Skazany Na Trening. Kalistenika Eksplozywna

Paul Wade Wydawnictwo: Aha! Cykl: Skazany Na Trening (tom 3) sport
Explosive Calisthenics. Superhuman Power, Maximum Speed and Agility, Plus Combat-Ready Reflexes-Using Bodyweight-Only Methods
Dariusz Rossowski
Aha!
kalistenika trening forma
Skazany Na Trening (tom 3)
sport
Dariusz Rossowski
kalistenika trening forma

Eksplozywność najłatwiej przyswoić za młodych lat. Jest tu wiele smaczków i ciekawych ćwiczeń. Fascynujące drogi do celu.

Fajne dla początkujących, na zasadzie że lepszy 1g praktyki niż 10kg teorii.

jak będziesz bardziej zaawansowany to się będziesz z tego śmiał, ale nie zrobi Ci to krzywdy

Polecam

3 część "Skazanego na trening" to dopełnienie wiedzy kalistenicznej zawartej w poprzednich dwóch częściach. Moja "perełka", gdyż eksplozywność zawsze była moją mocniejszą stroną.

Bogata w wiele ciekawych wskazówek, technik i łańcuchów progresji.

18 czerwca premierę miał Skazany na Trening 3 autorstwa legendarnego już Paula Wade’a. Dwie poprzednie części uzyskały wielką popularność i uznawane są za kultowe dla sportu związanego z rozwojem sprawności fizycznej opartej na ćwiczeniach z masą własnego ciała. Jeśli nie znacie Skazanego na trening a chcecie osiągnąć mistrzostwo na przykład w pompkach czy podciągnięciach i...

„Szybki jak błyskawica, ostry jak przecinak, wybuchowy jak atomówka!” – Tak bym sparafrazował cytat słynnego „Autka”, aby idealnie oddać przekaz tej książki. Wade w prosty i przystępny sposób opisuje jak wydobyć z siebie siłę eksplozywną, której każdy szanujący się sportowiec powinien posiadać jak najwięcej. Przedstawia także świetne progresje, które pomagają przełamać...

• Sport
  • Chcę w prezencie
  • Muszę kupić
  • 2015
  • Ćwiczenia fizyczne, survival i sztuki walki
  • Moja biblioteczka

Dodaj cytat z książki Skazany Na Trening. Kalistenika Eksplozywna