Jedyna

Selekcja (tom 3)
literatura młodzieżowa
Małgorzata Kaczarowska
młodzieżowa komedia romans niewierność rywalizacja arystokracja

Sugerując się tytułem, ta książka doprawdy jest "Jedyną" w swoim rodzaju. Bez porównania najlepsza część serii Selekcja, jaką do tego czasu przeczytałam. Bardzo cieszy mnie tendencja wzrostowa, ponieważ może ona sugerować, że następny tom będzie jeszcze lepszy, a ostatni - najlepszy.

No, ale bez niepotrzebnego gdybania, skupmy się teraz na tu i teraz.

Tak jak America,...

I znowu nie zaskoczyło mnie to jak szybko i fanie mi się czytało ciąg dalszy tej historii. Ja czytam jedną za drugą książkę z tej serii i nie żałuję w żadnym stopniu że ją kupiłam.
Ostateczny finał Eliminacji. Kto je wygra ?? Została już tylko czwórka dziewcząt do wyboru ale życie w kraju staje się coraz bardziej niebezpieczne. Rebelianci zaczęli się posuwać do coraz...

Bardzo mi się spodobała ta część i wzruszyła mnie

najlepszy tom z tej serii!

Zdecydowanie najlepsza część. Mnóstwo akcji, wspaniała fabuła. To niesamowite ile emocji towarzyszyło mi podczas czytania. Jestem przeszczęśliwa, że postanowiłam się wziąć za tę trylogię (gustuję raczej w kryminałach).

Przeczytałam tą serię jeszcze raz po latach i lekko się rozczarowałam. Czyta się szybko i przyjemnie, chociaż są momenty w których musiałam przerwać na chwilę żeby ponarzekać na poczynania głównej bohaterki. Ogólnie fabuła tej części była ciekawa i wciągająca, jednak brakło mi może trochę bardziej rozwinięcia wątku rebeliantów.
Zakończenie niestety kompletnie mnie...

Do pałacu trafiło 35 kandydatek. Spośród 6 różnych dziewczyn książę Maxon musi wybrać jedyną.

Gdy Ami dostaję jeszcze jedną szanse postanawia, że tak jak inne dziewczęta będzie starała się zdobyć serce księcia. Król nie jest zachwycony, że America zostaje w pałacu za wszelką cenę chce się jej pozbyć. Co zrobi Maxon w tej sytuacji? Kriss czy America? Aspen czy Maxon? Ami...

uwielbiam tę serię, z tomu na tom robi się coraz lepsza

Szybka, lekka, przyjemna - tak jak poprzednie. Gdy pierwszy raz czytałam zakończenie całkowicie mnie zaskoczyło. Bardzo podziwiam Americe za jej odwagę ale także i za to, że nikogo nie udawała. W każdym tomie trzymała się tego, co od samego początku było najważniejsze, rodzina i bycie sobą.

Wiele emocji przez tą książkę do mnie przemawiało. Płakałam, śmiałam się, zamykałam książkę i stwierdziłam,że dalej jej nie będę czytać( po czym i tak czytałam), czasem wręcz mówiłam jakby do bohaterki ,,Ami co ty robisz" lub ,,Serio, ale jesteś głupia". Jest to moja ulubiona z książek, ale także ulubiona seria książek. Myślę, że Kiera Cass jest wybitną autorką patrząc po...

Dyskusje

12 020