Kuloodporne mięśnie brzucha

Tłumaczenie: Dariusz Rossowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fit & Active". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Aha!
Bullet-proof ABS
978-83-7229-2
ABS
sport
Czołczomiaka

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że posiadanie mięśni to nie to samo co bycie silnym. Gdyby tak było, zawody w podnoszeniu ciężarów sprowadzałyby się do zważenia zawodników, a wszystkie trofea zgarnęliby kulturyści. Istotą sprawności fizycznej i efektywnej siły jest współgranie grup mięśni ze sobą. Dlatego prezentowany program ma dwa etapy: Wyćwiczenie siły wyizolowanych mięśni...

Wyćwiczenie siły wyizolowanych mięśni brzucha.
Integracja ich działania z pozostałymi mięśniami tułowia.
Dopiero wtedy można w pełni cieszyć się efektami treningu, który będzie przekładał się zarówno na odpowiedni wygląd, jak i sprawność w uprawianiu różnych dyscyplin sportu, m.in. sztuk walki.

Brzuszki – poprawna technika
Skłon boczny Saxona
Oddech siłowy
„Zginanie ognia”

źródło opisu: Wydawnictwo Aha! 2010

źródło okładki: http://www.wydawnictwoaha.pl/pl/ksiazka/kuloodporne-miesnie-brzucha

Luke | 2019-01-08

Więcej w niej reklamy produktu /Caculina/, ale nie jest taka bardzo zła. Pavel ma o wiele lepsze książki......

Cezar Kolcz | 2016-09-12
Na półkach: Przeczytane, Sport, Dieta
Przeczytana: 12 września 2016

Strasznie krótka książka. Mało ćwiczeń. Wydaje się mi jedną wielką reklamą "AB Pavelizera". Wielki plus za zdjęcia ćwiczeń, zdjęcia "anatomiczne" i przykłady zdjęć gdzie ćwiczenia są źle wykonywane z odpowiednimi komentarzami. Czy polecam? Trudno powiedzieć... Oceń sam czy się tobie ta wiedza przyda.

| 2015-04-17

Należy pamiętać, że aby odsłonić kratę na brzuchu w pierwszej kolejności trzeba się prawidłowo odżywiać.

Berserker | 2015-01-25
Na półkach: Przeczytane, Trening
Przeczytana: 24 stycznia 2015

Wstrzymuję się od oceny, ponieważ mam dość dziwne odczucia odnośnie tej książki. Z jednej stronie treści w niej zawarte wydają się trochę dziwne, choć podobnie było z jego ideą "smarowania gwintów", która okazała się skuteczna, a jako że nie przetestowałem jeszcze patentów z tej książki, to nie mam możliwości ich oceny pod kątem działania. A z drugiej strony, ten marketing związany z "AB Pavelizerem" jest trochę irytujący i wydaje się sztuczny (choć Pavelizer jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o trening mięśni brzucha - sama nazwa doprowadza mój brzuch do niezłego treningu, poprzez śmiech).

Kamil | 2014-04-27
Przeczytana: 29 grudnia 2011

Zawiera wiele cennych wskazówek, lecz denerwowało mnie ciągłe reklamowanie sprzętu, na którym autor zarabia - Pavelizer. Dla ludzi ceniących zdrowie to kamień milowy ;)

Borys | 2012-08-19

Świetna książka, genialne programy treningowe, dzięki nim umiem teraz zrobić ok. 500 (!) brzuszków. Polecam każdemu, kto chce zyskać prawdziwą sprawność i siłę, a nie tylko dobrze wyglądać.