Skazany Na Trening. Dziennik Ćwiczeń Z Masą Ciała

Okładka książki Skazany Na Trening. Dziennik Ćwiczeń Z Masą Ciała Paul Wade
Okładka książki Skazany Na Trening. Dziennik Ćwiczeń Z Masą Ciała
Paul Wade Wydawnictwo: Aha! Cykl: Skazany Na Trening (tom 4) sport
sport
Skazany Na Trening (tom 4)
Convict Conditioning. Ultimate Bodyweight Training Log
Aha!
2014-12-01
2014-12-01
Dariusz Rossowski
kalistenika dziennik

Przeczytana to trochę nadużycie, ale sztuka jest sztuka, jak mawiał Linda w Krollu. Niemniej nie ma sensu wystawiać oceny.

"Dziennik ćwiczeń z masą ciała" to niby tylko chwyt marketingowy, książka, której połowę stanowią identyczne puste tabele treningowe przeznaczone do wypełnienia przez czytelnika. Niby tak, ale nie do końca!

Po pierwsze na każdą tabelę przypada jakaś kalisteniczna wskazówka. I są to naprawdę dobre rady, czasem złote myśli, często takie, których nie było w Skazanym. Po drugie, może się okazać, że dziennik ten będzie bodźcem, którego potrzebowaliśmy, aby po lekturze "Skazanego na trening" zabrać się do pracy lub też podtrzymać motywację. Tak było w moim przypadku.

Po pierwsze na każdą tabelę przypada jakaś...

książka kosztuje około 30zł jeśli poszukać w internecie. Niestety przychodzi w połowie pusty notatnik, gdzie spora część tych wypełnionych stron to zdjęcia lub pierdółki. Reszta to puste kartki do zapisywania własnych treningów. Uważam iż nie jest to jasno ujęte i ma stwarzać wrażenie, że kupujemy coś dużo bardziej wartościowego. Gdyby kosztowało o połowę mniej niż inne publikacje tego autora to spoko a tak czuję się oszukany.

Trudno oceniać pusty dziennik. Służy on przede wszystkim do sporządzania własnych przemyśleń i wyników.

Treść dotycząca treningów to w zasadzie jakieś informacje z życia wzięte - krótkie porady, rekordy światowe czy reklamy książek o tej samej tematyce. Czytania za dużo nie ma, ale niektóre informacje są rewelacyjne.

• Rozwój fizyczny - sportowy
  • Do kupienia