Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.00 zł

Selekcja (tom 3)
literatura młodzieżowa
Małgorzata Kaczarowska
młodzieżowa komedia romans niewierność rywalizacja arystokracja

Najlepsza część, z zakończeniem ostatecznie szczęśliwym, chociaż nie było to takie oczywiste. Po raz kolejny- 10 na 10

Z tą książką mam trochę mieszane odczucia. Podobała mi się tak samo jak dwie poprzednie, ale miałam problem z tym, że za szybko się wszystko dzieje. Parę ważnych osób zginęło, a przeszło to jakoś tak... bez emocji. I gdyby to było jednorazowe - okej. Ale w przypadku, kiedy są to tak ważne osoby dla głównych bohaterów to mocno mnie to ukłuło, że nie dostali chociaż należytej...

Dwa pierwsze tomy przeczytałam już dość dawno. Nie przypadły mi do gustu, choć to raczej książki dla sporo młodszych czytelniczek. Zainteresował mnie dystopijny ustrój Illeii i dlatego sięgnęłam po kolejny tom. Jestem rozczarowana lekturą. Co prawda zawiera więcej wątków politycznych, niż poprzednie części, jednak zostały bardzo płytko przedstawione. Nie spodobały mi się...

Niesamowita historia o miłości Ameriki i Maxona😍 Moim zdaniem najlepsza część z całej trylogii📖
Pierwszy raz miałam styczność z książkami od Kiery Cass. Sposób, w jakim napisała całą trylogię jest niesamowity. Łatwo i szybko się czyta. Przede wszystkim czytanie tych książek nie męczy. Książka od razu mnie pochłonęła i wiele godzin spędzałam na czytaniu👑👑
Koniec tej książki...

Mam ciężki dylemat czy uznać ten tom za najlepszy z wszystkich trzech.
Na pewno jest lepszy od drugiego, myślę jednak, że bawiłam się przy nim równie dobrze co przy pierwszym.
W tym tomie podoba mi się to, że bohaterowie po jakimś czasie ukierunkowują się w swoich wyborach. Chociaż wiadomo zdarzają się jeszcze sytuację kiedy nadal robią sobie nawzajem mętlik w głowie....

Jedyna jest moją ulubioną częścią tej serii. Sama książka jest tak bardzo wciągająca że nie mogłam się od niej odkleić

Jestem pod niemałym wrażeniem tej książki. Jeszcze kilka godzin temu pisałam opinie na temat wcześniejszej części i już pisze kolejną! A nie często zdarza mi się łyknąć dwie książki w jeden dzień haha. Jestem zaskoczona ile się tutaj zadziało, pełno akcji i zmian w ogóle wszystkiego, że były momenty kiedy się gubiłam 😅
Powiem w prost, to na prawdę nie jest jakieś niezwykle...

Nawet nie wiem co jeszcze mogę tutaj dodać - uwielbiam!

Wspaniała! akcja trwała ciągle a koniec aż mnie wzruszył. Zdecydownie najlepsza z trylogi

Najlepsza książka jaką kiedykolwiek czytałam, przy końcówce strasznie się wzruszyłam.

13 159
    2 847