Rywalki. Dziennik

Wydawnictwo: Jaguar
Diário da seleção
dziennik
Mirror_of_soul

Pełen inspiracji dziennik oparty na bestsellerowej serii "Rywalki", w którym możecie notować najskrytsze myśli i marzenia. Dzięki specjalnej konstrukcji, książka sprawia, że fanki na co dzień mogą obcować ze światem ich ulubionych bohaterów. Mogą tworzyć rysunki, kolaże, sporządzać listy ... a następnie udostępniać zawartość wszystkim przyjaciołom!

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2015

źródło okładki: www.wydawnictwo-jaguar.pl

Musicxd | 2017-10-10
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Rywalki dziennik kreatywny" został stworzony na podstawie serii "Rywalki" autorstwa Kiery Cass. Z powodu ogromnej internetowej aktywności fanów, wydawcy Seguinte w Brazylii wpadli na pomysł stworzenia tego dziennika. W Polsce przetłumaczyło go wydawnictwo Jaguar, o czym dowiadujemy się z pierwszej notatki.
Dziennik ma służyć pobudzeniu wyobraźni. Choć podstawowe pytanie brzmi "Co by było, gdybyś to ty miała uczestniczyć w Eliminacjach?", książka ma w sobie dużo więcej, m.inn. wybieramy aktorów do obsady, wybieramy cechy charakteru do poszczególnych osób, wymyślamy dalsze losy bohaterów, projektujemy ubrania, a przede wszystkim przypominamy sobie kluczowe momenty serii i dzięki nim, także i istotne chwile naszego życia. Dowiadujemy się też dużo o sobie, główkując na temat ulubionej muzyki, zespołów, aktorów, osób, miejsc i rzeczy. Nie mam zamiaru uzupełniać dziennika, uważam to za stratę czasu i przyborów artystycznych, ale przeczytałam go korzystając z szerokich możliwości...

Lexie | 2016-08-27
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 27 sierpnia 2016

Jako fanka serii kupiłam sobie tę pozycję z czystej ciekawości. Jednak całość zawiodła moje oczekiwania. Chciałam coś bardziej w rodzaju pamiętnika z dużą ilością cytatów, a dostałam spis misji a'la "Zniszcz ten dziennik" i bardzo mało cytatów. Ogólnie pozycja jest ciekawa, ale nie tego oczekiwałam.

Zanka_13 | 2016-06-15

Cudowny ! Mnóstwo ciekawych zadań, można poczuć się jak bohaterka serii ,,Rywalki''.

witcherrie | 2015-10-01
Na półkach: Przeczytane, Selekcja, Posiadam
Przeczytana: sierpień 2015

''Rywalki. Dziennik'' to bardzo ciekawy dodatek do serii. Zadania są najróżniejsze: od ''Wypisz ulubione cytaty z trylogii'' do ''Stwórz profil na portalu społecznościowym''. Można porozmyślać, napisać o sobie, czuć się związanym z bohaterami. Książka jest bardzo starannie wykonana zaczynając od czcionki, kończąc na wzorze stron. Jest jeden mankament: jeśli ktoś czytał ''Selekcję'' dawno to...będzie mu ciężko zrobić sporo zadań. Tak było w moim przypadku i w niektórych poleceniach zastanawiałam się, że coś takiego wydarzyło się w losach Ameriki i Maxona. Najlepiej dodatek sobie kupić tuż po przeczytaniu trylogii, wtedy zadania rozwiązuje się na gorąco, z wielką ochotą, a przede wszystkim- wiedzą.
Polecam

Pola | 2015-08-17

Super pomysł! Żałuję, że nie do wszystkich moich ulubionych książek są takie dzienniki. Zajęcie na długie, zimowe wieczory, na nocowanie u przyjaciółki (nawet jeśli ona nie czytała Rywalek :D)...

Slavic_Girl13 | 2015-05-20
Przeczytana: 22 kwietnia 2015

Wspaniały dziennik! Można tam zapisywać bardzo wiele rzeczy o sobie, pisać opowiadania! <3

Sylwia MyBooksMyLife | 2015-04-18

recenzja na http://ravenstarkbooks.blogspot.com/2015/04/rywalki-dziennik-kreatywny.html

Świat po wielu groźnych wojnach. I tuziny błyszczących sukienek. Tak w gruncie rzeczy można krótko i treściwie opisać serię Rywalki autorstwa Kiery Cass, która do niedawna była jeszcze trylogią. Choć opinie na jej temat bywają różne: od bardzo słabych, poprzez średnie, neutralne, na relacjach wniebowziętych czytelników skończywszy, to niemal każdy, kto miał okazję zapoznać się z tymi książkami twierdzi, że mają one w sobie coś niezwykłego - być może uroku powieściom Kiery Cass nadają baśniowe elementy. Jakby nie było, nawet ci, którzy ostatecznie negują serię, widzą w niej potencjał i coś, co przyciąga do siebie odbiorców, niczym lep muchy.

Polska, co można zauważyć, zaczęła powoli wkraczać w wydawanie dodatków do serii. Chociaż w Ameryce i nie tylko (przykładowo u naszych sąsiadów) błyszczące gadżety, wymyślne biżuterie są codziennością, u nas należy to do rzadkości. Na szczęście już coraz...

Sophie | 2015-03-13
Przeczytana: 01 marca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dziennik kreatywny "Rywalki" wzięłam do ręki w księgarni i już wtedy zachwyciło mnie wspaniałe wydanie. Miałam okazję przyjrzeć się pozycji lepiej i nie mam wątpliwości: ten dodatek powinien mieć każdy fan Kiery Cass! Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w videorecenzji!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=zQg5obgnoV8

Kgs | 2015-02-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zakupione

Jako, że jestem niewątpliwie fanka całej serii "Rywalki", to i ten dziennik w końcu musiał wpaść w moje ręce. Spory ubaw, świetna zabawa. :)

Mad_Hag1819 | 2015-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2015