Selena Gomez. Księżycowa dziewczyna

2014-09-10
2014-09-10
Iwona Michałowska-Gabrych
Selena Gomez gwiazda show-biznes

mega polecam wszystkim fanom Seleny Gomez, cudowna książka opowiadająca jej historie z dziecięcych lat.

Jestem ogromną fanką Seleny. Więc oczywiste, że musiałam sięgnąć po tą pozycję. Niestety, książka mnie zawiodła ... Przez pierwsze rozdziały miałam wrażenie, że czytam biografię mamy Seleny. Gdy w końcu przeszliśmy do historii gwiazdy ... to nie było nic zaskakującego. Miałam wrażenie, że od razu przeskoczyliśmy do sytuacji, gdy Selena zaczęła współpracować z Disney'em. Jako jej fanka miałam ochotę dowiedzieć się czegoś nowego o mojej idolce np. o czasach jej dzieciństwa. Jednak w tej książce niczego się NOWEGO nie dowiedziałam. Niestety ...

Słodko-cukierkowa autobiografia Seleny Gomez. Mocno ocenzurowana, autorka pominęła niewygodne lub niechciane wątki. Książka napisana raczej w charakterze disneyowskiej bajki, niż autobiografii.

Super książka dla fanów Seleny!
Historia największej idolki nastolatek. Gwieździe Disney Channel, piosenkarce. Życie od narodzin opisane w ciekawy sposób. Od pierwszego castingu, przyjaźni z Demi Lovato, spotkaniu Justina Biebera po ostatnie pięć lat.
Jak dla mnie za długa część pierwsza opowiadająca o życiu małej Seleny, a część druga to tylko pięćdziesiąt stron, a przecież najciekawsze jest jej współczesne życie!
Ciekawostką jest wspomnienie o serialu, który teraz podbija internet!

Super książka dla fanów Seleny!

Książka sprawiła na mnie równie dobre wrażenie co postać w niej opisana. Pisana z perspektywy bliskości, opisująca ważne momenty z życia tej utalentowanej młodej gwiazdy jest wspaniałym sposobem przybliżenia jej osoby do fanów. Po tą książkę sięgnęłam ze względu na wielkie poważanie dla tej dziewczyny oraz fakt, że bardzo lubiłam ją w serialu "Czarodzieje z Waverley Place", była tam taka wyluzowana i zabawna. Droga jej do kariery prosta nie była, a już sama kariera też nie była i nie jest usłana różami. To piękna opowieść o córce, której mama pomaga spełnić jej marzenia, które były też kiedyś poniekąd jej marzeniami. Bardzo mi się podobało czytanie tej książki, ponieważ nie przedstawiała ona samych suchych faktów, ale część życia osobistego do którego nie mamy dostępu z fali plotek i brukowców. Polecam serdecznie fanom jak i nie fanom tej dziewczyny, ponieważ ta książka ma też przesłanie, że droga do sukcesu nie jest prosta, a sukces też nie jest łatwy, ponieważ rodzi on wiele innych konsekwencji z bycia popularnym.

Książka o tym jak mała dziewczynka spełniła swoje marzenia. Opisuje sytuacje pokazujące jak rodzice wspierali swoje dziecko w realizacji celów i robili wszystko by jej pomóc.Nie zabrakło też rozczarowania związanego z pierwszą wielką miłością jednakże nie ma tego złego ta sytuacja umocniła Selene w radzeniu sobie z przeciwnościami losu. Nie pokonała jej choroba bo jest silną, młodą dziewczyną z wielkim sercem dla swojej rodziny, przyjaciół i dla fanów z całego świata. Polecam 😊

Selena Gomez jest moją idolką od wielu lat. Dowiedziałam się o niej jako mała dziewczynka, oglądając serialik, w którym grała, na jednym z kanałów telewizyjnych. Kupiłam tę książkę z jasnego powodu, ale okazało się, że naprawdę jest dobra. Przyjemnie się ją czyta, ponieważ jest napisana w młodzieżowym stylu. Książka na jeden wieczór.

Książka w wersji polskiej jest podzielona na dwie części i nie mówię tylko o formie, ale i o treści. Powieść to stek bzdur! Zdaję sobie sprawę, że jest to powieść fabularyzowana, ale fabuła zupełnie nie zgadza się z biografią Seleny. Czy można aż tak odbiegać od pierwowzoru? Druga część, napisana przez polskiego dziennikarza, jest całkiem ciekawie napisana. Powieść sama w sobie jest przyjemna do czytania, ale na pewno o wiele lepiej czyta się ją osobom, które zbyt wiele o samej bohaterce nie wiedzą. Dla mnie była ciężka, bo ciągle denerwowały mnie strasznie przekręcane fakty.

Selena Gomez jest moją idolką od kilku lat i po mimo tego, że od 2009 roku, mój charakter bardzo się zmienił, to nadal uwielbiam i podziwiam jej muzykę i pracę aktorską. To z jaką determinacją już od najmłodszych lat dążyła by osiągnąć karierę, według mnie jest niesamowite i uważam, że nie wielu ludzi stać na coś takiego.
Sięgnęłam po jej biografię, po mimo tego, że na bieżąco śledziłam jej poczynania, w mediach i w internecie. Książka ta, jednak, pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest podzielona na 2 części. Pierwsza jest to bardziej historia fabularna o dzieciństwie gwiazdy, a druga jest to typowa biografia od roku 2012 do 2014. W biografii zawartych jest dużó informacji i ciekawostek o jej życiu i przemyśleniach, a dodatkowo to wszystko jest poparte cytatami.
Niektórym może wydawać się, że pierwsza część książki jest napisana bardziej dla dzieci . Nie martwcie się, jeśli nie spodoba wam się styl w jakim jest ona napisana, w drugiej części większość informacji z pierwszej zostało powtórzonych, ale tym razem już w zupełnie inny,typowy, dla pisania biografii sposób. Mi jednak podobała się cała książka i po mimo tego, że jest cienka i liczy sobie około 200 stron, jest naprawdę ciekawa zawiera dużo informacji o życiu Seleny.

Sięgnęłam po jej biografię, po mimo tego, że na...

Książka opowiada w bardzo przyjemny sposób o życiu Seleny. Jest to książka, którą czyta się szybko i przyjemnie. Polecam, szczególnie dla wszystkich fanów Seleny ;)

• Biografie
  • Domowa biblioteczka