Skazany na trening. Zaawansowana zaprawa więzienna

Paul Wade Cykl: Skazany Na Trening (tom 2)
sport 360 str.
Convict Conditioning 2. Advanced Prison Training Tactics For Muscle Gain, Fat Loss And Bulletproof Abs
Dariusz Rossowski, Remigiusz Lipko

Aha!
sport
kalistenika forma fizyczna zdrowie sprawność trening

Kup książkę

Jedna z lepszych na rynku. Zresztą cały cykl SnT jest bardzo dobry, oprócz tego dziennika( niby tom 4 lol), który jest zwykłym notesem w cenie książki. Toż to kpina.

Pierwsza część jest lepsza ale 2 wcale nie chce jej przeskoczyć. Należy tą książkę traktować jako uzupełnienie części 1.

Jest to książka uzupełniająca wiedze w kwestii rozciągania czy wychodzenia z kontuzji . Książka ta uświadamia jak na prawdę ważne jest rozciąganie czynne. Czym jest rozciąganie bierne. Książkę tą musi przeczytać każdy kto chodzi na siłownie

Druga część książki porusza temat m.in:
- siły chwytu, rozbudowy przedramion
- rozbudowa łydek
- jak zrobić flage
- wzmacnianiu stawów, rozciąganiu, leczeniu kontuzji
- kwestię diety

Bardzo udana kontynuacja. Wszystko napisane przystępnie. Jak w 1 części na każdym kroku autor wywyższał kalistenikę nad siłownią, tutaj już nie przybiera to aż takiej postaci.
Dodatkowo...

Druga część obejmuje ćwiczenia na mniejsze partie ciała, trening na stawy, ciekawostki z bloku G oraz dodatkowy rozdział na temat wyciskania żelastwa w więzieniu. Dla zwykłych ludzi program z pierwszej części w zupełności wystarczy, ale jeżeli chcesz wyrobić sobie miażdżący chwyt lub mięśnie łańcucha bocznego ze stali, ponieważ te umiejętności przydadzą ci się np. w...

Chcesz mieć 'kuloodporne' stawy, utrzymać flagę i wiedzieć jak radzić sobie z kontuzjami? Jeśli tak, to bierz tą książkę i o nic nie pytaj.

Jeśli ktoś przeczytał i rozpoczął trening wraz z pierwszą częścią "Skazanego na trening" i ciągle mu mało to obowiązkowo powinien sięgnąć po tą pozycję. Książka zawiera wskazówki dotyczące treningu mniejszych partii takich jak łydki,przedramiona czy mięśnie skośne brzucha. Paul Wade dostarcza nam również wiedzę o rozciąganiu,wzmacnianiu stawów,diecie,demonach treningowych...

Książka bardzo dobra. Jest idealnym dopełnieniem części pierwszej. Razem pełnią naprawdę świetny poradnik dla osób zaczynających swoją przygodę z kalisteniką.

Świetna książka, choć z uwagi na kontynuację tematu już nie tak świeża jak jej pierwszy tom (co nie jest z mojej strony zarzutem). Pisanie przez pryzmat więzienia może być dla części czytelników troszkę irytujące, ale ma to swój klimat. Ciekawe techniki treningu z masą własnego ciała, fajne minimalistyczne podejście - część ludzi może to uznać za kwestię marketingową, ale...

• Sport
  • Chcę w prezencie