Okładka książki Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Autor:
tłumaczenie
Anna Boniszewska
If it hurts it isn't love
wydawnictwo
papier
patrysza
5.88 (8 ocen i 3 opinie)

Opis książki

To duchowa i inspirująca książka, w której Chuck Spezzano wyjaśnia, czym jest prawdziwa miłość. To także bardzo praktyczny poradnik. Dzięki zawartym w nim prostym życiowym zasadom pozbędziesz się cierpienia i bólu, które towarzyszą twojemu związkowi. Zmienisz siebie, a w twoim życiu zagości miłość i szczęście, na które zasługujesz.

źródło opisu: http://www.gandalf.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
anvii1 | 2014-06-03

Zawiera garstkę duchowych, inspirujących porad. Wiele z nich się jednak powtarza, choć dla niepoznaki autor używa innych słów. Niektóre fragmenty brzmią, jakby były rodem z pisemek dla nastolatek, a gdyby porównać niektóre rozdziały - autor czasem zaprzecza sam sobie.
Polecam książkę, jeśli rzeczywiście ktoś ma poważny problem w relacji z najbliższą osobą, lub jeśli ciągle doświadcza jakichś niepowodzeń w sprawach sercowych. Nie jest to książka, z której można czerpać mądrości życiowe, lecz raczej lek dla tych, którzy są bliscy załamaniu lub tych, którzy cierpią na syndrom desperacji miłosnej.

Aga | 2011-11-04
Przeczytana: 2008 rok

Niesamowita ksiazka! O prawdziwej,bezwarunkowej milosci.

patrysza | 2010-12-08
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 11 sierpnia 2012

Czyta się lekko i przyjemnie. Podzielony na 365 rozdziałów, każdy na jeden dzień roku.

Ania | 2014-03-31
Na półkach: E booki, Przeczytane