Okładka książki Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Miłość nie rani - sekrety udanego związku

Autor:
tłumaczenie
Anna Boniszewska
If it hurts it isn't love
wydawnictwo
papier
patrysza
5,5 (8 ocen i 3 opinie)

Opis książki

To duchowa i inspirująca książka, w której Chuck Spezzano wyjaśnia, czym jest prawdziwa miłość. To także bardzo praktyczny poradnik. Dzięki zawartym w nim prostym życiowym zasadom pozbędziesz się cierpienia i bólu, które towarzyszą twojemu związkowi. Zmienisz siebie, a w twoim życiu zagości miłość i szczęście, na które zasługujesz.

źródło opisu: http://www.gandalf.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
anvii1 | 2014-06-03

Zawiera garstkę duchowych, inspirujących porad. Wiele z nich się jednak powtarza, choć dla niepoznaki autor używa innych słów. Niektóre fragmenty brzmią, jakby były rodem z pisemek dla nastolatek, a gdyby porównać niektóre rozdziały - autor czasem zaprzecza sam sobie.
Polecam książkę, jeśli rzeczywiście ktoś ma poważny problem w relacji z najbliższą osobą, lub jeśli ciągle doświadcza jakichś niepowodzeń w sprawach sercowych. Nie jest to książka, z której można czerpać mądrości życiowe, lecz raczej lek dla tych, którzy są bliscy załamaniu lub tych, którzy cierpią na syndrom desperacji miłosnej.

Agnieszka | 2011-11-04
Przeczytana: 2008 rok

Niesamowita ksiazka! O prawdziwej,bezwarunkowej milosci.

patrysza | 2010-12-08
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 11 sierpnia 2012

Czyta się lekko i przyjemnie. Podzielony na 365 rozdziałów, każdy na jeden dzień roku.

Ania | 2014-03-31

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku