A teraz będę szczęśliwa

Wydawnictwo: G+J
Reinventing Mona
83-89221-32-2
Monika

Na początek ja ... Właśnie dostałam odprawę z firmy i do końca życia nie będę już musiała pracować. Jestem młoda i bogata. Brakuje mi jedynie faceta. Kandydata już mam: Adam Ziegler. Mój księgowy. Jest przystojny, inteligentny i można na nim polegać. Muszę tylko zdobyć jego serce ... Potrzebuję rady, najlepiej męskiej, jak to zrobić. Dziennikarz Mike "Pies" Dougherty pasuje do roli fachowca...

Potrzebuję rady, najlepiej męskiej, jak to zrobić. Dziennikarz Mike "Pies" Dougherty pasuje do roli fachowca idealnie. To on wprowadzi mnie w zakamarki męskiego umysłu i przemieni w kobietę. której Adam Ziegler nie będzie w stanie się oprzeć. A zatem zaciskam zęby i posłusznie zapisuję się na zajęcia tańca erotycznego, chudnę, zmieniam fryzurę, makijaż i garderobę. Z czasem odkrywam, że pragnę zupełnie kogoś zupełnie innego niż Adam. Mój plan robi się coraz bardziej wariacki. Ale "wariacki" to lepiej niż "nudny". prawda?

lacerta | 2011-10-20
Przeczytana: czerwiec 2011

Książka napisana bardzo lekko, dzięki czemu przyjemnie się ją czyta. Po pozycję sięgnęłam zachęcona opisem książki i podobieństwem do jednego z filmów, a teraz chętnie powrócę do "A teraz będę szczęśliwa" ponownie.

calutka4ever | 2013-10-14

Super bardzo ją lubie za to jaki "pies" jest cięty i te jego felietony rewelacja. Posmialam się i wogóle. Troszkę mogli rozszerzyć wątek kiedy uswiadomili sobie co do siebie czują.

Agnieszka | 2012-05-26
Przeczytana: 2010 rok

Fajna książka,lekka do przeczytania.Polecam.

Monster | 2014-10-02

Bardzo fajna książka. Ma bardzo fajny, lekki język co sprawia, że czyta się ją przyjemnie. Ukazana bardzo fajna historia miłosna i nie tylko. Pokazuje, że gdy jest ktoś nam przeznaczony to i tak go spotkamy wcześniej czy później ;)

"Fatalne jest to, że kompletnie i bez reszty się w tobie zakochałam, podczas gdy nadajesz się tylko do złamania mi serca. Nie stać mnie na to, żeby się w tobie kochać. Po prostu nie mam emocjonalnych rezerw na takie przedsięwzięcie i to jest fatalne" *.*

NicoRobin | 2015-07-07

Dostałam tę książkę w prezencie, moje próby przeczytania jej trzykrotnie zakończyły się fiaskiem .

Książka nudzila mnie do momentu pojawiania się "Psa" !
I poszło z górki.
Książka świetna, humoru w niej nie brakuje.
Szkoda tylko że ten początek tak strasznie mnie od siebie odpychał .

makarela | 2013-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2013

Mimo takich słabych opini, bardzo mi się podobała Miła, lekke i przyjemna - fajnie się czytało, polecam.

Edi | 2015-12-01

Lekka, ale w sumie lepsza niż się na początku zapowiadała.

Kinga | 2016-05-30
KatarzynaKa | 2016-05-14