Skazany Na Trening. Dziennik Ćwiczeń Z Masą Ciała

Dariusz Rossowski
Aha!
kalistenika dziennik
Convict Conditioning. Ultimate Bodyweight Training Log
Skazany Na Trening (tom 4)
sport
Dariusz Rossowski
kalistenika dziennik

Przeczytana to trochę nadużycie, ale sztuka jest sztuka, jak mawiał Linda w Krollu. Niemniej nie ma sensu wystawiać oceny.

"Dziennik ćwiczeń z masą ciała" to niby tylko chwyt marketingowy, książka, której połowę stanowią identyczne puste tabele treningowe przeznaczone do wypełnienia przez czytelnika. Niby tak, ale nie do końca!

Po pierwsze na każdą tabelę przypada jakaś...

książka kosztuje około 30zł jeśli poszukać w internecie. Niestety przychodzi w połowie pusty notatnik, gdzie spora część tych wypełnionych stron to zdjęcia lub pierdółki. Reszta to puste kartki do zapisywania własnych treningów. Uważam iż nie jest to jasno ujęte i ma stwarzać wrażenie, że kupujemy coś dużo bardziej wartościowego. Gdyby kosztowało o połowę mniej niż inne...

Trudno oceniać pusty dziennik. Służy on przede wszystkim do sporządzania własnych przemyśleń i wyników.

Treść dotycząca treningów to w zasadzie jakieś informacje z życia wzięte - krótkie porady, rekordy światowe czy reklamy książek o tej samej tematyce. Czytania za dużo nie ma, ale niektóre informacje są rewelacyjne.

• Chcę w prezencie
  • Sport