Rodzina na zakręcie

Okładka: miękka,

mclola20 | 2015-06-24
Na półkach: 2015, Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 23 czerwca 2015

zachęcona ładną okładką i chwytliwym opisem z ochotą zabrałam się za czytanie... Na początku spoko coś się tam działo poznawanie bohaterów itp. W miarę ubywania stron zaczęłam tracić nadzieję w jakąkolwiek wartość tekstu a pod koniec to już brakowało mi słów.. Zastanawiałam się jakie przesłanie miało być zawarte w książce, do jakich refleksji i przemyśleń próbowano mnie skłonić.. Żebym nawet mocno naciągnęła sens napisania tego czegoś to się i tak nie da nic wykombinować. Pisanie dla samego pisania-nic więcej. No bo jakiego sensu i przesłania mam się doszukiwać w ślubie z samym sobą???? Zmarnowałam tylko dwa dni dla książki którą odfajkuję i mam nadzieję zapomnę szybko.

lacerta | 2013-05-03
Przeczytana: 03 maja 2013

Przeczytałam, bo przeczytałam chociaż jakoś nie bardzo mnie zainteresowała.
Na początku nawet ciekawa i wciągająca, ale czym dalej tym moje zainteresowanie spadało. Końcówkę czytałam (a właściwie) przejrzałam już trochę na siłę.
Bardzo spodobały mi się postacie, które były bardzo ciekawe: wiele postaci, a każda inna.

Meggi | 2013-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Prawdziwy życiowy zakręt. Lucy, mężatka grubo po 30-stce, nieoczekiwanie dowiaduje się, że jest w ciąży. Jednak w małżeństwie od dawna trwa kryzys i mąż Lucy - Jack - w zastępstwie rozwodu proponuje by mieszkać razem i wspólnie wychowywać dziecko. Okazuje się to bardzo ciężką próbą charakterów. Lucy cierpi podczas gdy Jack miewa randki. W wirze ciąży i macierzyństwa towarzyszą Lucy: matka-wariatka, przyjaciółka z FOX tv, zdziwaczałe ciotki, Liga Laktacyjna,kochanka męża ,a nawet jednorazowy, seksowny kuchcik.
To historia o tym, że więzi między partnerami, nawet jeśli wydają się już bardzo osłabione urazami, wzajemnym obwinianiem, warto spróbować naprawić, kiedy choć jedna ze stron ma wciąż nadzieję, kocha itd. Naprawdę można wyjść na prostą z życiowego zakrętu. Już sięgnęłam po drugą część perypetii, bo Coburn dobrze sypie dowcipem :)

la_pinguin | 2012-12-31

Ciepła, radosna i zdecydowanie zakręcona opowieść. Książka pełna indywidualności i humoru.

MoniS | 2012-11-02

Rewelacyjna, pelna humoru, napisana dokladnie tak jak lubie :)Z pewnoscia niedlugo siegne po kolejne ksiazki tej autorki!

joannas | 2014-05-27

książka zapowiadała się bardzo fajnie. Na początku bardzo mnie wciągnęła, byłam ciekawa losów głównej bohaterki jednak w miarę zagłębienia się w treści mój zapał opadal. Średnio rozbudowana fabuła i wg. za dużo zbędnych opisów. Książkę pochłonęłam w dwa dni. Pisana lekko. Ogólnie na deszczowy wieczór polecam.

Anna | 2013-07-02

Dawno się tak nie uśmiałam!

MYSIA | 2012-10-01

Multikasia | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 10 lutego 2013

średnia.. ale potrzebowalam czegos na odmóżdżenie po sesji :P

nietoperzyca | 2016-09-09
Przeczytana: 27 maja 2015