Okładka książki Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Autor:
tłumaczenie
Anna Boniszewska
If it hurts it isn't love
wydawnictwo
papier
patrysza
5,5 (8 ocen i 3 opinie)

Opis książki

To duchowa i inspirująca książka, w której Chuck Spezzano wyjaśnia, czym jest prawdziwa miłość. To także bardzo praktyczny poradnik. Dzięki zawartym w nim prostym życiowym zasadom pozbędziesz się cierpienia i bólu, które towarzyszą twojemu związkowi. Zmienisz siebie, a w twoim życiu zagości miłość i szczęście, na które zasługujesz.

źródło opisu: http://www.gandalf.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
anvii1 | 2014-06-03

Zawiera garstkę duchowych, inspirujących porad. Wiele z nich się jednak powtarza, choć dla niepoznaki autor używa innych słów. Niektóre fragmenty brzmią, jakby były rodem z pisemek dla nastolatek, a gdyby porównać niektóre rozdziały - autor czasem zaprzecza sam sobie.
Polecam książkę, jeśli rzeczywiście ktoś ma poważny problem w relacji z najbliższą osobą, lub jeśli ciągle doświadcza jakichś niepowodzeń w sprawach sercowych. Nie jest to książka, z której można czerpać mądrości życiowe, lecz raczej lek dla tych, którzy są bliscy załamaniu lub tych, którzy cierpią na syndrom desperacji miłosnej.

Agnieszka | 2011-11-04
Przeczytana: 2008 rok

Niesamowita ksiazka! O prawdziwej,bezwarunkowej milosci.

patrysza | 2010-12-08
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 11 sierpnia 2012

Czyta się lekko i przyjemnie. Podzielony na 365 rozdziałów, każdy na jeden dzień roku.

Ania | 2014-03-31

Kalendarium literackie
  • Jorge Bucay
    68. rocznica
    urodzin
    Zawsze uważałem, że najpiękniejszą odpowiedzią na "Bardzo cię kocham" jest zdanie: "A ja czuję się bardzo kochana".
  • Krzysztof Daukszewicz
    67. rocznica
  • Hanka Lemańska
    55. rocznica
    urodzin
    Facet jak facet, dwie ręce, dwie nogi, głowa od góry.
  • Fiodor Dostojewski
    193. rocznica
    urodzin
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Maria Kuncewiczowa
    119. rocznica
    urodzin
    ...jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale?
  • Chris Claremont
    64. rocznica
  • Philip Craig Russell
    63. rocznica
  • Joseph Campbell
    27. rocznica
    śmierci
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Michael Palmer
    1. rocznica
    śmierci
    Każde równanie zawierające czynnik ludzki jest nierozwiązywalne
  • Harry Mulisch
    4. rocznica
    śmierci
    Ważne decyzje zawsze należy podejmować od razu, ponieważ inaczej nic z tego nie wychodzi
  • Wacław Gąsiorowski
    75. rocznica
    śmierci
    -Gadajcie, coście za jedni?!
    –Joanna Żubr, markietanka pierwszej legii, pierwszego batalionu – odparła dumnie baba– A to mój stary niedołęga...
    –Maciej Żubr, podoficer pierwszej legii, pierwszego batalionu, drugiej kompanii! – poprawił chłop.
  • Henryk Niewiadomski
    7. rocznica
    śmierci
    To wpływa na psychikę. Mogę to stwierdzić z całkowitą pewnością. Siedzę już trzy lata odizolowany od żony i trzepię się ręką przez ten cały czas. Jak po roku w więzieniu zobaczyłem, że trzęsie mi się ręka, myślałem początkowo, że to albo na tle nerwowym, albo choroba Parkinsona. Walnąłem konia, od r... pokaż więcej
  • Claude Lévi-Strauss
    5. rocznica