Moja szalona rodzinka

Wydawnictwo: G+J

Okładka: miękka,

Katherina87 | 2012-11-21

Ta książka to podróż po labiryncie rodzinnych zawirowań. Główna bohaterka Lucy opiekuje się założoną przez siebie i męża wymarzoną osadą artystyczną. Szybko się jednak okazuje, że to trójkąt bermudzki dla talentów, ale również prawdziwa wylęgarnia szaleńców. Poza tym Lucy musi zajmować się swoją nadmiernie absorbującą matką, która dzwoni do niej kilka razy dziennie z niezliczonymi problemami, udzielając przedziwnych wskazówek, np. że jej brwi mają być piękne kiedy znajdzie się w śpiączce. Przy Lucy bezustannie kręci się dwuletni synek, natomiast jej małżeństwo przeżywa kryzys.

Bardzo fajna książka, szczególnie polecam przed rodzinnymi spotkaniami na święta, ale nie tylko, przed jakimikolwiek rodzinnymi "imprezami"

Ola | 2016-06-23
Przeczytana: 21 czerwca 2016

Klasyczne lekkie czytadełko - miejsca rozśmiesza, nie męczy, niezła laktura do poduszki :)

Dawno ją czytałam, ale z tego co pamiętam, to bardzo mi się podobała, taka pozytywna :)

Edi | 2016-01-03
Przeczytana: grudzień 2015

Nie dało się, tylko dzięki tramwajowi doczytałam do strony 70.

Meggi | 2013-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Rewelacja! Dalsze losy Lucy, jej rodziny i oazy artystów jeszcze ciekawsze niż w pierwszej części. Humor nie ustaje.

Anna | 2013-07-02

Kontynuacja książki "Rodzina na zakręcie",