra opowieść.

Ksiazka przyjemna, lekka. Pisarka miała bardzo dobry pomyśl na ksiazke. Zawiodłam się na wykonaniu, zabrakło mi czegos, co nie pozwolilo mi się oderwać od tej pozycji.

Książka to istny rollercoaster, od łez do śmiechu i kiedy myślałam, że autorka nie może nas już bardziej zaskoczyć, jakże się myliłam. Piękna książka o miłości i walce z demonami przeszłości.

• Po angielsku
  • Romans