Skazany na trening. Zaawansowana zaprawa więzienna

Paul Wade Wydawnictwo: Aha! Cykl: Skazany Na Trening (tom 2) sport
Convict Conditioning 2. Advanced Prison Training Tactics For Muscle Gain, Fat Loss And Bulletproof Abs
Dariusz Rossowski, Remigiusz Lipko
Aha!
kalistenika forma fizyczna zdrowie sprawność trening
Skazany Na Trening (tom 2)
sport
Dariusz Rossowski, Remigiusz Lipko
kalistenika forma fizyczna zdrowie sprawność trening

Uzupełnienie wiedzy tomu 1.
Proste i skuteczne ćwiczenia dla każdego.

Fajne dla początkujących, na zasadzie że lepszy 1g praktyki niż 10kg teorii.

jak będziesz bardziej zaawansowany to się będziesz z tego śmiał, ale nie zrobi Ci to krzywdy

Książka bardzo interesująca, ale poleciłbym ją jedynie tym, którzy są naprawdę mocno "zajarani" treningiem przy użyciu własnego ciała, a więc chcieli by z niego wycisnąć maksymalne sto procent.

Dla osób chcących jedynie urozmaicić własne treningi oraz zadbać o własną sylwetkę i zdrowie, polecam skupić się na części pierwszej, która w takim przypadku będzie znacznie...

Jedna z lepszych na rynku. Zresztą cały cykl SnT jest bardzo dobry, oprócz tego dziennika( niby tom 4 lol), który jest zwykłym notesem w cenie książki. Toż to kpina.

Pierwsza część jest lepsza ale 2 wcale nie chce jej przeskoczyć. Należy tą książkę traktować jako uzupełnienie części 1.

Jest to książka uzupełniająca wiedze w kwestii rozciągania czy wychodzenia z kontuzji . Książka ta uświadamia jak na prawdę ważne jest rozciąganie czynne. Czym jest rozciąganie bierne. Książkę tą musi przeczytać każdy kto chodzi na siłownie

Druga część książki porusza temat m.in:
- siły chwytu, rozbudowy przedramion
- rozbudowa łydek
- jak zrobić flage
- wzmacnianiu stawów, rozciąganiu, leczeniu kontuzji
- kwestię diety

Bardzo udana kontynuacja. Wszystko napisane przystępnie. Jak w 1 części na każdym kroku autor wywyższał kalistenikę nad siłownią, tutaj już nie przybiera to aż takiej postaci.
Dodatkowo...

Druga część obejmuje ćwiczenia na mniejsze partie ciała, trening na stawy, ciekawostki z bloku G oraz dodatkowy rozdział na temat wyciskania żelastwa w więzieniu. Dla zwykłych ludzi program z pierwszej części w zupełności wystarczy, ale jeżeli chcesz wyrobić sobie miażdżący chwyt lub mięśnie łańcucha bocznego ze stali, ponieważ te umiejętności przydadzą ci się np. w...

Chcesz mieć 'kuloodporne' stawy, utrzymać flagę i wiedzieć jak radzić sobie z kontuzjami? Jeśli tak, to bierz tą książkę i o nic nie pytaj.

Jeśli ktoś przeczytał i rozpoczął trening wraz z pierwszą częścią "Skazanego na trening" i ciągle mu mało to obowiązkowo powinien sięgnąć po tą pozycję. Książka zawiera wskazówki dotyczące treningu mniejszych partii takich jak łydki,przedramiona czy mięśnie skośne brzucha. Paul Wade dostarcza nam również wiedzę o rozciąganiu,wzmacnianiu stawów,diecie,demonach treningowych...

• Sport
  • Chcę w prezencie