Podnoszenie Poprzeczki.

Okładka książki Podnoszenie Poprzeczki. Al Kavadlo
Okładka książki Podnoszenie Poprzeczki.
Al Kavadlo Wydawnictwo: Aha! sport
2013-10-09
2012-05-01
Remigiusz Lipko
forma kalistenika ćwiczenia poradnik

Okładka książki Get Strong. The Ultimate 16-Week Transformation Program For Gaining Muscle And Strength-Using The Power Of Progressive Calisthenics Al Kavadlo, Danny Kavadlo
Get Strong. Th... Al Kavadlo, Danny K...

Album ze zdjęciami ćwiczeń plus proste podstawowe opisy. Żeby opanować do perfekcji wszystkie ćwiczenia trzeba czegoś więcej, ale jeśli masz "naście" lat i dopiero zaczynasz tematykę ćwiczeń to pozycja naprawdę warta uwagi. Dużo bardziej warta uwagi niż pierwsza wizyta na siłowni. Ciągle "Skazany na trening" jest podstawą do "kalisteniki dla mas", jednakże tutaj bez zbędnej fabuły w fotograficznej i kolorowej oprawie zaprezentowana jest ciekawa progresja, którą można znaleźć na blogu autora.

Tak naprawdę trzeba tylko ćwiczyć a to jest po to by mieć pomysł co i w jakiej kolejności :).

Książka ta, jak dla mnie, jest bardziej pięknie wydanym albumem pełnym inspirujących zdjęć z ciekawymi ćwiczeniami niż podręcznikiem treningowym w ścisłym tego słowa znaczeniu. Dużą zaletą książki jest pomysłowa szata graficzna nawiązująca do "miejskiej dżungli". Moim zdaniem to świetne uzupełnienie do "Skazanego na trening" Paula Wade'a.

Dobra książka dla tych, którzy chcą zbudować siłę funkcjonalną i opanować ćwiczenia na drążku z obciążeniem własnego ciała.

Pozycja obowiązkowa dla fanów kalenistyki. Bardzo często wracam do niej, żeby spróbować wykonać kolejne ćwiczenia. Polecam!

• Sport
  • Lit. fachowa / poradniki - sport
  • Ćwiczenia fizyczne, survival i sztuki walki
  • CHCĘ KUPIĆ
  • Kalistenika

Dodaj cytat z książki Podnoszenie Poprzeczki.