Okładka książki Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Autor:
tłumaczenie
Anna Boniszewska
If it hurts it isn't love
wydawnictwo
papier
patrysza
5,5 (8 ocen i 3 opinie)

Opis książki

To duchowa i inspirująca książka, w której Chuck Spezzano wyjaśnia, czym jest prawdziwa miłość. To także bardzo praktyczny poradnik. Dzięki zawartym w nim prostym życiowym zasadom pozbędziesz się cierpienia i bólu, które towarzyszą twojemu związkowi. Zmienisz siebie, a w twoim życiu zagości miłość i szczęście, na które zasługujesz.

źródło opisu: http://www.gandalf.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
anvii1 | 2014-06-03

Zawiera garstkę duchowych, inspirujących porad. Wiele z nich się jednak powtarza, choć dla niepoznaki autor używa innych słów. Niektóre fragmenty brzmią, jakby były rodem z pisemek dla nastolatek, a gdyby porównać niektóre rozdziały - autor czasem zaprzecza sam sobie.
Polecam książkę, jeśli rzeczywiście ktoś ma poważny problem w relacji z najbliższą osobą, lub jeśli ciągle doświadcza jakichś niepowodzeń w sprawach sercowych. Nie jest to książka, z której można czerpać mądrości życiowe, lecz raczej lek dla tych, którzy są bliscy załamaniu lub tych, którzy cierpią na syndrom desperacji miłosnej.

Agnieszka | 2011-11-04
Przeczytana: 2008 rok

Niesamowita ksiazka! O prawdziwej,bezwarunkowej milosci.

patrysza | 2010-12-08
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 11 sierpnia 2012

Czyta się lekko i przyjemnie. Podzielony na 365 rozdziałów, każdy na jeden dzień roku.

Ania | 2014-03-31

71. rocznica
  • Małgorzata Kalicińska
    58. rocznica
    urodzin
    Kiedy się coś ma na stałe, za darmo, nie docenia się tego. Czasem trzeba to stracić, by zrozumieć, co się straciło.
  • Truman Capote
    90. rocznica
    urodzin
    Ja się nie przyzwyczajam. Nigdy i do niczego. Kiedy się przyzwyczajasz, to jakbyś umierał.
  • Elie Wiesel
    86. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie zapomnę tej nocy, pierwszej nocy spędzonej w obozie, która zamieniła moje życie w mroczne, zaryglowane więzienie. Nigdy nie zapomnę tego dymu. Nigdy nie zapomnę drobnych twarzyczek dzieci, których ciała zamieniały się na moich oczach w kłęby dymu pod milczącym niebem. Nigdy nie zapomnę pł... pokaż więcej
  • Laura Esquivel
    64. rocznica
    urodzin
    Moja babka miała bardzo interesującą teorię. Mówiła mianowicie, że chociaż wszyscy rodzimy się z pudełkiem zapałek w środku, nie możemy ich zapalic sami, gdyż potrzebujemy do tego (...) tlenu i ognia. Tylko że w naszym przypadku tlen może pochodzic z oddechu ukochanej osoby, a funkcję ognia może spe... pokaż więcej
  • Cecelia Ahern
    33. rocznica
    urodzin
    Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko.
  • Cecelia Ahern
    33. rocznica
    urodzin
    strasznie mnie wkurza, kiedy wszyscy mówią, że czas leczy rany, a jednocześnie powtarzają, że im dłużej kogoś nie ma, tym bardziej się za tym kimś tęskni
  • Jakub Porada
    45. rocznica
    urodzin
    W końcu wszystkie drogi prowadzą ... przed siebie.
  • Jay Asher
    39. rocznica
    urodzin
    Nikt nie wie ze stuprocentową pewnością, w jakim stopniu jego postępowanie odbija się na życiu innych. Bardzo często nie mamy choćby bladego pojęcia. Mimo to robimy, co nam się żywnie podoba.
  • Téa Obreht
    29. rocznica
    urodzin
    Pragnęli zwycięstwa, ale klęska była większym zaszczytem, bo kształtowała charakter i tym chętniej opiewali ją w pieśniach.
  • Gustave Mark Gilbert
    10. rocznica
  • Anna Świrszczyńska
    30. rocznica
    śmierci
    Jeśli nie mogę uciec od nieszczęścia,
    zawsze mogę się schronić
    w nieszczęściu.
  • Patrick White
    24. rocznica
    śmierci
    Brak litości dla zwierząt (...) jest pierwszym sygnałem okrucieństwa w naturze ludzkiej.
  • św. Teresa od Dzieciątka Jezus
    117. rocznica
    śmierci
    Ach! Biedne kobiety, jakże są pogardzane!...A przecież o wiele więcej kobiet niż mężczyzn kocha Dobrego Boga i podczas Męki Naszego Pana kobiety miały więcej odwagi niż apostołowie, ponieważ nie ulękły się obelg żołnierzy i ośmieliły się otrzeć godne uwielbienia Oblicze Jezusa...Bez wątpienia właśni... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku