Kochać całym sercem

Wydawnictwo: G+J
10 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Opis z okładki:

Serce jest kluczem do miłości i spełnienia. Daje odwagę, by żyć prawdziwie. Jeśli je stracisz, cierpisz i nie umiesz ani przyjmować, ani dawać. Musisz odzyskać swoje serce. To twój obowiązek wobec osób, które kochasz lub pokochasz w przyszłości.

Wybierz się w podróż, która pomoże ci się odrodzić. Dzięki wskazówkom i ćwiczeniom w poradniku Chucka Spezzano "Kochać całym sercem" nauczysz się dokonywania wyborów, rozumienia, akceptacji i wybaczenia, a także rezygnacji z kontroli i poświęcenia. Z partnerem połączy cię prawdziwa bliskość, będziesz umieć kochać.

Zmienisz szkodliwe i fałszywe przekonania o sobie i związkach. Przestaniesz się koncentrować na cierpieniu i otworzysz na życie. Stanie się ono lepsze, pełne miłości i radości.

Dzięki poradnikowi:
- Odkryjesz, skąd w twoim życiu pojawia się tak wiele bólu.
- Dotrzesz do ukrytych mechanizmów obronnych i zmienisz głęboko zakorzenione nawyki.
- Przyjrzysz się swoim ranom emocjonalnym i dowiesz się, jaki mają wpływ...

Borys | 2016-12-21
Przeczytana: kwiecień 2017