Trouble

Samantha Towle Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
miłość romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
miłość romans

Powieść w stylu Pani Samanthy - oboje coś w życiu przeszli i pokiereszowani przez przeszłość powoli starają się do siebie zbliżyć.
Treść jest ciekawa, na pewno odkrywa tajniki nieznanych dotąd problemów, które gdzieś tam po prostu istniały. Tutaj zostajemy wepchnięci w sam środek bagna jakim jest znęcanie się fizyczne i psychiczne oraz strata bliskiej osoby. Tak myślę, że...

Fajna, romantyczna historia.

Mia po śmierci ojca odczuwa ulgę bo już nigdy więcej nie będzie krzywdzona. Poznaje mężczyznę który z czasem staje się taki jak jej ojciec. Niestety dziewczyna nie potrafi zareagować i postawić się temu który ją krzywdzi. Mia przez przypadek porządkując rzeczy ojca trafia na namiary swojej matki. Gdy dochodzi do konfrontacji z chłopakiem Mii udaje się uwolnić i ucieka w...

Bardzo fajna książka :) mam wrażenie że osoby które twierdzą w komentarzach że książka jest niedokończona i niewyjaśniona sięgnęły tylko po nieoficjalne tłumaczenie. Polecam dokończyć ja po angielsku ;) wcale nie wydaje się wtedy "płytka" (brakuje jakichś 6 rozdziałów!?)

ymm.. serio ta książka tak się kończy? Nie ma kolejnej części? WTF?! Co z jej eks? Co z mamą? Mam wrażenie, że książka ucięła się w jednym z najciekawszych momentów..
Chodź muszę przyznać, że historia jest ciekawa i z potencjałem:) Przynajmniej to co przeczytałam;)
Słodko - gorzka historia warta czasu jaki poświęciłam na przeczytanie jej, więc zdecydowanie polecam:D

Super książka, super się czytało , aż tu nagle bang i koniec. Czy tylko mi sie wydaje, że ta książka nie ma zakończenia ? Żaden wątek jak dla mnie nie został wyjaśniony.... szkoda , bo książka potencjał ma.

2073

No cóż zapowiadało się naprawdę nieźle, ale wyszło jak zwykle. Świetny pomysł został rozmieniony na drobne, przesłodzony i spłycony na maksa. Wielka szkoda.

Wow ciężka historia. Nawet nie wiem jak zacząć...Mia to pokiereszowana życiem dziewczyna. Nie wiem czy ja na jej miejscu zaufałabym komukolwiek. I chociaż miałam ochotę krzyczeć na nią, żeby uciekła od tego brutala Olivera, to poniekąd rozumiałam jej logikę zostania z nim. Mimo to cieszyłam się, że znalezienienie w rzeczach informacji o matce, dało jej impuls do opuszczenia...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ksiazka przyjemna, lekka. Pisarka miała bardzo dobry pomyśl na ksiazke. Zawiodłam się na wykonaniu, zabrakło mi czegos, co nie pozwolilo mi się oderwać od tej pozycji.

Książka to istny rollercoaster, od łez do śmiechu i kiedy myślałam, że autorka nie może nas już bardziej zaskoczyć, jakże się myliłam. Piękna książka o miłości i walce z demonami przeszłości.

Dyskusje

• E-book